[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Knight Online
|-- |-- |+ ko web sitesi veritabani hacklendi.......
Yazar RSS Konu: ko web sitesi veritabani hacklendi.... {4630}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
ID § 23 Mar 2006, 14:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[email protected]
ben char satmak için pazar alanina ilan verdim.. ve bu cocuk "[email protected]" msn adresime eklendi. konustuk, yüzyüze görüşemicemizi anladik ve sonuçta bu işi web üzerinden yapmaya karar verdik... neyse lafi cok uzatmicam...

ben adama sadece id ve şifremi verdim...
1 dakika bile sürmeden siteye girip benim gizli sorumu cevabimi mail adresimi şifremi v.s v.s tüm bilgilerimi değiştirmiş...
giden lvl 60 mage çok önemli değil, ama inş kaybimiz bunlar olur...
soruyorum size, ben kendi bilgilerimi gizli sorumu cevabimi bildiğim halde kendi gizli sorumu değiştiremezken, bu adam nasil olur da benim gizli sorumu değiştirebilir?

alın size bir bug daha... şimdi bunun altina ne malsin kardeşim netten char mi değiştirilir fln yazmayin... ben charim hacklendi aciyin bana v.s v.s demiyorum, lvl 60 mage umurumda da değil, ama şunu bilin, id ve şifre ile alayini değiştiriyor adamlar....
Üye
ID § 23 Mar 2006, 14:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gizli soru ve cevabı degiştirilebilir.sadece log in olman yeterli.
Yörünge Disi
ID § 23 Mar 2006, 14:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Senin charınla siteye login olması yeterli...
Üye
ID § 23 Mar 2006, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nasil değiştiriyor?
Üye
ID § 23 Mar 2006, 14:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ark hacklandım die başlık açsana cocuk oyuncagımı ko web sayfasının veritabanı hacklansın öyle birşey olsa zate lvl 60 larla uraşmas..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Mar 2006, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hehe hmn olayi cozmus arkadas xD
Üye
ID § 23 Mar 2006, 14:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cursed ya malsın ya da okuma özürlüsün, buraya hacklendim diye ağlamaya zırlamaya topic açmadim, bunu da topic in altina yazdim saten, ko web veritabani hacklenmese bu adam benim sadece id şifremi bilerek nasi gizli sorumu ve cevabimi deiştirecek, kaldı ki ben kendim bile gizli sorumu değiştiremiyorum....
Üye
ID § 23 Mar 2006, 15:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
UppSs O_o
Üye
ID § 23 Mar 2006, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ANAM ANAM DİYİM BEN SAAAAAAAA(ŞESU AVR.YAK) :pP
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Mar 2006, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyide adam veritabanını hacklese senin id yle şifreni istemezdiki ,sadece oyundaki charının nickini isterdi senden sonra gene hacklerdi.
Üye
medal 1k
ID § 23 Mar 2006, 16:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cidden gizli soru ve cevap nasıl değiştiriliyor?
Üye
ID § 23 Mar 2006, 16:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sana geçen gün pm attım axicocuk. _Buffy_Duck_ ben benim bu çar da başkasına aitti. 2 gün önce çarın pass ını gizli sorusunu ve e-mailini deiştirdim. hem de bildiğim tek şey ID vd Pass idi...

Saygılarımla...

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 16:15 tarihinde, Episode_666 tarafından güncellenmiştir ]
Üye
ID § 23 Mar 2006, 16:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de onu merak ediyorum saten, ben kendi sorumu bildiğim halde gizli sorumu ve cevabimi değiştiremezken adam nasil olur da sadece id şifre ile değiştirebilir herşeyi...
Üye
ID § 23 Mar 2006, 16:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi geçen gün lunar gate in önünde gördüğüm char gitti mi yani axi?
Üye
ID § 23 Mar 2006, 16:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
axicocuk:
senın dedigin dogru cok zaman önce dbleri caldılar...
ama tüm herşeyi degiştirdiler suan bişey duydum
int üzerinden çarlar çalınıyomus..name cs sc ile isim degiştirerek satıyolarmıs tam olarak duydugum bu

bu arada sanda geçmiş olsun ne diyiyim
dedim çalının Lvl 69 70 65 üstüne yane öyle duydum..
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum