[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ <CAPS LOCK> Guild Başlığı - Twisting Nether...
Yazar RSS Konu: <CAPS LOCK> Guild Başlığı - Twisting Nether {9835}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Aug 2016, 12:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TN'de guild kurduk 4 arkadaş, mythic dungeon, adam çıkartabilirsek raid vs. ne varsa yapmayı planlıyoruz.

Şu an için şu lazım bu lazım diye bir durum yok, zaten guildde 4 kişiyiz sdfk. Hepimiz WotLK ve Cata'nın başında beraber oynadık uzun zaman. Şu an tam böyle, raid vs. saatlerini herkese uyacak zamana koyalım, yapabildiğimizin en iyisini yapalım; LFR'ye girsek bile en azından geyik dönsün kafasındayız.

Gelmek isteyen herkesi bekleriz.

/who CAPS LOCK yaparsanız herkes size invite atabilir.

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Aug 2016, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Keşke oynasam da üye olsam. Caps lock mükemmel bir guild. Wowa başka bir hava katıyor kaçırmayın derim.

rsL#21506
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Aug 2016, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben girdim hayırlı olsun grinning smiley. Girişte yaşananlarla ilgili guild dağılana kadar konuşmama kararı aldım ama grinning smiley.
Üye
ID § 30 Aug 2016, 13:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ajdshs

Olur öyle

hihi
Üye
ID § 30 Aug 2016, 22:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geleyim ben de casual, dungeon falan yaparız.
Üye
ID § 31 Aug 2016, 12:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hala alan olmadıysa akşam haberleşelim, inv atayım. Dün 2 saat diye dışarı çıktım sabah geldim eve.

Herkeşleri bekliyoruz.

hihi
Üye
ID § 31 Aug 2016, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herkesin invite atabilmesinden ne kadar laçka ve seviyesiz bi gült olduğu belli. Benim gibi seviyeli ve profesyonel oyuncuları kendi seviyelerine çekip tecrübeleriyle yeniyorlar sanırım, kimseye böyle saçma gültlerle oynamalarını tavsiye etmem.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
ID § 31 Aug 2016, 15:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Seviyesizlik, guildimizi üzerine inşa ettiğimiz temeldir. Hatta guildin adını ANAN koyacaktık ama arkadaşın teyzesi de bizimle oynadığından CAPS LOCK olarak değiştirmek zorunda kaldık :<

hihi
TW
ID § 31 Aug 2016, 16:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
akşam akıyorum ben de, zaman olursa hard da takılırız ama çoğunlukla casual pls sad smiley
Üye
ID § 31 Aug 2016, 16:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beni dün Ata diye biri aldı gülte. Ama almadan önce baya kastırdı niyeyse, kimin arkadaşısın, bizde deadwoll diye biri yok falan. Sonra paticik linkini attım sdfgh.
Üye
ID § 31 Aug 2016, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya ahahah, cv falan istemedi umarim sjfk. Gecen guildi kurarken de paladin healer arkadas var o da gelebilir mi diye soruyordu. Anlatamadim herkesin herkesi cagirabilecegini.

Uyelik isini invitation usulu yapiyoruz hep; arkadaslar ve arkadaslarin arkadaslari derken duyan geliyor bir sure sonra. Siz de mesela gelmek isteyen arkadaslariniz olursa gonul rahatligiyla invite edebilirsiniz. Yeter ki casual oynayacagimizi bilsinler.

hihi
Üye
ID § 31 Aug 2016, 17:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben oynamıyorum oyunu gelebılırmıyım

GERGE vakti zamanında demiş ki :
Hipster misiniz kardesim?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Aug 2016, 17:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TN'deki warrior umu sizinle oynayım ben de, questing, heroic, pvp falan takılırım casual ötesi olarak smileys with beer

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
ID § 31 Aug 2016, 21:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Suark, gel abi shd. Istersen alt chari guilde sokup, note kismina suark yazayim :>

Dragon, abi oyun icinden ses et inv atsinlar hemen.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 31 Aug 2016, 23:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben hanım ve 2 arkadaşım gelebiliriz. konuşayım onlarla haber veririm.

gg no rmk
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum