[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Legion <Coexist> Guild Başlığı...
Yazar RSS Konu: Legion <Coexist> Guild Başlığı {4455}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 29 Jul 2018, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asiri politik ve sikici bir cevap olmus.

guildi yasli, sikici, muhabbeti anca roman dilinde olan edebiyat ogretmeni yonetiyormus gibi olmus. icim titredi okurken.

grinning smiley

Kifflom!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jul 2018, 11:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet o soru benimdi, öğrenmiş oldum. Ancak cevabın ilk hali PM e geliyor, yani hemen cevap veren başka guild bulun şeklindeki önerinizi dikkate alacağım.

@Scalanova: Öyle olsa benim için daha iyi ya, normal hayatta batmıyor da selamlaşma olarak kısaltma "sa" "as" kullanılması Türk guildlerinde nedense beni benden alıyor. O yüzden şimdiye kadar pek Türk guildinde oynamadım. (Darklight1903 adlı üyenin kurduğu geyik temelli guild hariç)

Archmemur
Üye
ID § 29 Jul 2018, 11:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ekşi sözlük'te BFA başlığı altında yazdığım "entry" i burada da paylaşıyorum:


battle for azeroth

wow un azerite madeninin yarattığı gerginliği konu alan expansionu, aynı zamanda birçok arkadaşımızla twisting nether eu - horde tarafında, <coexist> guildi çatısı altında oynayacagımız oyun.

guild coexist'in, potansiyel oyuncularına bfa ile ilgili mesajı şudur:

coexist; oldukça eski (2007), dinanik ve kalabalık, çok da sosyal, aynı zamanda birçok aaa mmo'da yüksek pve başarısı elde etmiş, pvp den de hoşlanan bir çok üyesi bulunan, son derece stabil bir yonetime sahip (2007 den beri değişmedi) bir guilddir.

guild buluşmalarımız, sosyal medya hesaplarımız, gayet aktif discord hesabımız, deneyimli raid oyuncularımız ile oluşturduğumuz kalıcı yapımız var. "en az ne oynadığı kadar kimlerle oynadığını da önemseyen" ve "bir guildde; sadece wow guildi olmanın ötesinde, kulüp anlayısı, farklı oyunları da başarılı biçimde ve kendi ekibi ile oynayabilme gücü" arayan kişilerin, www.guildcoexist.com adresinden başvuru yapabileceği, kadim yapı, "guild".
Üye
ID § 01 Aug 2018, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
_________________________________________________

GUILD SITEMIZDEKI TANITIM VE BASVURU yazımız, buraya da kopyalıyorum.
_________________________________________________


Selamlar,

Coexist, sözlük anlamı olarak; "ortak amaçlar adına bir araya gelmiş, ortak hedefler belirleyerek uyum içinde yaşayan kişiler ve topluluklar" demektir. Bunun yanısıra, "birlikte varolmak" anlamı da vardır. Bir guildi tanımlamak için güzel bir isim değil mi? Guild Coexist; bir fark gözetmeksizin her türlü oyuncunun hatta bir parçamız olmak isteyen ve etik kurallarımızı kabul eden herkesin, demokratik bir şekilde tek çatı altında toplanabileceği bir oluşumu ifade etmektedir. Guildimiz; dedike biçimde PvE, PvP yapan oyuncuları, RP severleri ve casual ya da social olarak tabir ettiğimiz daha az zamana sahip kişileri, ortak bir paydada toplayabilmektedir.

Coexist, 12 yıla yakın süredir MMO oynayan kişilerin; seviyeli ve eğlenceli bir ortamda oyun oynamak, end-game content başarıları elde elde etmek, oyunların sunduğu tüm içeriği tecrübe etmek amaçları ile kurduğu, (Coexist ismi ile kuruluş tarihi 2007) saygı, uyum, bağlılık, kalıcılık, hoşgörü ve eğlence temelleri üstüne inşaa edilmiş bir guilddir. Guild üyeleri; içinde oldukları ortamı gerçekten benimser, kaybetmemeye, korumaya, adını yükseltmeye çalışır ve hem iç hem de dış çevreye karşı sorumlu biçimde hareket ederlerse, o guildin kendisi de üyeleri de kazançlı çıkar, bizim üyelerimizden beklentimiz de budur.

Guild Coexist çatısı altında; WoW, SWTOR, RIFT, GW2, WILDSTAR, FFXIV oyunlarında elde ettiğimiz ciddi ve hatıralarda yer eden başarılarımız dışında; guild kurmadan arkadaş gruplarımızla oynadığımız pek çok oyunda (lotro, aion, aoc) "server first"lerimiz, eğlenceli ve çeşitli başarılarla dolu zamanlarımız oldu.

Misyonumuz; "en az ne oynadığı kadar, kimlerle oynadığını önemseyen" kişilerden teşkil edilmiş, uzun yıllar sürecek dostlukların başlayacağı ya da devam ettirileceği bir ortamda, profesyonel ve deneyimli bir kadro içinde, birlikte savaşmak, birlikte sevinmek, birlikte eğlenmektir.

Gerek guild, gerek raid, gerek discord, gerekse forum kuralları; mantıklı, tamamen açıklanabilir, önceden denenmiş ve en az sorun çıkartma ihtimali olan maddelerle oluşturulmuştur.

Gün geçtikçe genişleyen, bilgi dolu bir foruma, özenle düzenlenmiş bir siteye, guild facebook grubuna, whats-up grubuna, halihazırda bir discord hesabına ve başka oyunlar, mmolar da oynayan guild üyelerine sahibiz. Forumlarımız; hareketli, eğlenceli olmanın yanı sıra, pek çok çeviri ve sayısız yararlı video ihtiva eden bir arşiv niteliğindedir. Sitemizi, web site member statüsü ile, guild üyemiz olmayan pek çok kişi de takip etmektedir. Kurulduğumuz zamandan bu güne kadar her yıl bir çok kere buluşmalar düzenledik, bunlardan bazıları oldukça geniş çaplı (40 kişiyi bulan katılımlarla) ve buluşma içinde hediyeler dağıtılan ve ps turnuvaları yapılan buluşmalar oldu. Bir çok üyemizle ailece görüşüyoruz. Kişisel isteğe bağlı olmak üzere, guilde yeni katılan kişiler dahi, yıllarca birlikte oynadığımız kişilerle aynı seviyede samimiyet düzeyine ve yüksek aktivite (oyun ve oyun dışında) katılım oranına ulaşabiliyor. Bir işi iyi yapan kişinin yeni katılmış olsa dahi guildde aktif görev alan bir konuma gelmesi için (raid lider gibi mesela) guildde belli bir zaman geçirmesi gibi önşartlar da aramıyoruz, bunun için özveri, hoşgörü ve tecrübe yetiyor. Kısaca adaptasyon süresi tamamen size bağlıdır.

Siz de bizimle bu ortamı paylaşmak ve Coexist'in bir parçası olmak istiyorsanız, ana sayfamızdaki başvuru formumuzu doldurabilir ve böylece tanışmamız için gerekli olan ilk adımı atabilirsiniz.

[www.guildcoexist.com]
Guild Coexist Yönetimi_________________________________________________

Bilgi:
_________________________________________________

* Başvuruyu oyuna degil guilde yaparsınız Coexist'de. Başvurunun amacı da salt raid oyuncusu seçmekten ziyade tüm community'nin sizi daha kolay tanımasını ve her zaman hatırlanmanızı sağlamaktır. Özenli başvurular doğal olarak önemli derecede dikkat çekiyor, adaptasyonu hızlandırıyor, bu durumda biz de tanışmak için heyecan duyuyoruz.

Ayrıca; Coexist'e sadece bir kere başvuru yaparsınız! Yıllar önce guilde girmiş, başka bir oyunda dahil olmuş olsanız bile, güncel olarak oynadığımız oyunda bizimle olmak için "ben de geldim!" demeniz yeterli. Yine bu durumda, çok kısa bir süre oyun oynadıysak, başvuru hafızalarımızı tazelemeye yardımcı oluyor.


_________________________________________________

Başvurunuzu yaparken dikkat etmenizi istediklerimiz:
_________________________________________________

Anlaşılır cümlelerle ve imla kurallarına dikkat edilerek yazılan ve tüm alanları doldurulmuş başvurular özellikle daha hızlı cevaplanmaktadır. Diğer başvurular ise, comment kısmında daha fazla bilgi verilmesi için bekletilmekte ve cevap gelmemesi halinde bir süre sonra reddedilmektedir.

Özensiz, alelacele yapılmış başvurular ise kısa sürede reddedilecektir.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/08/2018 11:22 tarihinde enurale tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 02 Aug 2018, 09:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sitenizde buluşma fotoğraflarına tanıdık var mı diye göz gezdirdim de bir sürü çıktı.

yalnız bi yerde Ceyda ile İlker karaş'ı gördüm onlar sizinle oynadılar mıydı?

k
Üye
ID § 02 Aug 2018, 18:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet GW2 zamanında oynadılar Ceyda ve İlker bizimle.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Aug 2018, 19:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İlker oynamıyor artık, Ceyda aktif bir alliance guildinde.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Aug 2018, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
enurale
Evet GW2 zamanında oynadılar Ceyda ve İlker bizimle.

iyi eğlenceler grinning smiley kısa bir süre FF de guilddeydim , expansion gelene kadar diyordum. Bu expansion dolu dolu geçince başka bir mmo ya bakamadım. Bu seferki nasıl geçecek bakalım smiling smiley
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum