[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Silkroad Online
|-- |-- |+ Tekrar Silkroad...
Yazar RSS Konu: Tekrar Silkroad {3513}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Belki bu oyuna girme 5k pls ve minimum dıger sorunlar bitmiştir diye geldim ve haklı cıktım wow basla bırak basla bırak sıkılınca dedım bir geri donersem belkı eskisi gibi degildir duzelmiştir daha küfür eden yok yardım eden çok falan memnunum suan bulundugum halden bu durumla ılgılı bı bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa sevinirim neden boyle hep bir agızdan bıraktık bız bu oyunu hemen hemen herkes benım bıraktıgım donem bırakmış 2011de oynanmıcak mı bu oyun yahu grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mithat bi dur, nefes al.

ngl = lyr
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jan 2011, 20:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
giriş problemi.. artan botlar.. ve artan turkler en buyuk sorundu oyunda ... malesf sayimizn arttıgı her oyunun icine ettgmz gibi o güzelm ounun da etmistik..

simdi durum güzelse wow sarmadgi zmanlar girerm biraz takılırm
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Wow 85 olamadım o kadar baydı hesap et. Bu yine oyun olarak harika bir oyun aslında ama bir iki şey eksik hem harita küçük hem secenek az class olarak ama grafik ana mantıgı falan cok guzel.

O kotu artan botlar vs vs kısmı gecmıs gıbı daha dogrusu varsa bıle genel olarak nufus cooook azalmış hiç girme derdi yaşamıyosun ve parti arama sayfası en fazla 2-3 sayfa oluyor en son bıraktıgımda 8 sayfayı gordugumu bilirim.

Bu sekılde yazınca kımılerı tahrik oluyormuş buyrun okuyun.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jan 2011, 20:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wow'da nasl 85 olamadin ya.. sıkılma anlamında yani.. cok güzel cok iyi olmus yeni alanlar questler fln filan

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/01/2011 20:42 tarihinde applev0dka tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence sıkıcı he silkroad ıle kıyaslamıyorum elbette grinning smiley o kadar dusmedı wow sagolsun ama kac sene oldu abi yeter artık .
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hala oynayan arkadaşlarım var, onları gözlemlediğim kadarıyla yazayım madem.

botlara karşı random spawnlar koymuşlar gibi bişey söylüyordu, yaklaştığında onyüzbinmilyon baloncuk damage veren cinsten. botlar azalmış haliyle. oyuna girmek için de işe gitmeden sıraya girip, işten geldiğinde oyuna girmiş olduğunu falan söylüyordu. sıra hala vardı, 3 ay önceydi gerçi bu. şimdi değişmiş olabilir.

hiç oynayasım gelmiyor mesela benim, çok gereksiz grind var bay geliyor resmen.

bilmemne eşşeğinden 500 tane kes questinden sonraki quest "o eşşeklerin toynağı çok güzel oluyo, 200 tane getir bakiyim" olunca, ve toynağın da drop rate'i %30 falan olunca enrage olup silmiştim oyunu .
hatırladıkça daral geliyor sad smiley

ngl = lyr
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
stimpak
.

bilmemne eşşeğinden 500 tane kes questinden sonraki quest "o eşşeklerin toynağı çok güzel oluyo, 200 tane getir bakiyim" olunca, ve toynağın da drop rate'i %30 falan olunca enrage olup silmiştim oyunu .
hatırladıkça daral geliyor sad smiley


su aynen wow aslında grinning smiley yok ben dırek gıdıp 5000 tane aynı yaratıktan kesıyorum sonra cıkan bazı esyaları bırıktırıp toptan stall acıp satıyorum cok tatlı oluyor olmadı bazen bi stallda cok ucuz bısı goruyorum alıyorum kendım stall acıp daha pahalıya falan ne bılıım yani oyun harıka olmasa bıle gayet bı sonra ki vizelere kadar gideri var benım ıcın grinning smiley sıra falan gram yok tıkla gir suan onu belirtmek ıstıyorum. Bu arada gelmek ısteyen olursa emın degılım hangi serverdayım ama ya azteca (yeni server) ya malazgirt (türk serverı) olsa gerek ıkısınde karakterım vardı. Gercekten bırılerı ıle beraber oynamayı cok ısteyecegım tarzda bır oyun baslamak ısteyenler ıcın bastan bıle baslıyabılırım.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jan 2011, 20:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen wow diyorsan cata'da max 1saat fln gecirmsn.. quest sistemi cok farkli oldu yani.. alakasi yok dedign seyle
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi wow'da grind yapmayalı bi 3 sene falan oluyor. 10 dakikadan fazla süren quest grind varsa wow'da ayakkabımı yerim, o derece iddialıyım.

ngl = lyr
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beyler kafanız mı guzel elbette silkroad ile wow kıyaslamıcaz burda grinning smiley o kadarda abartmadım farkındaysanız dedım bile kac post once ama guzel oyun olmus ve hayır wowda yuksek level questlerı bıraz daha duzelmıs olsa bıle ben hala 20-50 arası muazzam sıkılıyorum wowda onu belirtmek ısterım. Benım anlatmak ıstedıgım silkroad bız kafamızı baska yone cevirince biraz duzelmıs ama su kadar saglam wow savunuyorsanız elbette gelmenıze gerek yok ben wowdan sıkıldım dıye bıraktım .
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jan 2011, 20:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
silkroad cidden baya oynadm va 20-50 arasina degcek beterlkte questleri var yani o kadar diyim grinning smiley oyunnun bot konusu ayri bi yöne .. bi remake fln gerek böyle.. cata ile 0-60 lvl arasina 3500 yeni quest geldi bi dene sıkılmazsn emin ol grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 20:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Quest yaparak silkroadda level kasma o zaman gayet mantıklı bot falan olmasına gerek yok arkadasların falan bır araya gelıp kendı levelınızdan 3-5 yukarı seylerın orda grind yapın gayet sıkılınca zaten level atlamıs oldugunuzdan yer degıstırıyosunuz falan olmadı trade yaparsınız hemen yada thief hangisini seviyosanız ama buraya gelme sebebım Silkroad coh harıka super bısı wow ile kapısır demek degildi neden illa wow oldu konu bılmıyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 21:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mithat
su aynen wow aslında grinning smiley

eheh oraya kitlemişim ben, tekrar baktım da ^^

f2p oyunlar içinden oyun seçmem gerekirse silkroad seçerim gene heralde, en azından karakter falan yaratırken bi miktar çeşitlilik olabiliyor.

Skill farm olayı ve haddinden fazla zaman harcamak gerektiğinden daral gelmişti bana. oyunun dinamikleri seni bot kullanmaya zorluyor , sorun orada.

en basit örneğini vereyim, 3 arkadaşım var. bunlardan biri bot kullanıyordu. diğer ikisi de aynı evde kalıyor, aynı pcden aynı hesapla oynuyorlardı. vardiya usulü çalıştıklarından eşşek gibi gametime oluyordu karakterde de. ona rağmen botla kasılanın yanına yöresine yaklaşamadılar para + level konusunda.

bot illa ki vardır, ama daha komplike olmuştur. eskisi gibi mal mal düz çizgide gitmiyodur sadece grinning smiley

ngl = lyr
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2011, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bot bi avantaj elbette ama amacın 110 level falan ise ben gayet zaman gecırmek ıcın oynuyorum o zaman oyunda soyunup yok mu benımle dans eden desem yeridir grinning smiley cok rekabetci ortamım yok zaten sabah basladıgımı dusuncek olursak grinning smiley hayır somestr tatılındeyız turk serverındayım (baktım) ve tek tık gırebılıyorum sıkıntısız tasasız heryer bot kaynamıyor ama yıne var dıkkatımden kacmadı degıl ve eglenebılıyosunuz oyle ya da boyle. Wow gibi degil ama bunu bılıyoruz bunda anlastık.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum