[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Catastrophe Guild Başlığı...
Yazar RSS Konu: Catastrophe Guild Başlığı {51839}
Syf: ««/ 32 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Darklight1903
oha ozi invadoria oncesinde oldugumu guild'dan ss atti lan. bildigin 2005 haziran. yuh grinning smiley kaydedin beyler, milat fsjdlkfjsdlkf.

ha abisiydi di mi? onun adi neydi ya? unuttum bak.

Boyle 500 ss var. 10 senelik emek rep alim winking smiley

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Nov 2015, 14:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Darklight1903
oha ozi invadoria oncesinde oldugumu guild'dan ss atti lan. bildigin 2005 haziran. yuh grinning smiley kaydedin beyler, milat fsjdlkfjsdlkf.

ha abisiydi di mi? onun adi neydi ya? unuttum bak.
levent

ههههههه
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Nov 2015, 15:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sevgi emektir <3 fsjdlkfsdlkjfs

dogru levent. bi' de cuce lock'umuz vardi aksakal. onun ismi neydi? fsdljkfds
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Nov 2015, 15:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu zor soru oldu. Onu takhisise sor.

ههههههه
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 16:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aksakalı hatırlıyorum böyle onunlada farm yapmıştık kasarkende karşılaşmıştık çok sanki.. Dur ss ler ile cevap vereyim smiling smiley

Alın size ss. Duygulanın.

Aksakal

Bu aşağıda ki de catas daha end game ye başlamadan önce ki noob dönemimizden smiling smiley

Catas Leveling.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 10/11/2015 17:02 tarihinde ozii_x tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 16:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xavius da oynayan yokmuydu hiç ya, Ravy diye bi eleman vardı Türk guildin adını falan hatırlayamadım.

dayt
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sleepingdeath
xavius da oynayan yokmuydu hiç ya, Ravy diye bi eleman vardı Türk guildin adını falan hatırlayamadım.

Var seni hatırlıyorum ben. Biz horde idik xavius realmde Followers of Arthas diye guildimiz vardı Paralı mig den önce ezik 10 adamdık.

Paralı migrate açılınca bizim ezik tayfa başta Karam denilen şahıs kendini nihilium sandı.

Dien Priest olarak oynadım orada..

Ne dramalar çıkardılar. Dkp si yetmiyorsa Class leader. DKP si yüksek healerları raide spot yok diye almazdı.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/11/2015 16:59 tarihinde ozii_x tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 17:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Demir Sana bonus SS bu da.Demir Senin için.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Nov 2015, 17:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Xavius 2006 yılında oynayan pembe ponytail female gnome warrior Emine isimli karakterin sahibi burayı okuyorsa selam olsun. Kulaklarını çınlattım bak yine anınca 10 yıl öncesini.

özerhisar ayran gururla sunar...
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ozii_x
Demir Sana bonus SS bu da.Demir Senin için.

Paylaştığın sitedeki resimler açılmıyor. Browser ile alakalı olabilir mi ?
Merak ettim bende güzel paylaşımlardır muhakkak.

fix up look sharp
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 19:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Emine'yi hatırlıyorum bende benim nickim Nimore du, birde asıl pvpci bir gnome vardı warrior grand marshal <Gank or Die Trying> guildinde yunandı, onun nickide hatırlayamadım. Onun dışında My Little Pwny falan vardı, Ziggs, CENGIZHAN falan ahaha vs..
Alinti
pattisliborek
Xavius 2006 yılında oynayan pembe ponytail female gnome warrior Emine isimli karakterin sahibi burayı okuyorsa selam olsun. Kulaklarını çınlattım bak yine anınca 10 yıl öncesini.

dayt

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/11/2015 19:08 tarihinde sleepingdeath tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Nov 2015, 19:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
micha bende aciliyorlar. imgur link'i hepsi. browser kaynaklidir belki dedigin gibi. chrome kullaniyorum ben.

ozi o krol blade ya ahahahdhskldja. ben de low level staff vardi onu almistim bundan sonra. o krol kadar etmiyordu tabii grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2015, 20:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynen kardesim winking smiley) sen dusen mavileri aliyordun. Ne guzel gunlerdim gelcem gene yaniniza da biraz islerim var winking smiley

Yörünge Disi
ID § 11 Nov 2015, 01:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vanilyacılar en sevdiğim

the man who flexes the muscle should swing the sword
Yörünge Disi
ID § 17 Nov 2015, 12:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Catastrophe'un ilk GM'i bitane druid'di. Nickini hatırlamıyorum burdan birileri hatırlatabilir o tayfadan. nick'i Karadin degildi sanırım.

Mr.Goldwing
Syf: ««/ 32 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum