[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ [A] GameHonor- Silvermoon...
Yazar RSS Konu: [A] GameHonor- Silvermoon {1399}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 02 Jul 2018, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herkese merhabalar,

Legion da beraber oynadığım ve oynamaktan çok keyif aldığım guildimin başlığını buraya bırakayım. Progress ve guild hakkında detaylı bilgilerin linklerini aşağıya ekliyorum. BFA da ciddi raid yapmak isteyen arkadaşlar, bana hem buradan hem de BNet'imden ulaşabilir. Hatta buna gerek kalmadan web sayfamızdaki Başvuru bölümünden de başvurularını yapabilirler.

Raid kurallarını sonradan mutsuzluk olmaması adına cidden okuyun. Gayet ciddi raid yapan, küfür ve saçma sapan egoların olmadığı gayet makul bir guildiz. TN ve ya Horde dan sıkılmış semi-hardcore raid dönmek istiyorum, bileğime de güvenirim diyen herkes bence değerlendirsin.

Web sayfamız: [game-honor.com]
Wowprogress: [www.wowprogress.com]
İlginiz için şimdiden teşekkürler.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jul 2018, 15:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sultan'cım iyi hoş diyorsun da, neden ben priest'ime faction change + migrate basmadan açmadın şu konuyu :<

Du bakalım, Blizzard geri alacak olursa geleyim, ally oynamak istiyordum bu content'i zaten.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 02 Jul 2018, 16:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya pardon sen BFA altına yazmışsın, ben de Gangren in /summon unu görünce geldim. 1-2 gün önce web sitesi aktif oldu, trailer falan anca sıra geldi paticiğe :/
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2018, 09:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi sultan twitch te 50 li yaşlar da yayın yapan bir abi vardı. Davidmills o senmiydin yani ?

konuya gelirsek silvermoon da adam akıllı raid yapan 2 guilten biri gamehonor. raid yapıyorsanız tavsiye ederim . onun dışında etmem ,zaten raid yapmayını da almıyorlar smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2018, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@smyrnas

Evet arada iyi geliyo Twitch'te 70 melyora seslenmek assdda.

Şaka bir yana UP lıyorum. BFA hype'ı olan, RAID yapmak isteyen ALLIANCE oynayacakları bekliyoruz. Lütfen en az 5-6 boss Mythic kesmiş olun, en az 5-6 Mythic+ seviyesinde 17-18 key yapmış olun. O zaman bizımlesınız !
Üye
medal 1k
ID § 12 Aug 2018, 15:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Up! adına. Range DPS, özellikle Mage (mq şundan 5 sene önce mage almazlardı riader olarak. Kendi günah çıkarma parantez içim olsun diye şeyettim), Warlock, Balance Druid ve veya Elemental Shaman olursa seviniriz.

Yukarıda kurallar açık ve net. Haftada 3 gün hakikaten kaliteli, eu guild tadında raid yapmak isteyen var ise, buyursun gelsin. Kadro geniş, ilk raid haftalarında herkese şans tanınır tabii ki, Mythic açıldıktan sonra spotunu kapan bırakmaz.

Herkese şimdiden BFA 'de keyifli oyunlar.
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2018, 23:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uldir'e çeyrek kala;

1 adet Resto Druid (lütfen 4-5 boss kesmiş olsun mythic olarak, Antorus ta. Warcraftlogs ta (%70-100) lük dilimde ise baştacı edebiliriz.

1 adet Mage, frost meta ama, arcane ya da fire a kendisini adamış, loglarıyla yakıp kavuran adama asla hayır demiyoruz. Yine illa ki Antorus, ToS Mythic boss kesmiş olsun lütfen.

* Boldlar ile subliminal kastım, up için tekrardan naçizane özür. Evet biraz fıstıklısını istiyoruz ama, iyiyiz. Onun için sıkıntı yok.
Üye
medal 1k
ID § 08 Sep 2018, 06:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
An itibarı ile;

6/8 HC (Türkiye 1 - Realm 4)

World Fastest Kill Zul (HC)
[www.warcraftlogs.com]
Üye
medal 1k
ID § 08 Sep 2018, 06:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oha helal

pırt
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Sep 2018, 07:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Go go, mythic bayagi surundurecek sanirim guildleri.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 08 Sep 2018, 11:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GZ valla smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 09 Sep 2018, 05:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
7/8 HC (Türkiye 1 - Realm 3)
Üye
medal 1k
ID § 11 Sep 2018, 04:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
8/8 HC (Turkiye 1 - Realm 8 - World 543)

Reset ve nerf öncesi iyi oldu. Fazla kastık, çok yorulduk ama değdi. Tüm progress guildlerine başarılar.
Üye
ID § 13 Sep 2018, 15:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tebrikler
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2018, 00:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Günceleyelim..

2/8 M
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum