[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Battle for Azeroth Ana Konu...
Yazar RSS Konu: Battle for Azeroth Ana Konu {77641}
Syf: ««/ 135 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Mar 2018, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onu bi okuyayım. bu arada siz diyince eski karakterlere bakayım dedim de cata'da bıraktığım 85 lvl mage'e girdim. eski itemlere bakarken pattern buldum bi tane green winter clothes diye. baktım 5K'dan satılıyormuş tanesi. gerçi defias brotherhood horde ah'de sadece 4 tane vardı, alınmıyor galiba ama olsun sadfasd

birkaç tane üretip satayım. bu mage'deki tailor'ı silmeyi planlıyordum eğer bu kadar değerliyse ve satılırsa bunu tutayım bari ahaha

edit: yanlış alarm, bi vendorda satılıyormuş zaten sad smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/03/2018 21:55 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 07 Mar 2018, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir de benim şuan aktif para kasma yöntemim alchemy ile flask basmak.

öncelikle karakter ile bütün order resource ve bos görevlerini yapıyorum. bu süreçte bos boon'undan 2-3 tane quarry'de düşüyor. resource'lar ile hall vendor'dan bos alıyorum yine.

2 günde 60-70 civarı en az bos düşüyor, onlarla yine dalaran'daki vendor'dan starlight rose çakıyorum. bazen zamanım varsa, canımda istiyorsa birkaç tur atıp suramar'dan farmladığım da oluyor. arada bonuslarla, yine boslarla falan 100-120 topluyorum.

hepsi ile flask değerliyken basıp, onları satıyorum. her satıştan 22-23K falan para kalıyor.

başka yöntemim yok. diğer acc'de ench ile kasıyorum ama yavaş oluyor. binding of strength falan güzel gidiyor gerisi yalan.
TW
ID § 09 Mar 2018, 13:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla o işi alchemy procları bozuyor, adam flask yaparken x15 proc alınca fiyatı daha ucuza koyabiliyor. Hatta zamanında zararına koyanlarda vardı sırf bir şeyler gelsinde craftkamaya devam edip skill alabileyim diye.

Bana 3. yıldız skiller uzun süredir çıkmadı ama expansion ilk çıktığında agi ve int flask recipleri çok çabuk düşürmüştüm. Sonra nerflediler mi nedir bir daha doğru düzgün bir şey çıkmadı.
TW
ID § 09 Mar 2018, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 2 gündür proclamayı deniyorum zaten, 100-150k yatırım yapıp 120-130 flask basıp işte ah'ye döşüyorum.

son denememde mesela, dün akşam yaptım; 20k'lık daha satış olursa parası çıkıyor, elimde halen 90 civarı flask olacak. ortalama 370'den gidiyor benim sw'de flasklar 30-35k civarı kar olacak.

ama işte pazar çok değişken, maks yarım saat kalıyor flasklar orada. gece yarısı güzel oluyor birileri koysa da az koyulduğundan onlar bitince yine sana geliyor sıra, sabah kalkıyorum 30-40 mail gelmiş ama gündüzleri takip etmek gerekiyor.
TW
ID § 09 Mar 2018, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Proc kısmı çok uyuz, kendime gelince anca 2-7 arası en fazla oluyor, millet flask yaptırmak istediğinde tutup x15 procluyor direk uyuz oluyorum. Kendime proclamak istiyorum expansion bitti be.
Üye
ID § 09 Mar 2018, 16:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
raw herb fiyarları flasklerden pahalı durumda su an dsf
Survivor
medal 1k medal 5k
ID § 09 Mar 2018, 16:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya mode-z de falan şu konuyu gizli yapma özelliği yokmu abi sürekli uplanıyor ve canım çekiyor yapmayın allah aşkına
Üye
ID § 09 Mar 2018, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun en boktan dönemi zaten 6 ay içinde adam gibi oynayan bile kalmaz sdfsf
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Mar 2018, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben şu an çok keyif alıyorum neden bokladın ki şimdi oyunu grinning smiley

the instant you started smiling was when the new story began
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Mar 2018, 17:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Satış en iyi akşam üstü 5 8 arası, Salı akşamı ve hafta sonları oluyor grinning smiley. Alchemy'de proc kısmı çok sıkıntı gerçekten, olmadı mı olmuyor. Meslekler her türlü kazançlı ama smiling smiley.

Tailor'u olan çanta kassın, her daim satışı var.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/03/2018 17:42 tarihinde yekeyeke tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 09 Mar 2018, 20:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Fin
oyunun en boktan dönemi zaten 6 ay içinde adam gibi oynayan bile kalmaz sdfsf

ABi aslında en iyi kısmı oyununsmiling smiley BFA açıklandıgından beri Raid falan kasasım yok. zaten olmuşum 964ilvl . öyle mythic progress hedefim de yok. eski raidler,kasamadıgım rep ler, ilgilenemedigim altlar falan derken baya zevkli geçiyor aslında smiling smiley
TW
ID § 09 Mar 2018, 21:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lol aynen
zevkine heroic falan yapıyorum işte gültle, onun dışında pet battle vs achievementlar falan eğlenceli. ilk defa celestial tournament yaptım mesela geçen hafta ^^ bugün de wailing caverns'ı bitirdim pet dungeon olarak.

y
TW
ID § 09 Mar 2018, 22:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tailor proc olayı harbi büyük şans. geçen işte 50 tane yaptım mesela 56 tane çıktı.

bir keresinde de 70 flask attım, 130 tane falan çıktı.

artık o yüzden totaldeki kara bakıyorum. denedikçe çıkıyor.

ha bir de strength iyi gidiyor, o proclanırsa harbi büyük kar ediyorsun.

raw herb fiyatlarında da starlight'i takip etmek gerek. 38 altında ne zaman görsem ne kadar varsa topluyorum, yani ufak paketleri bırakıyorum koyan olursa bakmadan o fiyattan koysun diye de işte 100-200 lotları direkt çekiyorum ne kadar varsa.

geri kalanlar çok vurmuyor çünkü.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2018, 09:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Haftada 2 gun raid yapan guild ariyorum. Ucundan mythic progres yapmaya çalışsa benim için kafi, mythic+ pushlamayi denesem bana yeter.

Var mı aranızda bu tip bi guilde olan?
Alan Yetkilisi

ID § 10 Mar 2018, 12:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nordrassil'deyim ben, tam dediğin şekilde oynuyorlar, Amnesia adı.

Pati'den başkaları da var ama aktif oynamıyorlar şu anda.

Professional Procrastinator.
Syf: ««/ 135 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum