[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark and Light
|-- |-- |+ Rp yapmak isteyenler buraya.....
Yazar RSS Konu: Rp yapmak isteyenler buraya.. {4534}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Dec 2005, 16:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet nekadar oyunu suan begenmesemde sanki release de guzel olucak gibi geliyor bu yuzden oyunu şu şekilde oynamak istedim smiling smiley

Ben(Bard) olucam ve bir kaç kişiyle bole level umursamaksızın dünyayı dolaşıp maceralar yaşamak vs vs bole dağın başında ben muzik çalıcam muhabbet edicez kamp kurucaz beraber gökyüzünde ejderhalarımızla dolaşıcaz sonra arkada blind guardian the bard's song dinleyecez fln lol ben bu oyunu bole oynamak istiyorum başka varmı istiyen ?
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2005, 16:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben rpyi çok severim, uyar eğlenceli bi şekilde oynarız aynı frp yapar gibi[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Yörünge Disi
ID § 12 Dec 2005, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+1 mükemmel olur fakat level ide önemsemek lazım dolaşırken çok yüksek leveli mob abilerimiz bizi yemesin (dark olacağım yanlız belirteyim)[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
Why do "Dark" jedi's using "Light"sabers???
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2005, 16:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya dark'ta güzel rp olmaz ya sad smiley[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2005, 17:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de katılırım öyle olursa...

@raycharles: niye olmasın abi smiling smiley... rp olunca illa iyiler kötülüğü yenmeye mi çalışıcak smiling smiley...[signature][hline]Makhaon
Level 44 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2005, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya öyle bişi demedim ama ne bilim saz eşliğinde türkü çığırmak falan dark'a ters[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2005, 17:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İngilizcem emote yazmaya yetmez ama yine de yapmak isterim dark olacagim bu arada
Üye
ID § 12 Dec 2005, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eğer light tarafta oluşturulucaksa bu grup seve seve katılırım. Wood elven ranger olucam büyük ihtimalle dolayısıyla ihtiyacınız olur ormanda falan tongue sticking out smiley[signature][hline]Gormir->Degoe->Preas
Electus
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Dec 2005, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Light diye duşundum elf bard olmayı duşunuyorum
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2005, 17:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben dark olmayı düşünüyorum... human veya brave dark knight...[signature][hline]Makhaon
Level 44 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]
Üye
ID § 12 Dec 2005, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
brave sadece light olabiliyomuş ama.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Dec 2005, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzel olabilir D&L'da rol yapmak, grup falan yaparsanız beni de alırsınız (light olacağım ben de).[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball
Üye
ID § 12 Dec 2005, 18:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Iyi iyi light tarafta biraz kalabalıklaşmaya başladı smiling smiley[signature][hline]Gormir->Degoe->Preas
Electus
Yörünge Disi
ID § 12 Dec 2005, 18:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
of ya hep birlikte bir tarafta olsak?[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
Why do "Dark" jedi's using "Light"sabers???
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2005, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uyar, gwindon light'a geç[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum