[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark and Light
|-- |-- |+ Bi toparlama yapalım...
Yazar RSS Konu: Bi toparlama yapalım {1838}
  [ A ]
Üye
ID § 21 Dec 2005, 20:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi anladımğım kadarıyla hiç bişi bilmeyen biri olarak bilenlere sorularım var. Hem merak edenlerde okur. Öncelikle şu and böyle bi oyun yok ama Sog adında oyunu tanıtım amaçlı bir expansion vari bir oyun çıkardılar. Peki ben bu oyunu oynamak istiyorum, torrent ile launcher.exe ile diğer 1.3gb'lik dosyayı çektikten sona ne yapmam lazım (tabi kurduktan sona). Şak die oyuna girebilirmiyim?
Ayrıca bir başka soru, Pioneer account nedir?
Uzun lafın kısası ben şu an oyunu oynamak için (hangi versiyonu olursa olsun) ne yapmam lazım?[signature][hline]Guinevere - Barbaros
Guinevere - Tetikci
Guinevere - Testere
Merlin - Koboldinho
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Dec 2005, 21:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
10000 adet SOG hesabı dağıtıldı, şu an yeni hesap dağıtımı yok onun için giremezsin. Pioneer da oyunu preorder edenler.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball
TW
medal 1k
ID § 21 Dec 2005, 21:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+ pre orderda edemessin su an 8881 kisilik kontenjan vardi onlar ve daitilin 10000 acc girebiliyor su an sadece oyuna.

server stabilitesine kavusana kadar ki cok zor goruluyor simdilik yeni alim yapilmayacak.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Üye
ID § 22 Dec 2005, 15:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
peki ben taaaaa yaz başında siteden register olmuştum hatta baya bir forum vardı onuda doldurdum (guildin varmı? kaç saat oyun oynuyon haftada?, hangi oyunları oynuyon vede oynadın gibi). Benim bi şansım varmı? Çünkü gerçekten bu oyun tam araığım tarz bi oyun çok hoşuma gitti.
TW
medal 1k
ID § 24 Dec 2005, 13:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
doldurdugu nforum beta tester basvurusuydu bir nevi

onunla bir ilgisi yok simdilik hicbir sansinda yok.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum