[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ para işi...
Yazar RSS Konu: para işi {7840}
Syf: ««/ 11 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Oct 2018, 18:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugün riverbud marketine baktım da bence botlar iyice türedi başka açıklaması yok. bu kadar ucuza 100x200 onlarca post var
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Oct 2018, 18:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
tiLi
avg 510 golddan 2000 tane pot toplamıştım 580e yediririm çarşamba diye hafta boyu. şimdi 430-480 golda onları satıp elden çıkarıyorum üzücü
abi pot piyasasına 1m gommek icin biraz gec bir tarih olmus =(.

Yani cok goldun varsa, yeni raide saklayabilirsin(8.1) belki. Ama bu gold ile yatırım yapıyorum diyorsan heralde cıkmak ve likit goldu sonra tekrar kullanmak daha mnatıklı olur.

Sasuga Onii-sama!!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Oct 2018, 18:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pot piyasasından %25le kurtardım kendimi bi daha girmem. şimdi briny flesh ve sailors pie'a düştüm onlardan kurtulmam lazım. bi de ne ara 9k riverbud aldım lan...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Oct 2018, 19:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dediğin tavsiyeye katılıyorum o son pot fiyatlarının düşüşünde çaktım anca
Üye
ID § 22 Oct 2018, 12:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
tiLi
bugün riverbud marketine baktım da bence botlar iyice türedi başka açıklaması yok. bu kadar ucuza 100x200 onlarca post var

Bot değil, geçen 15dk anchor weed raidine girdim, 12-13 kişiydik. Tren gibi toplaya toplaya 30 tane anchor weed + 300 küsür ot geldi. 15dk kısmını abartmıyorum da yani. Sen hesap et işte 15 dk'de ne kadar mat. toplanmış 12-13 kişi tarafından totalde tongue sticking out smiley

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Oct 2018, 14:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abicim anchor weed drop rate arttı tamam da riverbud'a noluyor bir anda? artış var diyorum 60000 post varken 200000'e çıkmış
Üye
medal 1k
ID § 22 Oct 2018, 14:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
war bişi bişi contrubute için gerekli olabilir. onları kontrol etmek lazım. sıra senin factiona geldiyse ve istenilen şeylerin fiyatı artıyor

Dayınla evlenip napacan?!
Üye
ID § 22 Oct 2018, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wowdaki goldu euroya çevirip oyun alsam, arkadaşa giftlesem oluyo dimi ? acc'nin belli bi yılı doldurması falan gerekiyomu. 10 yıllık bilmemne

Anh Mi Sah Ko
TW
ID § 22 Oct 2018, 16:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
okuma yazma bilmen gerekiyo öyle parmak basarak olmaz

y
Üye
ID § 22 Oct 2018, 17:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şrfsz...

Anh Mi Sah Ko
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Oct 2018, 19:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
26 golda 13 stack swamp fish 'n chips aldım hehe
Syf: ««/ 11 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum