[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Knight Online
|-- |-- |+ OYUN İPTAL OLCAK DİYOLAR ASLI VARMI ACABA...
Yazar RSS Konu: OYUN İPTAL OLCAK DİYOLAR ASLI VARMI ACABA {8100}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
ID § 11 Sep 2005, 20:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
burda insanlar oyunun kapatıldıgından soz edıyolar bu buyuk bı kayıp olur bence lvl 47 oldum gece gunduz yaptım makına basında ölen cocuk yuzunden iptal etceklermıs dıye bı se vardı zaten amına koyım oturmasadı okadar bok var demı okadar oturcak ailesını sıkıyım onun sora dava acar lar turk gm senden bı cevap beklıyoz herkes makına basında gırmeyı beklıyor neden bır bılgı vermıyonuz a.g
Yörünge Disi
ID § 11 Sep 2005, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaynak?[signature][hline]Name: Chuda_tr
clan: chAngE
Server : Ares
Lvl: 5x
np: x grinning smiley
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ahh nerde o günler..
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abıı haklısın aslındada bende lvl 60 mage var cyoerda bıde gıold üyeligim var daha 19 gun oyuna giremıom.sen gene 47 kalmısınn.buna şükrett.o gider yerine baska bi oyun gelir kafana takma bu arada jküfürde etme kardess burası arena deıl ok grinning smiley
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bilgi su : lotto ile jewely itemleri eklenıyor.....
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oy oy M___K abim yok olmaz öyle bir şey ben PaLadin
oy oy Power kardeşim oynamıyorum bi kaç gündür klan ne alemde grinning smileyD
Yörünge Disi
ID § 11 Sep 2005, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Büyük harflerle başlık açmak yasak bea.[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Üye
medal 1k
ID § 11 Sep 2005, 21:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hasanhüseyin demiş bunu...[signature][hline]Buff sız bir hayat düşünemiyorum..
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
orkun bu 3. smiling smiley
AttentioN clanı cok iyi millet cyperda macro yapıo hele orcların hepsi macrocu bılıyosun bızım durumumuzu 98765 var bi tane daha türedi bi asasin

ha bu arada bi berserkıng hero var isim vermiom reklam olur
adam czde elmoradların girişinden bi girio teee arka kapıdan cıkıyoo dunya kadar magee nowa atıo herkez kesıo ve ustunede kule ok atıyoo adam yatmıoo oyun bu hale geldı ısteee bu bugun ollan bi olay ben şaşırdım kaldımm
anlayın artıkk
Yörünge Disi
ID § 11 Sep 2005, 21:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Boşver sonercim yaaa basarsan 200$ gm ler sanada yapar immortal oalyı grinning smiley[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
paladın kardes oynayamıyoz burda muhabbet edıyoz kaldım makına basında bılıyon bu arada clan ıyı ama oynasak bıde senın alt clan noldu ya haber cıkmadı onemle duyurulur ?????? istersen msn verıyım ordan yazalım kardes
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

_PoWeR_TURK_, 11 Eylül 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
orkun bu 3. smiling smiley
AttentioN clanı cok iyi millet cyperda macro yapıo hele orcların hepsi macrocu bılıyosun bızım durumumuzu 98765 var bi tane daha türedi bi asasin

ha bu arada bi berserkıng hero var isim vermiom reklam olur
adam czde elmoradların girişinden bi girio teee arka kapıdan cıkıyoo dunya kadar magee nowa atıo herkez kesıo ve ustunede kule ok atıyoo adam yatmıoo oyun bu hale geldı ısteee bu bugun ollan bi olay ben şaşırdım kaldımm
anlayın artıkk
sen klan ne alemde onu söyle smiling smiley ben giremiyorum kaç gündür,
bi kaç gün de giremeyeceğim ama benim arkadaş online olur benim yerime herhalde , nasıl gidiyor ???(Paladin)
Üye
medal 1k medal 5k
Bana sen iptal olacan gibi geliyor tongue sticking out smiley[signature][hline]deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo..

---------
Mame Online hakkında bilgisi olan pm atabilirmi.
Üye
ben soner deılım abısıyım serdar sonerın ayrı nıckı grinning smiley
bu arada 200 dolar ıı para bu oyun ıcın degmez veren harbı kekmıs yaa
Yörünge Disi
ID § 11 Sep 2005, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yapan var yaaa +8 scrollleri +9 sheller....
oyun olduğunu unutuo bazı çiçek böcekler...[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum