[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ En iyi ek paket (2018 Edition)...
Yazar RSS Konu: En iyi ek paket (2018 Edition) {4908}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Feb 2018, 22:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi lütfen mop tam anlamıyla bir felaket. bir kere panda teması herkese hitap edebilecek bir şey değilken lich king, legion, illidan falan bunlar her warcraft evrenini az çok bilen insanların seveceği temalar. asya teması o kadar öznel ki zevk konusunda ben iğrenerek oynadım mesela hiçbir sempatim yok o temaya. fakat ben kimsenin çıkıp da ıyy lich king teması veya burning crusade ne ya dediğini düşünmüyorum mesela.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Feb 2018, 01:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TBC nin lvling zonelarının alayı iğrenç. Scaling sağolsun bi daha Hellfire göreni gundiklesinler

Archmemur
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Feb 2018, 01:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
seni kişisel olarak tatmin etmemiş olabilir ama mop felaketten çok uzak bir paket. ağır asya temasının olduğu zonelar var doğru ama bi çok zone da o temadan uzak mesela trollerin ve mantidlerin olduğu bi çok yer var. raidlere bakarsak mesela throne of thunders raidi gibi zengin raid legionda yok.

80s Rocker

Outshined#2902

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/02/2018 01:50 tarihinde S-H tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Feb 2018, 06:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
S-H
panda falan diye ben dahil insanlar çok hype yapmadı
onun sebebi biraz da
bunu bekleyip:
bununla karşılaşmak:
tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k
ID § 13 Feb 2018, 16:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tabiki Vanilla. Tbc çok güzeldi ta ki arenalar aktif olup healerlara hayvani resilienceli setler, hotlar gelene kadar.

Yoksa bi Nagrand falan çok zevkliydi. İsle of Quel Danas'taki world pvp tadından yenmiyordu. Resto druidler ve arkasından gelen healer classlar ölümsüz yapılmasaydı TBC derdim.

WOTLK DK classının 3 vs 1 klavyeye kafa ata ata kesmeleri ile geçti.Son sezonda spellcleaveler 3v3 te herkese tek atıyorlardı. 2600 ratingte resto shamanı kestikten sonra frost nova içinde kalıp mage ve locka 1 sn içinde ölen rogue olarak söylüyorum smiling smiley

Arthas run çok zevkliydi. Achivini yapıp bineği almıştık, tbc BT de bukadar eğlenmemiştim.

Diğer exp ler çöp.yawning smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/02/2018 16:35 tarihinde Barathrum tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 13 Feb 2018, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
S-H
seni kişisel olarak tatmin etmemiş olabilir ama mop felaketten çok uzak bir paket. ağır asya temasının olduğu zonelar var doğru ama bi çok zone da o temadan uzak mesela trollerin ve mantidlerin olduğu bi çok yer var. raidlere bakarsak mesela throne of thunders raidi gibi zengin raid legionda yok.

content içeriğine demedim felaketi tema seçimine dedim. o zenginliği al başka warcraft teması ile yap 11\10 exp olur sana. yukardaki gibi çok kungfu panda temalı expti ya öyk.
Üye
ID § 14 Feb 2018, 01:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
WotLK icerik olarak en iyi miydi bilemem ama denk geldigi zaman ve oynadıgımız kadro bakımından en eglenceli zamandı. Vay AK cok iyiydi. Hem cok eglenceliydi hem de her gun yeni bir dramayla hayatımızda sıkıcı bir gun olmamasını garanti ediyordu. Spidee ile bi yaz salona kasaları kurup 1 ay boyunca her gun raid/pvp falan yapıp yaz okulu derslerine gitmiyorduk. Cogiyiydi.

Sasuga Onii-sama!!
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2018, 10:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bi de uzakdoğu teması istesem uzakdoğu temalı mmorpg oynarım, (warcraft teması içinde pandalar var, biliyorum, evet, farkındayım, evet, haklısın, evet en çok sen biliyorsun) ancak alışılagelmiş wow mmorpg'yi diğer salak binlerce uzakdoğu yapımı online oyundan ayıran şey dndlike, lotrlike ne bileyim dragonlancelike bir teması olması. ne kastettiğimi anladınız sanırım.

k
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2018, 18:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oylama sonuçları gayet net işte. Harbiden;

Vanilla (ek paket değil biliyorus) > TBC > WoTLK > Legion.
Ha bence Legion WoTLK a bile kafa tutabilir. Bayağı iyi bir ek paketti. Dolu dolu işte negzel. (AP Farm diye ağlayana, farmsız WOD varsmiling smiley

WOD harbiden büyük hype ile başlayıp anında fısss nadide exp. Tek sevdiğim kısmı quest hubları, warforged sistemi.(Seviyorum lan aldığın item ın lap diye mor olmasını afdadfada)
Cata, Vanilla nın tüm ruhunu bitiren lanet ve en kötü exp.
Pandaria, meh bence.

BFA bence MoP PvP'si tadında bir PvP exp. sunacak, ancak PvE azzzz sonra diyip N'zoth (bitmediniz mq) a bağlayacaklar.

Bu da böyle bir yorumumdur.
Üye
ID § 21 Feb 2018, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
WotLK > x

Hem PvP hem de content
TW
ID § 23 Feb 2018, 13:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
madcow
WotLK icerik olarak en iyi miydi bilemem ama denk geldigi zaman ve oynadıgımız kadro bakımından en eglenceli zamandı. Vay AK cok iyiydi. Hem cok eglenceliydi hem de her gun yeni bir dramayla hayatımızda sıkıcı bir gun olmamasını garanti ediyordu. Spidee ile bi yaz salona kasaları kurup 1 ay boyunca her gun raid/pvp falan yapıp yaz okulu derslerine gitmiyorduk. Cogiyiydi.

bundandır benimde mesela askım
vezaxta mortitsin manası bititp wandla kristal kesmeye kasarken benim hınıhahahahaha abi yardımcı olamicim hayvan gibi dps yapıyorum diye lightning bolt kasmam hala aklımda
Üye
ID § 22 May 2018, 00:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TBC , WotLK ikiside güzeldi
TW
ID § 22 May 2018, 11:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
40manler hakkaten ayrı keyifliydi

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
ID § 22 May 2018, 13:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herkes oynamaya en çok vakit bulduğu exp.leri seçmiş işte. Paticik de çoğunluk benzer yaş aralığında insanlardan oluştuğundan TBC, WotLK dönemi üniversite yıllarımıza, bekarlığımıza falan geliyor; o yüzden en çok oyu onlar almış.

Legion inanılmaz güzel bir exp. oldu, MoP da casual olarak oynasam da gayet güzel bir exp.ti temaları beni hiç sarmasa da insanı oyunda tutuyordu atmosfer ve yapacak pek çok şey vardı.

Bir tek WoD BOK GİBİYDİ. Büyük hevesle dalmıştım oyuna, hardcore guild'e falan girdim, ilk content'i bitirdik 2 haftada mı ne sonra kös kös bekledik öyle, o arada ben oyunu bıraktım ettim. Exp. sonu oyuna döndüğümde community bok gibiydi, garrison'da her şey yapılıyordu ekonomi falan saçma sapandı; server'lar boşalmıştı; dungeon yapan zaten yoktu, raid'ler falan tatavaydı. Bir tek naval quest'ten heirloom ring düşsün diye uğraştım ettim, onu da alamadım zaten sdfln. Üstüne tüm karakterleri maelstrom'a free migrate ile migrate ettim; göt gibi ortada kaldı koca hesap :<

WoD'a nalet olsun.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 22 May 2018, 13:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Almadığım son iki paket the finger smiley

♠ Ace Of Spades ♠
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum