[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Parabola - Twisting Nether - Horde...
Yazar RSS Konu: Parabola - Twisting Nether - Horde {3172}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 14 Aug 2018, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
120 olma yarışı düzenlemiştik guild içerisinde. Bir saat önce falan sonuçlandı. 100k kadar bankadan ödül dağıtılıyor vs.

Guild kalabalık. Aktif/Pasif 98 tekil account mevcut. dün gece 2 gibi 45-50 kişi online'dı BfA Hype sebebiyle.

Guild'imizin web sayfasında kurallar var. Raider olunabilmesi için beklentilerimiz vs. orada yer alıyor. Dilerseniz Bnet'ten Sputzke (ben) 'yi ekleyip sonrasında Discord üzerinden de görüşebiliriz.

İyi oyunlar,

aaa geda lidibidi cengizhaan
Üye
medal 1k
ID § 06 Sep 2018, 01:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buraya yazmadan edemeyecegim.

Bugün raid saatinde 80 kişi onlinedık ve 30 kişilik 2 adet grubumuz vardı.

Bekleriz arkadaşlar, bekleriz.

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Sep 2018, 10:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yalnız her raid bu kadar kalabalık olacaksak size kolay gelsin raid team ayarlamakta sdf.

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Sep 2018, 11:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vay helal,
hayat nedeniyle katılamadım 340 olmama rağmen
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Sep 2018, 11:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bağlantı patladı giremedim ya. hala da düzelmiş değil. :/

özerhisar ayran gururla sunar...
Üye
medal 1k
ID § 06 Sep 2018, 13:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
pattisliborek
bağlantı patladı giremedim ya. hala da düzelmiş değil. :/

Ne taraftaydın? Dün Tuzla tarafından biri daha giremedi altyapı sebebiyle.

Üye
medal 1k
ID § 22 Sep 2018, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya ben şeyi anlamadım. casual diyosunuz, ama warcraftlogs'da 4 gün log yüklenmiş. bide bu çarşamba fresh run yapmamışsınız, direkt mythrax(6w) ve ghuun(15w) denenmiş. raid lock extend edip progress yapıyosanız eğer, insanlar ondan önceki bossları puglamak durumunda kalır doğal olarak. bu da her oyuncunun extradan efor sarfetmesi demek.

yani tabii, tercih sizin; nasıl istiyorsanız öyle yaparsınız. ama casual demek bu değil. bayaa bayaa hardcore bi tablo var şu an. insanları casual diyerek lurelemeyin abi. gerginlik yaşanır sonra.
Üye
medal 1k
ID § 28 Sep 2018, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyuncuların tamamını homojen bir şekilde 2 gün oyuna girecek insanlardan seçmek mümkün olmuyor.

Haliyle, kadroyu geniş tutabilmek ve rotasyonu sağlayabilmek adına oyuncularımıza olabilidiğince erken Curve aldırmak istedik. Pushladık doğrudur.

Bu noktadan itibaren 2 gün Mythic + 1 gün HC raid yapacağız dileyenlerle.

Online zamanı raidlerle denk gelmeyen oyuncular için curve ile pug yapmak ve gear toplamak böylelikle daha kolay oluyor. Curve m+ için bile şu aşamada gayet yararlı bir Achi.

Eğer hardcore olsaydık fırsat değerlendirip HC pushlamak yerine her gün raid yapar HC'yi bir defa daha temizleyerek Ghuun denerdik. Guildin "düzenli" takvim düzeyi göz önünde bulundurulduğunda, bizim için çok önemli bir virajdı ve erken döndük. Loglara bakarken denemelere katılan oyuncular, healer kadrosu ve tank durumuna bakarsanız çeşitlilik olduğunu ve yaklaşık 30 farklı oyuncunun bu sürece iştirak ettiğini de görebilirsin. 20 tane adamı 4 gün raide kitlemiyoruz yani =)

Bu vesileyle de 8/8 HC 1/8 M olduğumuzu da belirtmiş olayım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/09/2018 15:01 tarihinde Konn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Sep 2018, 15:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tebrikler thumbs up
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Sep 2018, 21:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdiye kadar 2 kere raide katılmak için başvuru yaptım ve bir kere alındım casual palyer olmama rağmen HC 4 boss temizledik. Casual bir oyuncu olarak bence iyi gayet. Oyuna 10 gün geç başladım dolayısı ile raid e gitmek için yeteri kadar gearlanamdım haliyle geride kaldım briz toparlayınca başvuru yaptım ki guild aten HC 8/8 yapmıştı ve yinede yer bulabildim. Guild iyi yani casuallara göre. Haftada bir kere bana yetiyor, normali lfr den girdim halletim zaten ki lfm bazen iyi oluyor iki boss kesip çıkıyorum.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 28/09/2018 21:36 tarihinde Law tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 02 Oct 2018, 08:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dün itibariyle 2/8 olduk.

Guilde WW monk bakıyoruz iyisinden.

Üye
medal 1k
ID § 27 Nov 2018, 16:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
4/8

Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum