[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Mythic Dungeon Takımı...
Yazar RSS Konu: Mythic Dungeon Takımı {8997}
Syf: ««/ 11 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Feb 2017, 13:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
LFR dışında raid yapmıyorum o yüzden tamamen mythic+lara yönelik bir stat seçimi yeter bana.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2017, 14:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+8-10 arası gruplara girsen raidden daha iyi itemlenirsin zaten.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Feb 2017, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Key depleted oldu bende atar yaptım kendime sildim keyi hehe keysiz kaldık bu hafta.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Feb 2017, 08:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Caédis ilvl 874 affliction warlock

quixef#2330

(Horde)

Archmemur

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/02/2017 08:11 tarihinde quixef tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 11 Feb 2017, 13:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mythic + da Necrotic varmış. healer ve tanklara ölüm resmen.

Heimnos ilvl 877 prot paladin.

Kvncozsy#2975

Alliance
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Oct 2017, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Enhanc shaman ilvl 917, casual takılıyorum. Casual mytich heroic varsa grup veya guild gelebilirim. Raid haric smiling smiley.

Horde

meccem #2522

2 defa güncellendi. Son güncelleme 03/10/2017 14:49 tarihinde Law tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 05 Oct 2017, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
940 horde bm hunter fin#2676

ciao adios
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Oct 2017, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
normal raid bile girmedim ben, 914 oldu ilvl Rogue, max kaç Mythic'de iş yapabilirim? Ona göre bakayım diyorum... Başka konu açmıyım dedim, off topic sorusu oldu ama kusura bakmayın :/
Üye
medal 1k
ID § 05 Oct 2017, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
914 e anca üj beş plus girersin. +10 için guild veya kanka grubu şart senin için. Zira taşıyacaklar seni.
Üye
medal 1k
ID § 05 Oct 2017, 21:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yekeyeke
normal raid bile girmedim ben, 914 oldu ilvl Rogue, max kaç Mythic'de iş yapabilirim? Ona göre bakayım diyorum... Başka konu açmıyım dedim, off topic sorusu oldu ama kusura bakmayın :/

914ilvl de hiç M+ kasma. Argus questlerini bitir. Greater invasion yap. Bol bol Veiled argunite kas. Relinquished İtemlerden warforged ve titanforged yakalarsan kısa sürede 925+ olursun ki. Kolay m+10 lar 925 falan yetiyor. ha bunların yanında ilvl yükseldikçe yaptıgın m+ ların seviyede yükselir zaten.
Syf: ««/ 11 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum