[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Catastrophe Guild Başlığı...
Yazar RSS Konu: Catastrophe Guild Başlığı {48048}
Syf: ««/ 32 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Aug 2015, 12:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Azılı Catas düşmanı Sequodan twist geldi :O
Yörünge Disi
ID § 09 Aug 2015, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Olm ben 2 sene önce catas düşmanıydım ama o olaydada enginle tartıştığımız için düşmandım sonra enginle dost oldum.

Hala gayette arkadaşım yani.

Drama olaylarından bahsetmiyorum ben o olayda engininde karşı tarafında haklı olduğu yerler var.

Zaten Ragefreak ile Karandin aralarında konuştular 2 gün önce çözdüler yani olayı.

Benim olayım Catas raidlerinde itemleri alıp alıp kahpe gibi adamı sırtından bıçaklayıp All caps guildine gidip hala birşey yapamayan insanlarla şuan smiling smiley

Gülüyorum hani bazı doğruları birinin gelip buraya yazması lazım. Catas değil bu yapılan başka guilde olsa yine gelir yazarım.

All Caps için ana avrat söven bazı oyuncular şuanda catasdan aldığı itemleri yüklenip koşa koşa gidiyorlar smiling smiley

Lan şu wow ne çok karaktersiz barındırıyor görüyorum ve gülüyorum.

Ha şaşırıyormuyum asla smiling smiley

Battle.net: Caesar#2788
Steam: Sequoyah
Üye
ID § 09 Aug 2015, 12:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PS : Ya da pm atayım alakasız konular alakasız başlık altında sry.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/08/2015 12:36 tarihinde ad3m tarafindan yapilmistir.
Viktor'yaaa
ID § 09 Aug 2015, 13:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m
Uzun soluklu dramasız guild olmaz normal bu.Geçer gider unutulur ya da hatırlatılır gülünür geçilir falan fıstık.
Revodayken burda hala muhabbeti dönen down&die rocketi gördüm falan güzel örnekler misal grinning smiley
Yeni raid döneminizde de başarılar.

bizim hap kadar herkesin birbirini tanidigi pati guildunda bile drama oluyordu ya grinning smiley insanin oldugu ehr eyrde olan sey, onemli olan kirip dokmeden yonetebilmesi herkesin durumu

gerci bizim dramalarin cogu baltazarin milleti trollemesinden cikiyordu oyle les tier bir adam, iyi oynasa neysede birde kotu oyniyordu hintli (vurun burdan, bolumden banli cevap yazamio kudursun asfdafds)

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Yörünge Disi
ID § 09 Aug 2015, 15:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Karandin harici eski tüm catas kadrosunun altında ALL Caps yazıyor şuan. Sadece karandin yok.

Demişim yukarıda engin hariç ekleyim pawnanzada o smiling smiley

Üye
ID § 09 Aug 2015, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sorun kabak gibi ortada değil mi zaten ?

Bir guildin %90'ı guildden çıkıp başka bir guild tagi altında birleşiyorsa, Karandin bir yerlerde yanlış yapmış demek ki. Kişisel görüşüm, yapmış olduğu gurur kırıcı hakaretlerdir. Bir insana 30 kişinin içinde yüzüne karşı yada arkasından hakaret ederseniz, insanlar guildinizden kaçınca ağlamamak gerekir. Progress için insanları kullanmayı bir araç olarak görürseniz, insanların da bir yerde sizi kullanacağını göz önünde bulundurmanız gerekir.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/08/2015 16:04 tarihinde sQu tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 09 Aug 2015, 18:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar,

Serdar bu sensin sanırım. ( Evilcupcake değilsen kusura bakma 2 3 kişiden doğrulattım Serhat'ın abisi olduğunu söylediler. )

Şimdi ortada net sekilde bir başarısızlık olduğunu ve herhangi bir bahaneye sığınmadığımızı forumda belirttim. Catas bu content istediğini yapamamıştır ve contenti ( Bizim ortak olarak verdiğimiz bir karar olsa bile )bitiremeden bırakmıştır. Ama sırf bizim guilde benim hatırladığım 2 kez girip full gear alıp hiçbirsey söylemeden 1 ay sonra ( ki benim hatırladığım iki kez yaptın bunu belki daha fazla bile olabilir )oyunu bırakan bir kişinin foruma guildden çıkan insanlar hakkında yorum yapması biraz ilginç geliyor.

Bide '' insanlar guildinizden kaçınca ağlamamak gerekir '' yazmışsın. Ağladığımız yok net sekilde kabuletme durumu var yazının cidden neresini anlamadın veya neyi görmek istediğin gibi görüyorsun bilmiyorum ama yanlı davranmak sana yakışmıyor. Giden gitti ve bununla ilgili bir sorunumuz yok umarım en iyisini yapar en mutlu olacakları yerde oyuna devam ederler.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/08/2015 18:26 tarihinde Karandin tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 09 Aug 2015, 18:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yerli bir guildin 2 seneden uzun süre gidebilmesini ben ayrı bir başarı olarak görüyorum. Bulunduğum serverda türk pek yok, trade ve generaldan türkçe küfür edenler çıkıyor arada, o kadar. Tüm wow boyu hep yabancı gittim, ama şu dramalar onlarda da çıkıyor. Sadece bizimkilerde hortlama potansiyeli daha fazla, guildın uzun soluklu olması cidden başarı.
Üye
medal 1k
ID § 09 Aug 2015, 18:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aha gerçek sahibi geldi. Hem de balonuyla. (hep doğru yerde kullanmak istemiştim bu lafı asdsfsf)
Üye
ID § 09 Aug 2015, 20:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Karandinden sonra catasin neden on senedir bitmedigini ve basarili bir guild oldugunu anlamis oldum.

Devam hocam.

Scalanova#2827

Kifflom!
Yörünge Disi
ID § 10 Aug 2015, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
SOnuç olarak isimleri baz almadan catas başarılı mı diye sorarsak heralde cevap rahatlıkla evettir. Oyuzden karandin gittiğin yolda başarılısın hiç şaşma.

Why Drink And Drive When You Can Smoke And Fly!
Üye
ID § 10 Aug 2015, 00:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bakıyorum da catasa giydiren adamlar karandin ortaya çıkınca R yapmışlar.

All Caps'te oynayanların başında karandin olsaydı, o ekip şu anda contenti bitirirdi. Karandin'in iyi bir raid lideri olduğunu tartışmak kimsenin haddine değil. Ama karandin insana değer vermeyen bir anlayışla guild yönettiği için bu kadar adamını kaybetti.

5 yıldır bir tane raid kaçırmamış adam "pazartesi gelemem, çok önemli sınavım var" dediğinde "pazartesi gelmezsen bir daha hiç gelme" diyecek kadar hiçbir şeyi umursamayan bir anlayışı vardı.

chaosbreed olarak karandinle kişisel bir problemim var mı? yok. content sonları bırakmaya niyetlendiğim zaman da ağırlıklı olarak karandin ve ragefreak için devam ettim, kendileri de bilirler catas için ne kadar fedakarlık yaptığımı. ama karandin asıl adamları elinde tutmak için hiçbir şey yapmadı.

kimseye güvenmem demesine rağmen yeteri kadar recruit yapmadığı için contentleri hep göt zoruyla tamamladık. raid çıksın diye bir sürü kötü oyuncuyla progress yapmak zorunda kaldık. content sonu kötü oyuncuları temizlemek için en ufak çabası olmadı. dolayısıyla elindeki iyi oyuncular, kötü oyunculardan farkı olmadıklarını görünce kaçtılar. her content kadroda 7-8 raider değişiyor diyor ya, onun en büyük sebebi buydu.

yine bildiğini okudu, yine iyi oyuncuları bir bir kaybetmeye devam etti. sonunda catasta oynayacak iyi oyuncu kalmadı, resmen stajyer mythic raider yetiştirir gibi çöp adamları guilde doldurdu. sırf raid yapabilmek için. guildden çıkanlara kinlendi, hırsından raid yaptı, ona rağmen mannoroth'ta pes etti. eğer karandin mannoroth'ta pes ettiyse gerçekten elindeki kadro bok gibidir çünkü ben ne adamlarla ne bossları kestiğimizi biliyorum.

tek dileğim var, önce hatalarından ders alsın, sonra top 20'ye mi giriyor, haftada 2 gün raid yapıp ilk 100'e mi oynar umrumda değil. wow benden geçti.

ha, tam yeri, tam zamanı gelmişken şunu da söyliyim. her ne kadar söylerken kendin de inanmadığın bir cümlen vardı ama ağzından düşmedi. "BU GUILD KİMSEYE MUHTAÇ DEĞİL" demiştin ya karandin, aha gördük.

Chaosbreed

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/08/2015 00:39 tarihinde Sertcocuk tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Aug 2015, 00:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi content bitiremeyen guildi nasıl başarılı bulabilirsiniz ki ?

sevinmek için sevmedik kafası falan mı asdsaf
Yörünge Disi
ID § 10 Aug 2015, 01:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Chaosbreed of Method, wod döşemişsmiling smiley

Ben inanıyorum Karandin yine başaracaktır açık ve net. Htaalı olduğu çok konu varmı var evet. Oyuncuları elinde tutmak için en ufak bir çaba göstermedi.

Oda bence egosu yüzünden. Sonuçta adam 10 senedir world rank 50 içerisinde ve başarının çoğuda kendisinin.

Catastrophe kadrosu her zaman değişti buda bir gerçek en fazla 3-4 kişi falan değişmemiştir.

Eğer bu değişen kadroda bu adam bişeyler yaptıysa yine yapacaktır.

Karandin wow'un bence adnan oktarıdır. Nasıl inandırıyorsa insanları kendisine bunu çok iyi başarıyor ve peşinden sürükleyip dilediği ranka oturtabiliyor.

Bizim guildde 1-2 ye basarak heal atamamış adamı catastrophe de rank 20 ye sokup bi tarafını kalktırmış adamdır ya Murat. Saygı duyuyorum o yüzden.

Üye
ID § 10 Aug 2015, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet Murat benim,

Catasa 2. girişim SoO sonunda oldu yani HighMaul'a denk geldi. Bu content boyunca performansım ve raidlere katılımım maximum seviyedeydi. BRF başlangıcından raidleri bırakana kadar da (Blast Furnace'a kadar) aynı şekilde devam ettim. Sanırım bu süre 1 ay'ı baya bir geçiyor. Raid yapmayı bırakma nedenlerimi daha önce sana söylemiştim, burada yazdıklarımdan da neden geri dönmediğimi anlamışsındır bence. Benim için Cassandra ve Bordolu başta olmak üzere guild üyelerine davranışların çok yanlıştı. İnsanlara hakaret edilen bir guildde zaman geçirmektense wow oynamamayı tercih ettim, olay bukadar basit.

Wow oynadığım süre boyunca hiç bir guildden *full gear* alıp çıkmak gibi bir huyum olmadı. Item bana zorla verilmediği sürece ben item istemem, ki Catas'da bu yüzden laf yediğimi bilirim (niye need atmiyorsun diye). Full gear alıp bıraktın dediğin contente bakarsak da 8 mythic boss x2 hafta kesmemiz sonucunda bana verdiğiniz 1 adet tier helm ve 1 adet silah mevcut. Bu vermiş olduğunuz itemlar da zaten progress sirasinda verdiğim performansı etkilemiş ve geri ödenmiştir diye düşünüyorum. Açıp bi Iron Maidens izleyip bakmak lazım mesela smiling smiley

Aslında benim yazdığım Sequo'nun
Alinti

Benim olayım Catas raidlerinde itemleri alıp alıp kahpe gibi adamı sırtından bıçaklayıp All caps guildine gidip hala birşey yapamayan insanlarla şuan
demesi üzerineydi ama sen cevap verdiğin için bukadar açıklama yapmak zorunda hissettim kendimi. Herhangi bir taraf olduğum da yok aslında. Ben oynadığım guild tagina degil, o tag altinda kimlerle oynadığıma önem veriyorum. Yaptığım yorumlar "anti-Catas" değil, direk kişilere yönelik yorumlardır.
Syf: ««/ 32 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum