[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Outland EU - Chorus Caprarum - Oyuncu Arayışı...
Yazar RSS Konu: Outland EU - Chorus Caprarum - Oyuncu Arayışı {4949}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Jan 2018, 15:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Six Adam in serverina gidin ne olacak?

Milli içkimiz Ayrandır...
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
11/11 yaptık daha henüz. Biraz palazlandık. Yakında Mythic deneriz ama cürmümüz ne der bilmiyorum.

Outland-EU horde nüfusu düşük diye biliyorum. Sorun realm değil faction diyip sonra server+faction change masrafı demişsin. Zaten ben de demiştim, TN'de horde veya Silvermoon'da Alliance olsaydık 3/11M olmamak için bir sebep yok.

Yine de loto çıkarsa haber ver Smyrno

aaa geda lidibidi cengizhaan
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Flam
Yemin ediyorum şu başlığı görünce oturup kasasım geliyor adamlara bi destek atmak için.

DH kas hemen!

Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 11:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi sayı verip görgüsüzlük etmeyeyim de bikaç boss kestik halihazırda, cutting edge istiyorum bu patchte yazık etmeyin emeğime. Diğer expansiona casual oynayayım diyorum o zaman geleyim?

k
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 11:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne? Caju'mu?

Diğer expansionda Pozzo Dell'Eternita - EU (Italiano) realminde TÜRK RBG takımı kurmayı hedefliyoruz. Sana yerimiz yok gibi gözüküyor Caju olacaksan.........

Ha bir de guildin adını <Benim Adım Cafer> olarak değiştirmeyi düşünüyoruz. Hayatta ne kadar ekstra zorluk varsa onu seviyoruz çünkü.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/01/2018 11:44 tarihinde Konn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aslında guild ile her türlü bir şey yapıyorsunda. Alliance komple mal abi. Ben artık silvermoon a bile dayanamıyorum. tamam comünü güzel , firendly playerlar dolu ama 2 dak. PUG a gelmiyor alliance. Alliance ın LFR si , HORDE un HC si ayarında smiling smiley Türk oyuncularda aynı durumda. Sİlvermoon da Legion başı kafadan 15 tane türk guildi vardı şimdi 4-5 tane var. hepsi horde kaçtı tekrar.

Hatta bir guilde girmiştim bir ara sabah oyuna girdim guildte kimse yok ama vent te 20 kişi falan var. adamlar para olmadıgı için guildçe horde kasıyorlardı smiling smiley bende onlarla prot warrior kastım halen de devam ediyorum .

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/01/2018 13:16 tarihinde smyrnas tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 16 Jan 2018, 17:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen istiyor ally priest ? verecen faction change ve migrate..

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )
Üye
medal 1k
ID § 18 Jan 2018, 07:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ozii_x
sen istiyor ally priest ? verecen faction change ve migrate..

Yıl olmuş 2018 hala Horde'da vicdani red yasası yok. Inanılacak şey değil...

Üye
medal 1k
ID § 18 Jan 2018, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
allydınız di mi siz?

bizim guild progress durdurdu 5/9 mitik progressim var şu an.

k
Üye
medal 1k
ID § 18 Jan 2018, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gelicektim, karabeyaz diye birine yazdım, patiden geldim konn'u arıyorum dedim. bi havalar bi havalar. sanırsın catastrophe. tanışıyo muyuz filan diyo bana konn değilim ben kardeş demiyo da.

konn olmadığını söylesen daha güzel olurdu diyorum, konn'un ne olduğunu söylesen daha iyi olurdu diyo. nick olduğunu tahmin edemedi herhalde özel bir dilde özel bir tabir sanmış filan olabilir.

bi foruma açarken topaklarınızı, ofisırlarınızı filan haberdar edin.

k
Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2018, 07:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sorma benim bu nick sıçık.

Koyduğum güne lanet ediyorum gerçekten.

Sana Real ID atayım ordan bana ulaş istersen. Bir de serverda kanlımız olan 18-20 yaşlarında bir çete tarafından yönetilen bir türk guildi daha var. Onlardan çakallığa geldin sanmış olabilir yazdığın kişi. Bir de yaşı büyükçe onun. Yanlış denk getirmişsin.

Alinti
Flam

Konn kardeşim mesajını aldım,
Büyük ve güçlü bir Outland için, progress herkesindir demek için Evet diyorum.
Ozii_X Kardeşim sen de var mısın?

Oyun içinden;
Sputzke
Glebriwyn
Ganija

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 07:47 tarihinde Konn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2018, 08:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buldum guild kaynaştım bile sad smiley ayıp olur insanlara. belki başka bir zamana.

k
Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2018, 13:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hangisi?

Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2018, 16:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ekstaz

Casualliğe niyet ettim allarızası içün. yoksa progress guildi kovalayacaktım.

k

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 16:38 tarihinde Flam tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2018, 13:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Konn

Konn kardeşim mesajını aldım,
Büyük ve güçlü bir Outland için, progress herkesindir demek için Evet diyorum.
Ozii_X Kardeşim sen de var mısın?

HAYIRlısı olsun..

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/01/2018 13:21 tarihinde ozii_x tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum