[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ VPN'siz login olamıyorum...
Yazar RSS Konu: VPN'siz login olamıyorum {799}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Dec 2016, 17:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Böyle bir saçmalıkla karşı karşıyayım.

VPN açmadan login olmaya çalıştığım şifreyi doğru da girsem yanlış da girsem "You have been disconnected (error: BLZ51900001)" diye bir hata veriyor. Modemi defalarca resetledim, cache sildim vs. hiç bir şey olmadı. Henüz bir gün öncesi hiç bir problemim yokken nereden çıktı böyle bir şey anlamadım.

VPN açınca hiç bir problem olmadan giriyorum oyuna bu arada, ama ms çok yüksek oluyor :<

hihi
Üye
medal 1k
ID § 28 Dec 2016, 18:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DNS açık olmasın. Bağlandığın DNS çökmüş olabilir.

Küçük insanlar kişileri
Normal insanlar olayları
Büyük insanlar fikirleri tartışırlar.
Üye
ID § 28 Dec 2016, 20:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynı sorunu bir kaç ay önce yaşadım. hatta acc kitledim sonunda aşırı deneme sonunda. denemediğim şey kalmadı yapamadım. en sonunda format attım ve düzeldi. sebebi neydi bilmiyorum
Üye
ID § 28 Dec 2016, 22:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İçeride wireless'la internete bağladığım bir tv var, o tv açıkken ya da standby'dayken oluyor bu olay lel.

Ne alaka anlamadım ama. 3 senedir olan tv.

hihi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/12/2016 22:42 tarihinde deadwoll tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Jan 2017, 23:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hiç bir şekilde ne wow ne de overwatch'a bağlanamıyorum.
blizz support isp ile ilgili diyor
ttelekom dünyadan bi haber zaten
çıldırcam
Üye
ID § 01 Jan 2017, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de epeydir poker turnuvalarına katılamıyorum. Vpn'Li vpnsiz farketmiyor client bağlanmıyor, vpn'le web sitelerine girebiliyorum.
Üye
ID § 02 Jan 2017, 10:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
VPN denesene madorca, eğer öyle çalışırsa tek tek evdeki diğer internete bağlı cihazları kapatarak dene.

DNS'le ilgili bir sıkıntı da olabilir söylendiği gibi. DNS'i otomatiğe alıp bir girmeye çalış ilk önce.

hihi
Üye
ID § 02 Jan 2017, 10:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi komple yasaklamışlardır poker sitelerini, ondan giremiyorsundur tongue sticking out smiley

hihi
Üye
ID § 02 Jan 2017, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
VPN denesene madorca, eğer öyle çalışırsa tek tek evdeki diğer internete bağlı cihazları kapatarak dene.

DNS'le ilgili bir sıkıntı da olabilir söylendiği gibi. DNS'i otomatiğe alıp bir girmeye çalış ilk önce.

müthiş saçma ya
dnsle ilgili herşeyi denedim
bugün arkadaşın evinden denedik oradan giriyor oyunla ilgili bi sıkıntı degil. Tekrar aradım TTelekomu derdimi anlatıyorum ama özellikle anlamak istemiyorlar sanki. diyorum ki oyunun serveri bu bakabilir misiniz bağlanıyor mu yoksa bloklu mu diye, biz burdan yapamayız onu diyorlar, nereden yaparız diyorum yapılamaz diyorlar kanser oldum.

vpn olarak ne kullanayım en güvenli ve bedava ne var?

gerçi vpn ile girmek de geçici bi çözüm
bana kalıcı bi cozum lazım nasıl olcak bilmiyorum.
QQ
Üye
ID § 03 Jan 2017, 00:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim evdeki internet kullanan diğer cihazları kapatıp açtıktan sonra kendiliğinden düzeldi problemim. Başka hiç bir şey yapmadım. İnternete bağlı diğer cihazlar da TV ve tivibu'nun kutusuydu...

Boku onlara atıyorum ben de işte.

Bu arada wow server'larını pingleyince pingliyor çatır çatır. Onda hiç bir problem yok, saçmalık login'de.

hihi
Üye
ID § 03 Jan 2017, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende pinglemiyor
loss %100 falan
bi programın 14 günlük deneme sürümüyle mis gibi lagsız oynadım dün gece
gmlerle de konustum, oyuna girebildiğin sürece sıkıntı yok diyorlar takıl
ama ttelekom aboneliğini bitireceğim sanırım.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum