[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Legion Ana Konu...
Yazar RSS Konu: Legion Ana Konu {309864}
Syf: ««/ 479 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 18 Jan 2018, 23:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
garrosh un kıymetini bilemedik.
Üye
ID § 19 Jan 2018, 10:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yine ağlıyor anduin ally cinematiğinde grinning smiley bıkmadı ağlak velet grinning smiley
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Jan 2018, 07:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
azsuna'da 1-2 world quest vardı, onları yapıyodum. dedim dur bakayım respawn olmuş mudur acaba...

yaklaşık 25 dk filan sürdü 5 kristali bulması.
şu addon baya işime yaradı ayrıca: [www.curseforge.com]

y
Üye
ID § 31 Jan 2018, 10:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yekeyeke
Saurfang alsın şu Warchief'liği artık ya, tırt sylvanasla nereye kadar..

Saurfang for 2019
TW
ID § 12 Feb 2018, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üşengeçlikten hala Guardian Druid questini yapmadım ayıya dönüştüren.
Kolay bi yolu falan var mı bunun bi deniyim.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
TW
ID § 16 Feb 2018, 18:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
manyağın biri tüm classları yapmış, sonra da şuraya yazmış nasıl yaptığını: [docs.google.com]

ben de geçenlerde elemental shaman challenge'ını yaptım tek seferde geçtim, ilvl uçuk olunca sorun olmadı eauh
sonra resto denedim orda aldım elime ama, üşenmeyip bi ara yapmam lazım benim de

y
TW
ID § 16 Feb 2018, 18:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ayrıca mobile armory'nin auction house özelliği tekrar aktif olmuş thumbs up

y
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2018, 19:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya şu m+ score dalgası çok bok etti işleri ya. +12-13 için bile bilmem kaç k score isteyen manyaklar var ki ben genel de haftada bir yada iki kere +15,+16 yaptıgım için haliyle score düşük. +15 score 2k dan başlıyor. dedim ebesinin şeysi yani. wow da güzel giden işleri bir süre sonra hep yarışa koşuyorlar. Hadi alliance için neyse iyi kötü adamsızlıktan bir şekilde kabule diyorlar da. HOrde maşallah +15 için CV ister hale geldi.smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2018, 20:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi amacım bfa gelene kadar casual takılmak ve gold farmlamak. Hatta alliance da kasasım var bu sürede ama amacım farm. Hangi class & profession kombinasyonu güzel şu an?

Mesela druid + herb hala iş yapan farm şekli mi? Old content soloing mi daha çok verimli yoksa DH mi kassam hızdan dolayı? Var mı önerisi olan?
TW
ID § 13 Mar 2018, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bak cidden ben niye 0'dan mage kasıyorum ya, dh kasayım hem merak ediyordum görevlerini asdsda

bu arada genel olarka gördüğüm en çok para meslek ile alchemy ile kasılıyor. geçen konuşmuştuk. şansın varsa iyi düşebiliyor.

proclama olayı.

bu sabah denedim ama mesela malzemeleri satın alarak yaptım. 30 flask'ta şansım yaver gitmedi 2k zarardayım.

geçen gün ama 50 flask'ta proclarla 86 tane mi ne düştü. oradan müthiş bi kar yapmıştım.

onun dışında çok fazla dungeon, raid, wq farmlarım dersen enchant işte kırıp satarsın. gerisi yalan.

tailor falan aman uzak durun. bi karaktere sırf o yüzden giresim gelmiyor sdfdfsaasd
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2018, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
farmlamaktan nefret etsem de RNG'den daha fazla nefret ettiğim için hiç proc işine girmem herhalde grinning smiley

DH hiç kasmadıysan en fazla introyu yap 1-2 saat alır maks güzel bence, DK kadar olmasa da
Üye
ID § 29 Apr 2018, 13:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün baktım twitchte 2. sırada wow
mythic yapiyor gruplar +22 ahah çok eğlenceliydi
devam ediyo hatta
[www.twitch.tv]
Syf: ««/ 479 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum