[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Legion Arena, BG, World PvP Başlığı...
Yazar RSS Konu: Legion Arena, BG, World PvP Başlığı {3434}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 04 Oct 2016, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o zaman versalite olan itemları takmanın ne mantıgı var ?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Oct 2016, 11:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pvpde yok, en yüksek ilvl olan itemı takıp gireceksin.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
medal 1k
ID § 04 Oct 2016, 15:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
monk healer çok güçlü

hepinizin imzasına gagıldan bakıyom
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Oct 2016, 15:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arenanın en iyisini feral ve monk seçiyorum, monkun hem dpsi iyi hem healerı iyi.

2s'te assassination rogue çok saçma ama 2s kriter olmadığı için bişey demiyorum yoksa daha iyisi yok sanıyorum.
TW
ID § 05 Oct 2016, 11:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DHnin pvp'si nasıl

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
ID § 05 Oct 2016, 16:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu an en op, en saçma classlar klasmanında ilk sıraları zorlar DH. Arena'da oradan oraya uçan monk ve 3 tane heroic leap atan warrior da peşinden geliyor.

hihi
Üye
ID § 05 Oct 2016, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
frost dk
affli warlock

saçma olmayan class yok

1500lerde iş yapıyor dh ama karşına cc yapmayı bilen biri falan gelirse çöp olur heralde

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/10/2016 16:41 tarihinde bonuSimo tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 Oct 2016, 03:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
shatterplay oynamak acayip zevkli...

ozellikle godcomp cok tatli :p

lambda is the ultimate imperative.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/10/2016 03:58 tarihinde zeawee tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 17 Oct 2016, 10:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biz de holy paladin - affli. lock oynuyoruz 3 gündür. Ben holy paladin ilk kez oynuyorum, arkadaş da affli.yi yeni haliyle ilk kez oynuyor. 1550 olduk direk. MMR 1650 civarındaydı.

Assasination rogue'lu ve unholy/frost dk'lı setup'lar zorluyor bayağı. Bir de en son resto druid oynuyordum ben, holy paladin healing'i bayağı değişik geldi. Holy shock proc ve critlerine bağımlı yapmışlar her şeyi. Burst anında 1-2 kez critlemezse, ne kadar cd varsa açmak gerekiyor.

Edit: Bu arada takım 2k+ rating'lerde iş yapıyor mu hiç bir fikrim yok. Elimizdeki class'lardan çıkan en düzgün comp bu oldu sdf.

hihi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/10/2016 10:25 tarihinde deadwoll tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 17 Oct 2016, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eskiden yapardı da Holy Paladin dediğin gibi crit bağımlısı, olmazsa olmuyor. O yüzden bahtın kapalıysa epey keyifsiz geçiyor. Utiliy namına da çok fazla birşey yok, stun var işte bir tek. Rogue, DK ve DH epey zorluyor 1vs1 de beni paladin olarak. En ızdırabı DK ama galiba. Yanında partner de önemli tabi. Benim gibi çocukluk arkadaşı diye gerizekalı bir DK ile oynarsanız çok daha acayip oluyor. Mouseu monitöre fırlattım geçen, 15 yaşında çocuk gibi.

DH ler çok acımasız ama ya, zıp zıp ordan oraya allah belalarını versin.
Üye
medal 1k
ID § 18 Oct 2016, 14:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
bonuSimo
frost dk
affli warlock

saçma olmayan class yok

1500lerde iş yapıyor dh ama karşına cc yapmayı bilen biri falan gelirse çöp olur heralde

unholy dk bm hunter ilerlerde de iş yapıyor sanırsam.

hepinizin imzasına gagıldan bakıyom
Üye
ID § 18 Oct 2016, 19:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jeeztro
Eskiden yapardı da Holy Paladin dediğin gibi crit bağımlısı, olmazsa olmuyor. O yüzden bahtın kapalıysa epey keyifsiz geçiyor. Utiliy namına da çok fazla birşey yok, stun var işte bir tek. Rogue, DK ve DH epey zorluyor 1vs1 de beni paladin olarak. En ızdırabı DK ama galiba. Yanında partner de önemli tabi. Benim gibi çocukluk arkadaşı diye gerizekalı bir DK ile oynarsanız çok daha acayip oluyor. Mouseu monitöre fırlattım geçen, 15 yaşında çocuk gibi.

DH ler çok acımasız ama ya, zıp zıp ordan oraya allah belalarını versin.

Geçen x2 steed patlatıp boydan boya geçtim arenayı DH'dan kaçayım diye, adam benden önce gitti sdşifljsdkdsgj

Deliriyorum ya monk, rogue, dh ve dk'ya karşı oynarken. Bu arada warrior aslında en baba melee şu an ama şerefli bir demircinin oğlu gibi kestiklerinden sinirlenmiyorum o kadar.

hihi
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum