[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Gametime trade...
Yazar RSS Konu: Gametime trade {157}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Jan 2019, 03:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba. Blizzard hesabimdaki bir miktar euroyu degerlendirmek istiyorum da. Gametime i tr de ödeme yaparak alan birisi iletisime gecebilir mi? Steamda winter saleden almak istedigim birkac oyun var. Size bir veya uc aylik gametime gift ile gondereyim karsiliginda steamda cuzdanima gift atilabiliyorsa o sekilde, yok oyle olmuyorsa alacagim oyunlari steam hesabima gift gondererek alayim. Aylik alacaksaniz 11 eurodan veririm. Hem blizzin ayligindan daha ucuza gelir boylece. İlgilenecek kisiye de benim bu sekilde bir jestim olmus olur. Hem de benim işim görülmüş olur. Steam winter sale bitene kadar bu sekilde bi trade yapan olursa bana bi dönüş yapabilirse sevinirim smiling smiley ilgilenen arkadaslara simdiden tesekkur ederim. o/

k
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum