[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Jaedenar veya Auchindoun'dan Outland'e Gold Takası...
Yazar RSS Konu: Jaedenar veya Auchindoun'dan Outland'e Gold Takası {423}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 25 Sep 2017, 14:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar, Outland-EU'da 90k goldu Jaedenar-Auchindoun-Dunemaul da bulunan bir karakterime aktarmak için bana bu üç realm'den birinde 90k verebilecek birini arıyorum.

Karşılığında dediğim gibi Outland-EU Alliance tarafında 100k gold vericem.

Çıkarsa böyle baba yiğit çok efso olur.

aaa geda lidibidi cengizhaan

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/09/2017 14:56 tarihinde Konn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Sep 2017, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
g2g de Auchindoun da 100k gold $7,7.

Yani senin bu işin olması baya zor, adamın öbür serverda goldu olup senin goldun olan serverda golda ihtiyacı olacak filan

Archmemur
Üye
medal 1k
ID § 26 Sep 2017, 00:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi o parayi 7-8 saat ot farmiyla ya da leather farmiyla kasabilirsin. Blood of sargeras omuzluk enchanti var wardensta onla da ot apir satarsin. Cok bi para diil su an gold ele ayaga dustu zaten.

Not. Ben tw hordedan bahsediorum. Low pop realmlerde 5-6 saat bile yeter artar hatta

k

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/09/2017 00:48 tarihinde Flam tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 26 Sep 2017, 18:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kasmana gerek yok.

Git o fiyatlarda bir tane lvl 1 battle pet al. sonra hangi serverda istiyorsan sat. maksimum bir kaç güne satarsın. hemde forumlarda şuna nasıl para aktarayım, takas yapayım diye adam bulmaya uğraşmamış olursun.
Üye
ID § 17 Oct 2017, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adam belki tokata çıktı.
Niye baltalıyosunuz?
Üye
medal 1k
ID § 17 Oct 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşların önerdiği şekilde yapmadım.

Token ile yaptım. Şimdi kalan gold ile lüzumsuz bir mount alacam.

aaa geda lidibidi cengizhaan
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum