[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Silkroad Online
|-- |-- |+ murderer olayı nasıl geçer...
Yazar RSS Konu: murderer olayı nasıl geçer {2435}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 15 Feb 2006, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yanlışlıkla murderer oldum. ismim kırmızı yazıyor. şehirde 56 56 hp kaybediyorum şehir dışında ise hunterler saldırıyo nasıl geçireceğim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. lvl 31 im.
Üye
ID § 15 Feb 2006, 14:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bütün üstündekileri çıkarıp bankaya koy sonra $ehir içinde murderer status geçene kadar öl. yada gidip yaratık kes ama bu çok vakit alır.
Üye
ID § 15 Feb 2006, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
jestergod oyuna girmesen geçermi geçerse kaç gün girmemek gerekiyor biliyor musun ?

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 14:43 tarihinde, rambo___ tarafından güncellenmiştir]
Üye
medal 1k
ID § 15 Feb 2006, 14:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
girmeden geçmiyor, guildden birisi denemişti. seninle eşit levelde olan yada senden 1 - 2 level fazla olan yaratıkları kesersen murderer puanin 3-7 arasında düşer. 1200 sıfırlandığında tekrar normal haline dönersin. yalnız murdererken playerlar tarafından öldürülürsen üzerindeki eşyalardan herhangi birisi düşebilir, o yüzden tenha yerlerde kas yada 6 kez ölmen gerekiyor. sp ve exp gidiyor ölünce, üzerindeki itemleri store a koy, 6 kez öl.
Üye
ID § 15 Feb 2006, 17:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada öldüm baya ,ismimdeki kırmızılık geçti ama kurukafa simgesi gitmedi. bilmeyenler için söylim eğer murderer olup player tarafından ölürseniz normal xp kaybediyorsunuz eğer monster tarafından öldürülürseniz 3 katı daha fazla xp kaybediyosunuz. yani mecbur player tarafından kapı önünde yalamaya smiling smiley döne döne öleceksiniz.yardımlarınız için teşekkür ederim.
Üye
ID § 15 Feb 2006, 18:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada kendi isteğimle murderer olmadım tuzağa düştümde oldum. dikkat ederseniz kapı önünde habire birbirlerini öldürürler boyunlarına kırmızı kaşkol takarak. tam saldıracağım zaman kaşkolunu çıkardı ve öldü. bende murderer durumuna düştüm. en az 500k xp gitti. bu konuda dikkat edilmesi gerekiyor.
Üye
medal 1k
ID § 15 Feb 2006, 23:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cape çıkarmak için belirli bir süre var, adamın üstünde sarı çizgi yavaş yavaş azalır ona dikkat etmelisiniz. murderer olunca illa ölünecek diye birşey yok, towndan çıkışta ölmezseniz yaratık keserekte düşürebilirsiniz.
Üye
ID § 16 Feb 2006, 02:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 kere murderer oldum 3ünden de yaratık keserek kurtuldum :d son murderer olduğumda 38 lvldim ve lvl41 42 yarayıkları kestim smiling smiley ne kadar yüksek lvl mob keserseniz o kadar çabuk düşer puan. playerlara dikkat etmeniz de lazım smiling smiley
Üye
ID § 16 Feb 2006, 02:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir de hunter guilde para ödenerek kurtulabileceğinizi okudum.
Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2006, 10:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hunter guildine para ödenen durum "wanted status". wanted status, arrange pointiniz 3000 geçtiğinde olacağınız durum. arrange pointte thief iken hunter trader öldürdüğünüzde artar. arrange 3k olduktan sonra herhangi bir hunter sizi thief kıyafeti giymemişkende öldürebilir. arrange sıfırlanır, jangandaki hunter guildine istenilen para ödenir ve 180 dk. beklenir. o 180 dk. içinde herhangi bir mesleğin flagini kullanamazsınız. ya da arrange kendisi yavaş yavaş düşer.
Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2006, 05:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçende babel'de adamın biri seri bir şekilde pk olup yeniden normal haline dönüyordu.

olay şöyle gelişti adam önce deveme daldı bu sırada pk oldu ardından bende ona dalmaya başladım, ben tam dalarken adam tekrar eski haline döndü bu seferde ben pk oldum(!)

ardından beni kesti, thief arkadaşı geldi yerdeki itemleri toplayıp kayboldular :s
Üye
ID § 17 Feb 2006, 06:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bazen görüyorum adamlar yaratıklara bilerek kendini öldürtüyo hemde çıplak olarak.. bunun murdererle alakası varmı?
Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2006, 10:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet o çıplak ve ismi kırmızı olanlar murderer puanını düşürmek için ölüyorlar. her ölüşte 200 puan düşer, 1 kişi öldürdüğünde 1200 murderer puanı olur. o yüzden 6 kez ölünce düzelir ama exp, sp kaybedilir sad smiley

@krusty
adam sana ya da devene saldırdığında pk olmaz, ismi mor olur, sanırım 10 sn. içinde mor halinden normale döner, normale döndüğünde sen ona saldırırsan sen ismin mor olur. ismi mor olan oyuncuya herkes saldırabilir. bu tarz sahtekarlıklara başvuruyorlar ne yazık ki. birazcık dikkatli olmak lazım. sad smiley
Üye
medal 1k
ID § 19 Feb 2006, 11:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aaa evet mordu o adam :s

neyse bidahakine bende onu morciverte boyuycam :p
Üye
ID § 16 Apr 2013, 20:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
MERHABA BEN 110 LVL IM MURDERER e kapıldım sizin bilgilerinizi okudum silahları markete koyup ölmeye başladım fakat murderer olayı geçmedi lütfen yardım edin...
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum