[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Silkroad Online
|-- |-- |+ Silkroad online...
Yazar RSS Konu: Silkroad online {9632}
Syf: ««/ 32 »»   [ A ]
Üye
ID § 24 Oct 2005, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.silkroadonline.net] güzele benziyor.
Üye
ID § 24 Oct 2005, 22:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ve oyuna başladım,yönetim şekli roseyi andırıyor,ata binme var
Üye
medal 1k
ID § 25 Oct 2005, 11:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende çektim bakalim server jammed diyor giremiyorum şu aralar.
Üye
ID § 25 Oct 2005, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün haritada açık olmayan yerler , bugün açılmış ondan girememişsindir herhalde,demin oyundaydım.Oyun güzel benim hoşuma gitti,ilk baslarda isimler garip geliyor,Npc isimleri ,yer isimleri falan oynadıkça alışılıyor.ben bu niki kulanıyorum oyundada.
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 26 Oct 2005, 10:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
ID § 26 Oct 2005, 10:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kolay gelsin,skiller lvl'e göre acılıyor.bu saattlerde server jammed görünüyor,bir iki saat içinde normale döner.
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2005, 11:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi oynıyamadım doğru düzgün ya grinning smiley
Üye
ID § 26 Oct 2005, 13:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi dene ben oyundayım şuanda
Üye
ID § 26 Oct 2005, 13:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sayfasındaki download linki çalışmıyor.

404 Not Found
The requested URL '/joymax/SRO_Client/SilkroadOnlinevGlobalOfficial%20v1.00.exe' was not found on this server.
[signature][hline]
Üye
ID § 26 Oct 2005, 14:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
flashgetle indirdim birkaç defa bendede başlamadı,birkaç defa daha dene olur bende öyle yapmıştım
Üye
ID § 26 Oct 2005, 21:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yaa off oyunu indiricem die nvidia surumunu indirmisim yanlislikla bende diyorum ne kdr cabuk iniyor oyun bahh tongue sticking out smileyP[signature][hline]Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is. Life creates it, makes it grow. Its energy surrounds us and binds us. Luminous beings are we, not this crude matter. You must feel the Force around you; here, between you, me, the tree, the rock, everywhere, yes. Even between the land and the ship."
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2005, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla ben download manager programı ile 4 saatte indirdim 256 adsl ile.Oyuna girdim karakter yaratma ekrani diğer oyunlara göre daha kısıtlı gibi görünsede güzel kombinasyonlar yapabilirsiniz.Archerli bi char açtim oyun ufaktan knight online'na benziyor ama trade olayi sanirim baya bi detayli olucaktir.Sonuçta oyun ipek yoluyla ilgili aslinda merak ediyorum.İleride ipek yolunu elinde tutma savaşlari olurmu türklerle çinliler arasinda.
Üye
ID § 27 Oct 2005, 02:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biraz bilgi verirmisniz tarzı nasıl...Ko gibi demişsiniz yine aynı yöntem upgrade olayları,drop olayları yada party/exp olayları nasıl bilgilendirirmisiniz şu an indiriyorum
Üye
ID § 27 Oct 2005, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadalar hiç indirmeyin derim...

büyük bir hevesle indirdim ve oyuna girdim...makina p4 1.8 256 ram ama felaket kastı....

Gereksinimleri baya bi yüksek galiba...

BEni sarmadı bu yüzden bilgilendriyim dedim
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 28 Oct 2005, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunu beyendim ben.level 20de mesleğini şeçiyorsun ve classlar yok.[signature][hline]GERGE - Concerto for Electric Guitar No.1 Op.30
Syf: ««/ 32 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum