[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ WoW Power Leveling ve WQ,Rep,Achi vb. Destek...
Yazar RSS Konu: WoW Power Leveling ve WQ,Rep,Achi vb. Destek {1170}
  [ A ]
Üye
ID § 30 Sep 2018, 11:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba 2. El Bölümünde konum mevcut
2. El Bölümünde konum mevcut ama ihtiyacı olanlar oraya girmeyenler konuyu kaçırabileceklerinden buraya da açmak istedim.

Başlıkta belirtiğim gibi Leveling konusunda ve oyun içi diğer istediğiniz konularda zamanı olmayan oyun severlere destek sunabilirim
Belirttiğim sebepten çalışan oyun severlere destek olmak tabi ki onlarında bana destek olarak zamanımı değerlendirmek istememdir.Aralıklı kendimi geliştirmek için yazılım çalışıyorum ama zamanı biraz paraya çevirmek için böyle bir yola girdim.

Paticikte ve diğer (sevilmeyen)DH'de referanslarım mevcuttur.

Genellikle hızlı olabilirliği için 110-120 lvl alt karakterlere daha sıcak bakıyorum.

100-120 lvl heirloom hatta uçma varsa legion onuda kısa sürede teslime edebiliyorum.

Genel olarak fiyatlandırma vericek olursam ;

*110-120 lvl = 100 TL WQ'lar açık şekilde teslim ediyorum.
*100-120 lvl = 200 TL WQ'lar açık şekilde teslim ediyorum.(heirloom/uçma varsa)
Ek olarak 305ilvl(heroic giriş için gerekli ilvl)desteğide sunabilirim.

*Fiyatlandırma kimisine itici/fazla kimisine uygun gelebilir.Sonuçta zaman değerli ve main kasarken yeterince sıkılan insanlar diğerlerine zaman ayıramayan ama meslek ve karakter çeşitliliği için gerekli bulanlar için uygundur(yabancı sitelerde WQ'ları açmak bile ayrı fiyatlandırma olarak sunuluyor)

Bahsettiğim achi, rep, wq, warfront dungeon desteği sunabilirim.süre olarak hesap yaparak değerlendirebiliriz.

Açmış olduğunuz allied racelere de destek olabilirim heritage armor istenirse Bilizard'ın sunduğu boost fiyatı üzerine 110-120 lvl fiyatı eklenerek yapabilirim.

Oynamadığınız zamanlarda yani siz işteyken yada dışarıdayken sunabiliyorum yine kısa zamanda elinize geçmiş oluyor oynama sürenizden feragat etmeden sunuyorum.

Referanslardan bahsetmiştim güven sorunu olmasın uzun süredir bu forumdayım.Bir çok karakter,account, beta giriş hakkı satışım olmuştur.Bu konuylada ilgili olarak izinli referanslarım aşağıda belirtilmiştir.
# CuteButPsycho
# =))
# Catze
# bombilo
Kimisine gereksiz uzun konu(wall of text) olarak gözükebilir.Ama birşeyleri anlatmadan ,açıklamadan insanlara birşey sunamazsınız.Yine özel olarak iletişime geçenlerle daha rahat görüşebiliriz.

-PM 'den ulaşabilirsiniz.İletişim bilgilerimi veriyorum whatsapp veya telefonla konuşarak gerekli bilgileri paylaşabiliyoruz.

4 defa güncellendi. Son güncelleme 08/11/2018 23:00 tarihinde Gangren tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 02 Oct 2018, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Destek için yarına kadar meşgulüm ilgilenenler iletişime geçebilir yine bilgileri alır/verir diğerini teslim ettiğimde başlarım.
Üye
ID § 07 Oct 2018, 20:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Heritage için bir arkadaşa destek oldum.Yarından itibaren müsaitim ilgilenen olursa iletişime geçebilir.
Üye
ID § 12 Oct 2018, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Haftasonunu aileme ayırdığımdan destek olmuyorum düşünen olursa pazartesiden itibaren yardımcı olabilirim.
Üye
ID § 21 Oct 2018, 15:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kasıma kadar destek vermeyi düşünüyor bu ara düşünen varsa iletişime geçerse sevinirim. Bikaç karakter kasabilirim bu arada bulamazsam iş tabi devam edebilirim winking smiley
Üye
ID § 30 Oct 2018, 12:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba, kasımda da müsait olucağız anlaşılan pek düşünen yok ama desek isteyen olursa yardımcı olurum...
Üye
ID § 08 Nov 2018, 22:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sanırım bu sene sonuna kadar işsiziz sad smiley Eğer destek isteyen olursa (pek zannetmiyorum herkes sıkıldı gibi ama) ihtiyaç dahilinde olursa hemde cezbedici olması açısından fiyatları revize ediyorum.

110-120 lvl arası için 100 tl
100-120 lvl arası için 200 tl (heirloom ve uçma var ise)
Üye
ID § 19 Nov 2018, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba bir iş aldığımdan dolayı yaklaşık 2 hafta gündüzleri doluyum ilgilenenler olursa yine irtibata geçip zaman ayarlaması yapabiliriz.Acelesi olmayanlara akşam birkaça saat destek verebilirim.
Üye
ID § 28 Nov 2018, 13:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhabalar,
Aldığım 5 karakterlik(4 tane 110-120 lvl 1 adette 92-120)işin teslimatını bugün yapmış bulunuyorum.yaklaşık 7.5 gün oldu hafta sonları ve akşamları #tadelle arkadaşımız oynadı gün içinde ben destek verdim. Güveninden ve bana olan katkısı,desteği ve yaklaşımından dolayı buradan da teşekkür ediyorum.Benim gibi pek fazla buralarda yazı yazan biri değil belki gelir bikaç cümlede o yazabilir tongue sticking out smiley

Çoğu kişi sıkıldığından bırakma aşamasına geldiler yeni karakterler kasıyorlar belki belki zaman yokluğundan yada leveling sıkıntısından kasamıyorlar.8.1 değişikliğinde yeni karakterle oynamak isteyenler alt hazır olsun diyenler varsa müsaitim.Yardımcı olabilirim.
Üye
ID § 28 Nov 2018, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
hunterx
Merhabalar,
Aldığım 5 karakterlik(4 tane 110-120 lvl 1 adette 92-120)işin teslimatını bugün yapmış bulunuyorum.yaklaşık 7.5 gün oldu hafta sonları ve akşamları #tadelle arkadaşımız oynadı gün içinde ben destek verdim. Güveninden ve bana olan katkısı,desteği ve yaklaşımından dolayı buradan da teşekkür ediyorum.Benim gibi pek fazla buralarda yazı yazan biri değil belki gelir bikaç cümlede o yazabilir tongue sticking out smiley

Çoğu kişi sıkıldığından bırakma aşamasına geldiler yeni karakterler kasıyorlar belki belki zaman yokluğundan yada leveling sıkıntısından kasamıyorlar.8.1 değişikliğinde yeni karakterle oynamak isteyenler alt hazır olsun diyenler varsa müsaitim.Yardımcı olabilirim.

Teşekkür ederim. Hesabı paylaşmak önemli bir iştir. Sonu hüsrana da gidebilir. Ancak Eralp abi ile temasa ilk geçtiğim anda gayet güvenilir bir insan olduğunu anladım. Kafamda tek bir soru işareti bile yoktu. Sağolsun hesabımı adam etti. 4 karakterimi (Shaman, priest, warrior, mage) 110-120 arası kastı. Bir karakterimi de sağolsun 90-120 arası kastı. Çok dürüst bir insan, sürekli iletişim halinde. Benim gibi alt kasmaya vakti olmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Güven konusunda sıkıntı yaşamanızın mümkünatı yok. Hesabımda 2-3m altınla hiç düşünmeden teslim ettim. Tekrardan teşekkürler.

Edit: Eklemeyi unutmuşum. 2-3 hafta diye konuşmuştuk kendisiyle. Benim de girdiğim günleri düşünce 6 gün içinde 5 karakteri teslim etti.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 28/11/2018 13:21 tarihinde tadelle tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 06 Dec 2018, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba, @tadelle'nin referans olmasıyla bir adet 25-120 arası iş aldım.Buradan yine teşekkür ediyorum kendisine winking smiley
Heritage armor ve diğer gereksinimler için kısa surede teslim etmeyi düşünüyorum. 8.1 için yeni alt düşünenler iletişime gecebilir.
Üye
ID § 13 Dec 2018, 16:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba,
Geçen hafta korkarak aldığım işi 1 hafta gibi bir sürede bitireceğim .Akşam yada yarın sabah en geç teslim ederim diyorum.

İsteyen olursa heritage armor için destek olabilirim artık rahatçana tank healer class olmasına bile gerek yok heirloom ve pathfinder olsun yeter. 3 çeşit armor veriyor set halinde baya hoşlar.Yaklaşık aynı geliyor tabi blizz boost artı benim 110-120 ama boost kullanıldığında alınmadığını biliyorsunuzdur zaten armoru isteyenler.

Ağlama duvarına döndü ama bu arada işsizlik maaşıda kesildi.Destek olmak isteyen varsa beklerim iletişim bilgilerimi sunuyorum hemen zaten daha rahat görüşmek için...
Üye
ID § 24 Dec 2018, 17:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba, pek istek yok bu aralar 8.1 de geldi ama bırakanlar oldu kendisi kasanlar oluyor.

Destek ihtiyacı olan varsa müsaitim irtibata geçebilirsiniz.
Üye
ID § 11 Jan 2019, 19:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hala müsaitim yani işsizim dileyen olursa yeni racelere destek olabilir altları 120 yapabilirim.Bikaç bişey ekleyeceğim 2. elede elden çıkartayımda bişeyler az para dönsün smiling smiley
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum