[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ En yoğun Türk olan Alliance serveri?...
Yazar RSS Konu: En yoğun Türk olan Alliance serveri? {3360}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Sep 2017, 11:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir sorum olacak şimdi lvl 72 oldum legion u satım almadım. Legion u satın aldığımda lvl 100 boost hediye geliyormuş galiba ? Peki bunu lvl 72 charımda da kullanabiliyormuyum ?

Edit: Oluyormuş smiling smiley.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/09/2017 11:32 tarihinde Law tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Apr 2018, 05:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Konn
Direk söyliyim hiç başka adrese gitme.

Defias Brotherhood.

bu aralar defias'da bosaldi ya, in cin top oynuyor.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Apr 2018, 09:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tek yol Twisting Nether

Archmemur
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Apr 2018, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
özellikle kış saati uygulamasının kalkmasından sonra azıcık raid falan ypamak istiyorsanız mecbur twisting netherde ve türk guildleriyle oynamak zorundasınız

diğer türlü en erken raid bitiren yabancı guildle bizim saatle 1de raidi bitiriyorlar.
Üye
medal 1k
ID § 17 Apr 2018, 00:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alliance için tek yol silvermoon başka yok yani. hani gene silvermoon da aslında biraz sıkıntılı ama outland vb. serverlardan kat be kat daha iyi. hali hazır da yanlış hatırlamıyorsam 10/11 kesmiş 2 tane türk guildi var. bunun yanın da 6-7 tane semi-hardcore ve casual takılan türk guildleri mevcut. BFA da pve/pvp server olayı kalkacagından dolayı outlandteki az sayıda türk te buraya gelir .

TAbi insanlar silvermoon iyidir hoştur diyorum ama gene garanti progressim olsun diyorsan TN de horde oynıcan o başka. ha ben türkler ile alliance oynamak istiyorum ,HC progress falan da bana yeter diyorsan silvermoon da oynıcan. DArk iron dwarflar da cabası asdasd grinning smiley

2 defa güncellendi. Son güncelleme 17/04/2018 00:41 tarihinde smyrnas tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Apr 2018, 14:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Silvermoon

Timur The Lame
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum