[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ wowu özledim :(...
Yazar RSS Konu: wowu özledim :( {11468}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jan 2018, 00:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
4 aydır kapadım oyunu bir yandan canım oynamak istiyor ama 3 gün sonra gene yapacak bişi bulamayıp kapatacakmışım gibi de geliyor, 10 seneden fazla oynayınca bi değişik oluyor insan sanırım grinning smiley
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Jan 2018, 04:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla sanırım wotlk'dan beri ilk defa güzel bir guild buldum ve main karakterim oldu. hem new hem old content cayır cayır esiyorum :3 raid konusunda çok iddialı değiliz ama bu kadarı bana yetiyor açıkçası (heroic progression)

yapıcak şey çok istedikten sonra. bi de karakter levellamak istiyorum yeni sistemle ama onun için allied raceleri bekliyorum.

y
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2018, 05:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi eskisi gibi değilmişiz onu anladım. guild 5 mitikte progress bıraktı büyük bir sürü guildden teklif geldi. giden arkadaşlarım falan da ısrarla çağırıyor, net bir şekilde artık raid filan yapmayacam, casual bile takılmak istemiyorum, çok da daraldım.

ne illetmiş arkadaş. oh ya valla kurtuldum. her gün istisnasız beş vakit namaz kılar gibi gir dancınları yap, emissary için 4 q yap, her hafta girip heroic+mitik bir sürü boss kes... açar falloutta garip garip elektrik bağlantıları yaparım sanctuary hills'in bir köşesinde, skyrimde saçma yan questleri yaparım en azından bi iki hikaye görmüş olurum.

kimliğimi ele güne vermeye çekinmesem accountu bile satardım komple kurtulayım diye.

k
Üye
ID § 28 Jan 2018, 09:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zorunluluk oyunca zevki kaçıyor.
free olunca dediğin gibi 2 hikaye izler,o zamanlar es geçilen görevler vs yapılır vs güzel olur.

zaten bende şans olsa..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/01/2018 09:08 tarihinde mytheron tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2018, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynen abi ben Antorus ta HC bile yapamıyorum. 3-4 boss kestim uğraşamam dedim bıraktım. Mythic progress i düşenemiyorum bile. Normal farmlıyorum. m+13-15 falan yapıyorum. kasmadıgım zaman oyundan keyif aldıgımı farkettim. bide horde acaip progress. sürekli kendimi yarış içinde hissediyorum. yaşıma ve aile yaşantıma göre vaktim de var aslında ama yok bünye kaldırmıyor.
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2018, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 yıl oldu nerdeyse bırakalı, ama sakin bir iş hayatına kavuşur kavuşmaz başlıyacağım sanki tekrar...
Nasıl bir oyunsa unutmak mümkün olmuyor..

Başka bir aşk istemez, Aşkınla çarpar kalbimiz.
Ey VATAN gözyaşların dinsin yetiştik çünkü biz.
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2018, 20:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O da bişey mi. Ben hiç başlamadım. Serzenisleri ilgiyle izliyorum ama.

Gizli milli içkimiz salatanın suyudur...
Üye
medal 1k
ID § 29 Jan 2018, 00:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arada özlem duyuyorsun sonra oyuna başlıyorsun küfür kıyamet; keşke başlamasaydım diyorsun grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jan 2018, 00:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BFA gelmeden 2 3 ay önce açıp gold kasıp digital deluxe u bedavaya getirip devam ederim belki. Şu allied raceler gelsin, levelingde değişmişken level kasılır bir tur daha...
Üye
ID § 04 Apr 2018, 18:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bunu açmaya gelmiştim, hala oynayabiliyor muyuz? : D

10 yıl oldu herhalde.

Spacecake#2892
Üye
ID § 04 Apr 2018, 18:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Özledim ya.

Darnassus da bir gezip çıkarım en kötü.

Spacecake#2892
Üye
ID § 04 Apr 2018, 18:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
senin durum kötü sipeys, yakında nokia 6600 aramaya da başlıycan bak.

he who knows best knows how little he knows.
Üye
ID § 04 Apr 2018, 18:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahaha smiling smiley nostalji günü..

Spacecake#2892
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2018, 16:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sipeyskeyk
Özledim ya.

Darnassus da bir gezip çıkarım en kötü.

starter indir üstat bana yaradı 2-3 lvl 20 char yaptım yetti 1 aydır tongue sticking out smiley

For INVADORIA
Jonywayt lvl 80 Burning Legion (Elegant)
Üye
ID § 06 Apr 2018, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok iyi fikir, eyw smiling smiley

Spacecake#2892
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum