[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Knight Online
|-- |-- |+ 00000'dan müslümanlara küfür.......
Yazar RSS Konu: 00000'dan müslümanlara küfür.... {3741}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 14 Feb 2006, 20:27    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
00000 nicki müslümanlara küfür etti 3 gün önce arenada neden 3 gün önce degilde simdi açmayı geregi duyuyorsun diyorsanız sebebini söyleyim bu aralar benim cok topic oldu o bakımdan açmadım herneyse bu tip kişiliksiz insanlara hala 0000 söyle böyle diyorsanız yada kralklık seciminde vote veriyorsanız yazıklar olsun size başka birşey demiyorum ha yok ben inanmıyorum diyen varsa ss koya bilirim ss koymuyorum çünkü bana inandıgınızı düşünüyorum daha dogrusu üşeniyorum =) neyse güvenmeyen inanmayan olursa söylesin hallederiz.
Üye
ID § 14 Feb 2006, 20:31    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kanka movie noldu : ) ya koydun ben görmedim
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2006, 20:31    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uzun süredir forumda yoktum .seni tanımıyorum...
ss koyarmısın?
Yörünge Disi
ID § 14 Feb 2006, 20:32    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tabiki oyundan cıkıyorum1dk
Yörünge Disi
ID § 14 Feb 2006, 20:40    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sorry :d yeniden yükleyim

[ Mesaj 14 Şubat 2006, Salı - 20:47 tarihinde, ofs tarafından güncellenmiştir]
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2006, 20:41    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
resimler olmamıs :p
Üye
ID § 14 Feb 2006, 20:41    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o_o hll :d
Üye
ID § 14 Feb 2006, 20:42    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2. si olmuş jp g yazıyo g yi yapııştır yana
Yörünge Disi
ID § 14 Feb 2006, 20:43    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1. resim biraz küçük onu büyütebiliormuyum :p
Üye
ID § 14 Feb 2006, 20:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
salla 2. tmm yeter o o....ç larına ama 000000 ediyosa küfür falan utanıyorum kendimden :d
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2006, 20:47    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya biz bu adamlara neden bu kadar taktık?nedir yani her 5 topicten 3ü f9 ve zeroyla ilgili bırakın ilgilenmeyin ya..
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2006, 20:50    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu normal adamların bunu yapması bence bundan sonra bu adamların yerine bizden 70 lvl olan adamları konusun barbaros ::ujio:: bilinc falan yanlıs yazmısda olabilirm isimleri kendi insanımızı konusun... bu adamlara ne yaparlarsa yapsınlar bisey olmaz banlanmaz ama biizm 70 lvl olan butun adamlarını bir sure id block yiyo bu yukarda yazdıgım 2 adamda olduda :p
Üye
ID § 14 Feb 2006, 20:53    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bişeyin hakkında çok konuşuluosa o şey ztn gereksizdir .... boşuna abartıonuz lwl 70vs70 olupta aynı,veya benzer uniqueleri taksanız adamların bi b*k olmadını anlarsnz ztn ... adamların tek fazlası daha çok boss kesip item donatmışlar kendilerine hepsi o yok f9 yok zero yok krakatoa monsterkill fln filan yalan bunlar...

verin bana aynı itemları aynı lwlı görelim noluo cz de ...
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2006, 20:57    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sana o itemleri versekde bisey olmaz noob :d :d

aslında olay o moontsrill ve silah arkadasları 2 parti bizim troll bastılar 1 kişi birden alamadan yattı hepsi 3-4 eziqin arasına giriyo arkadan heal alıyo 2 tane 1920 adam olumsuz oluyo kimilerine gore :p
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2006, 20:58    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir knight efsanesi duydum mnster ın potla caitharos kestiğine dair...
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum