[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Pristine realm...
Yazar RSS Konu: Pristine realm {6979}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 May 2016, 01:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ozii_x
Eternal ile biz gene mage oynarız. Ben bir fire mage ezdim adamın hayelleri kurudu demişti bundan 11 sene önce.

Hahah aynen ciddi frost oynardık o dönemler.. IF in kapısında az faraşlamadık milleti duellerde duyan çıkıyodu dışarı izlemeye sffdf

Guil'in rogue ve warriorları ne çekmişti o dönem magelerden.Ne günlerdi be haha.. priestlerde bizimle testis geçerdi orası ayrı smiling smiley

Mr.Goldwing

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/05/2016 01:58 tarihinde Eternal tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2016, 03:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Madcat
kungen'in israrla gosterdigi mmo olmaktan cikti garizonda tek basimiza oynuyoruz temali ana fikir vs nostalgius serverindaki aksiyonu gosteren videoyu izleyin allah askina.

daha sonra aptal aptal konusursunuz kim oynar vs diyerek.

video cok iyi, pure vanilla acsınlar direk oynarım.

bingil her aksam server cokuyordu filan diyorsunda, wow'a us release ile basladım ve eu release ardından tbc'ye kadar direk en populated realmlardan biri olan burning legion'da oynadım, her aksam serverın coktugunu filan gormedim acıkcası.

hatta dırek bg oncesı zamanlardan bahsediyorum tarren mill vs southshore combatlardan filan. sen wow yerine yanlıslıkla knight online oynamıs olmayasın abi vanilla doneminde?

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/05/2016 03:49 tarihinde bombilo tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2016, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne guzel gunlerdi be winking smiley ama simdi demon hunter a sardim bakalim ne olacak.

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )
Üye
medal 1k
ID § 10 Jun 2016, 22:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[kotaku.com]

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"
Üye
medal 1k
ID § 15 Jun 2016, 00:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vanilla açılırsa, gece gündüz oynarım, Artık evli, çocuklu ve şişman (kelleşmedim ) olduğuma bakmadan.

Hayatını yaşa
Üye
medal 1k
ID § 15 Jun 2016, 00:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"we didn’t have that back in 2004. And so as data changed, we effectively lost that stuff to history." Yalana gel adamlar eski dataları gömdük yok diyor. Private server'lar nasıl yaptı?
Bir de WOD'da hata yaptık o yüzden Legion'u hızlıca çıkardık diyor. Her ek paketin sonunda bunu diyorlar ya ayar oldum. WOTLK'de hata yaptık, Cata'da hata yaptık, Panda'da mıctık falan...
Cata'dan beri sağlam content yok.
Bir Ahn'Qiraj gibi event yapamadılar, üretemiyorlar artık.

"Kafalarına at Emine"
-RTE
Üye
medal 1k
ID § 15 Jun 2016, 20:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahn qiraj eventi yapılır da, kaldırmıyor serverlar.

bizim server çok kötüydü o dönem ya, hele event anında elli kere çöktü bir halt göremedik fasda

bir de resource toplama olayı vardı o dönem, onu al kutuya at vs. şimdi o kadar oyuncu da yok, bazı serverlar bomboş.

tarren mill ally tarafında benim paladin, trade chat 1 saat açık kalsın totalde 2-3 tane mesaj olur en fazla. gold spammer bile yok lan. burda AQ eventi gibi birşey yapsan ne olacak.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Jun 2016, 13:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
event oldu ya işte, draenor a portal dan girmek gerekti saatlerce millet o kalabalıkta girmeye çalıştı serverlar göçtü vs.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 17 Jun 2016, 10:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi AQ eventi benim için tam trajedi ya sad smiley

Vanilla da baya hardcore takıldım yani KT kestim ki, yapan baya azdı o dönemde ama AQ açmamış realmden çoktan açmış realme transfer olunca event i hiç görememiş oldum. Eksik kaldı resmen.

8 defa güncellendi. Son güncelleme dün 20:56 tarihinde quixef tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2016, 10:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
blizzard
Hey everyone,

We’ve seen some talk among the community that you might be expecting to hear some news on legacy servers at BlizzCon, and we just wanted to take a moment to let you know that while we’re still discussing the possibility, we won’t have any updates to share on that until after the show.

These past few months we’ve been laser-focused on the launch of Legion and getting Patch 7.1: Return to Karazhan ready to go (it’s almost here!), as well as prepping for BlizzCon—which is always a huge undertaking itself. You’ve heard us say that the launch of Legion was just the beginning of the story we want to tell in this expansion. What we will focus on at BlizzCon is how the team is committed to making sure we bring you a steady stream of content going forward, and we can’t wait to share what’s next for Legion.

Thanks for your patience, and we’ll see you at BlizzCon.

-J. Allen Brack and the World of Warcraft development team
legion rutine girdigi an gelecegi netlesti.
hayirli olsun. 6-7 aya gelir.

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2016, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gelsin oynarız. Casual ama ^_^

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Oct 2016, 15:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adamlar bu yönde baya adım atmıyor. her açıklamaları da "düşünüyoz kanka ama çok iş, şu an odağımız bu değil" yönünde. 6-7 aya boşuna bekliyorsunuz size diyim.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2016, 16:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de eli kulağında gibi anlamadım. bir iki konuşuldu ama şu an elimizde çok işimiz var diyorlar.

bir de abi DELİ MİSİNİZ?!. hakkaten ne kadar hardcore oynadınız bilmiyorum ama olay basitti ya hayat ya wow'du. ikisi birlikte olduğunda anca orgrimmar bank üzerindeki çatıda at koşturuyodunuz. Öyle hem casual hem istediğim spec'i oynıyım hem de akşam 2 boss keseyim fln yoktu.
Ben de özlüyorum ama wow vanilla'yı kesinlikle değil, insan o zamanları özlüyor, yıllardır RTS oynadığın veya çakma map'lerde yalandan RPG'sini oynadığın bir oyun ilk defa MMORPG olarak karşına çıkmıştı. Bu ikisi farklı şeyler.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Oct 2016, 16:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynen. O zamanlardan en çok özlediğim şeyler herlade 40vs40 AV'ler ve world pvp olabilir ya. Ashkandi çekmiş bi human warrior arkasında 2 pala healer, karşıda da orc warrior arkasında 2 resto shaman, çılgın pvp dönüyordu ya bayılıyordum.

Tabii s2 rog seti <3333 ve cloth giyen classları stun bitmeden kesmek de güzeldi. 2-3 rog BRD'nin girişte pusuya yatardık dsfd

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Nov 2016, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

böyle bişi

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum