[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ WotLK - CARTEL Guild Başlığı...
Yazar RSS Konu: WotLK - CARTEL Guild Başlığı {13526}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 Oct 2009, 00:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben o msg i ozellikle seni kastederek yazmadim genel olarak solemistim. Bir nevi o da benim kendi gorusumdu zaten. Dedigim gibi guildlerinin yoneticileri kuruculari vs leri var nasil isterlerse oyle yaparlar. Ha bu istenilenleri gercekten samimi olarak istiyorlar mi bilemiyorum ama komik oldugu kesin smiling smiley

edit: imla

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/10/2009 00:22 tarihinde MasterHapLo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 24 Oct 2009, 07:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dworgian ne sıkıyosun canını güzel kardeşim.. adamların ach larına baksana kaç tanesi vanilla raid görmüş.. Haaa.. başka charla görmüştür bilemem.. kimse bilemez zaten.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Oct 2009, 13:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herşeye rağmen burası CARTEL Guild başlığı, ben diyeceklerimi dedim, o guild mensubu biri veya Aytaç bir şey demediği sürece burada bir şeyler yazmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, ilk sayfalarda yaşanana benzer bir diyalog gelişmesin anlamsız olur.

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Üye
ID § 26 Oct 2009, 14:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence ayıp bu yaklasım ki arkadas sadece mantıklı eleştiri yapmıs.Her basvuru yapana laf sokup yollucaklarsa işleri zor.

Doing something at the last minute isn't
so bad when u can make that minute last.
Üye
ID § 29 Nov 2009, 11:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@Dworgian
Ben size bu olaylara bir eleştiri getirdiğinizde bir cevap vermiştim. Ancak siz illaki GM olsun diye beni kale almamıştınız. Herkes eleştirebilir ama ben sizin eleştirilerinizde art niyetli olduğunuzu düşünüyorum. Guild başvurusu yaptığınızdada hakkında böyle düşündüğüm birisinin içimize katılmasınada asla izin vermezdim.

Aytaç'ın başvurunuza cevap yazarken buradaki olaylara atıfta bulunması bu olaylara ne kadar çok içerlediğininde bir göstergesidir. Çok uzun bir süre tartışmalara cevap vermeyerek bitmesini beklemişsede ısrarla bu konu uzatıldı.

Bugün bayramın 3ncü günü. Bayramlarda kırgınlıklar, dargınlıklar biter. Ben ilgili konu başlığını kaldırıyorum. Arkadaşım benimle irtibata geçerse vent üzerinden hep beraber bu konuyu konuşur tatlıya bağlarız.

Admin arkadaşlardanda Cartel başlığında ciddi bir temizlik yapmalarını rica ediyorum.

Zamanında ilk patıcık forumlarında yazmaya başlamıştım. İçeriğin yetersiz olduğunu düşündüğüm için başka bir forumdan devam ettim. Tabiki Cartel ile ilgili bu mesajlarda beni uzaklaştıran nedenlerden birisi oldu.

Bugüne kadar Cartel guildinin adı hep Ghaza guildi ile beraber anıldı. Eski Ghaza üyeleri sağolsunlar hep sempati ile yaklaştılar bizlere. Bazende bazı arkadaşlar hadlerini aşarak sanki eski Ghaza'lı olmak Cartel'in sahibi olmak gibi davrandılar. Aytaç ve arkadaşları Ghaza'da oynuyorlardı ve dağılınca kendilerine bir guild kurdular. Asla Ghaza misyonunu devam ettirmek düşüncesi yoktu. Cartel'in en eski oyuncularının çoğu (bende dahil) vanilia zamanını görmemiştir. TBC başında raidlerine son derece geç bir zamanda başladığı için bizim gibi geç oyuna dahil olmuş oyuncuları bünyesine alarak devam etti. TBC'nin sounda gelen content yamasında BT'nin son bossundaydık. Bu kadar zaman kaybına bu kadar yeni oyuncuya rağmen o seviyeye gelmek bir başarıdır, bence.

TBC boyunca ve WotLK'in ilk zamanlarında bizim en önemli özelliğimiz benim değimimle kaşarlanmış oyuncular almak yerine hep yeni oyuncular alarak ve onları kendi içimizde yetiştirmek olmuştur. Cartel'de yeni oyunculara olan sonsuz hoşgörü buradan gelmektedir. Bu nedenle aktif raid yapan oyuncularımızın çoğu ilk ciddi raid yaşamlarına bizim guildimizde başlamıştır.

Yaz ayı olması ve oyuncu bolluğu nedeniyle artık oyuncu alım kıstaslarımızı değiştirmeyi düşündük. Orada yazılan abartı kıstaslar Aytaç'ın kaleminden (ve hatalı) çıkmış olsada prensip olarak hep beraber aldığımız bir karar neticesinde ortaya çıkmıştır.

Bugün 4ncü yılını kutlamak üzere olan guildimizi ayakta tutan bazı nedenler vardır. Eski üyelerimizden bizi sevenlerde vardır, sevmeyende. Ama guildimizden /gquit yaparak çıkan oyuncu sayısı çok azdır. Oyuncularımız zaman içerisinde ya oyunu bırakmıştır yada uzun süre aktif olmaması nedeniyle bizim tarafımızdan çıkarılmıştır. Bunların tamamını guidlimizin içerisinde yaratmış olduğumuz sevgi, saygı ve samimiyet temelleri üzerine kurulu olan arkadaşlığımıza borçluyuz.

Guildimizin imajıda bizim için çok önemli. Bazı arkadaşlar ne kadarda sürekli sündürmeye çalışsalarda şunu aklıllarından çıkarmasınlar karşılarında tarihi olan bir guild duruyor. Bu guild Aytaç'danda ibaret değildir. Bir sürü emek vermiş insandan oluştuğunuda aklınızdan çıkarmayın lütfen.

Sahipsiz <CARTEL>
Level 80 Human Death Knight
Burning Legion EU www.cartelguild.net
Üye
ID § 29 Nov 2009, 18:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Bugüne kadar Cartel guildinin adı hep Ghaza guildi ile beraber anıldı. Eski Ghaza üyeleri sağolsunlar hep sempati ile yaklaştılar bizlere. Bazende bazı arkadaşlar hadlerini aşarak sanki eski Ghaza'lı olmak Cartel'in sahibi olmak gibi davrandılar. Aytaç ve arkadaşları Ghaza'da oynuyorlardı ve dağılınca kendilerine bir guild kurdular. Asla Ghaza misyonunu devam ettirmek düşüncesi yoktu. Cartel'in en eski oyuncularının çoğu (bende dahil) vanilia zamanını görmemiştir. TBC başında raidlerine son derece geç bir zamanda başladığı için bizim gibi geç oyuna dahil olmuş oyuncuları bünyesine alarak devam etti. TBC'nin sounda gelen content yamasında BT'nin son bossundaydık. Bu kadar zaman kaybına bu kadar yeni oyuncuya rağmen o seviyeye gelmek bir başarıdır, bence.

Cartel başlığına en çok yazı yazan bir Ghazalı olarak Evet Cartele hep sempati ile yaklaştım ,had aşma olayına gelince bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Yazdıklarımı dikkatli okursan bir defa carteli eleştirdim Dworgian olayında (ki Dworgian kesinlikle haklıdır yazdıklarında) bunuda yanlış değerlendirmişsin.

Ghaza misyonuna gelince ,Ghazanın cartelden zaten böyle bir beklentisi yoktu .Ayrıca Ghaza oyun hayatına devam ediyor olsaydı BL de zaten aytaç ve arkadaşları Ghazadan ayrılacaktı yani ghazanın oyunu bırakmasıyla kurulan bir guild değildir Cartel .

Ghaza yeniden oyuna geri döndüğünde BL yi seçmemesindeki en önemli sebep bundan Cartelin zarar görmesini engelemekti. hepmiz biliyoruzki Ghaza BL de oynasaydı Bir çok türk guildi oyuncu kaybedecekti.

Lütfen tartışmalarınıza Ghazayı alet Etmeyin ben burada Ghazanın bir temsilcisi olarak değil Adrasil olarak yazıyorum ve yazdıklarım kendi düşüncelerimdir. Benim yazdıklarıla sorun olanlar bana özel mesaj yolu ile ulaşıp dertlerini anlatabilirler.

Şu misyon olayınada bir açıklık getireyi insanlar sonra yanlış anlayacaklar .Bizler oyuna başladığımzıdan beri birlikte oynamaktan zevk alan kişileriz raid yapmak progress yapmak bizim misyonumuz bu . Ghazanın en önemli özelliklerinden biride yönetiminde olsun Loot dağıtımında olsun son derece Adil olmasıdır bunuda eklemeden geçmiyeyim

Daha da Dalaran'a
gelmeyiz
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Nov 2009, 20:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu uzun, detaylı ve seviyeli yaklaşımın için teşekkür ederim. Bu başlığa yazmak istememekteydim ancak hani öm atmadan buraya yazdığın için "bak adam ne güzel saygılı yaklaşmış dworgian zibidisi bi kelime laf etmemiş" densin istemem.

Bir kaç şey söyleyip gidiyorum, madde madde yazıcam artistlik olsun diye değil yazacağım cümleler kopmasın diye birbiriyle alakasız şeyler olucak çünkü.

1) Herkesin bayramı kutlu olsun.
2) Guildinizi ve başarısını takdir ettiğimi her zaman söyledim buna itirazı olan olmaz zaten.
3) Evet guild Aytaç dan ibaret olmadığı için, orada arkadaşlarım da olduğu için öyle bir aptallık yapıp o başvuruyu yaptım.
4) Malesef guild kendisinden ibaret değil ancak emin ol kendisinin reputasyonu hiç iyi değil ve malesef oluşumlar liderleri ile değerlendirilirler içinde yer alan diğer üyeler farkedilmezler bile.
5) Ghaza - Cartel mevzularını bilememekteyim o yüzden yorum yapamayacağım.
6) Ve son olarak, ortada "tatlıya bağlanacak" bir durum yok. 30 yaşında, aklı başında ve haddini bilen bir adam olarak, sizin vent'inize gelip Aytaç denen şahsın daha fazla kendini tatmini fırsatını kendisine vermek gibi bir niyetim yok. Zaten şu an içerisinde bulunduğum guild ile gayet güzel herşey. Tek derdim 2 3 muhabbet ederek raid yapabilmekti. Bu ortamı buldum. Ancak yine de tabii ki nezaketin için teşekkürler.

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Üye
ID § 09 Mar 2010, 18:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
WARRİOR (Fury) AÇIK
WARRİOR (Protection) KAPALI
PALADİN (Holy) KAPALI
PALADİN (Protection) KAPALI
PALADİN (Retribution)KAPALI
SHAMAN (Elemental) AÇIK
SHAMAN (Enhancement) AÇIK
SHAMAN (Restoration) KAPALI
DRUİD (Feral) KAPALI
DRUİD (Restoration) AÇIK
DRUİD (Balance) AÇIK
PRİEST (Discipline) KAPALI
PRİEST (Holy) KAPALI
PRİEST (Shadow) AÇIK
DEATH KNIGHT AÇIK
ROGUE KAPALI
MAGE KAPALI
WARLOCK AÇIK
HUNTER AÇIK
Üye
ID § 19 Mar 2010, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Guildimize tüm classlardan oyuncu alımları açılmıştır, ayrıntılı bilgi ve başvurular için web sitemizi ziyaret etmeniz önemle rica olunur, iyi oyunlar dileriz. www.cartelguild.net

www.cartelguild.net
Üye
ID § 28 Oct 2016, 14:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün karazhan yaparken anılarım canlandı o yüzden bu başlığı da canlandırayım dedim.

nerede bu güzel insanlar? aytaç baba nerede?

oyundaki hatırladığım nickleri aratıyorum çıkmıyor armory'de falan.

gören, duyan, bilen varsa ses etsin.

~~The more people you love, the weaker you are...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Oct 2016, 18:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O güzel insanlar o güzel atlara bindiler ve gittiler

Archmemur
Üye
medal 1k
ID § 20 Apr 2017, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
quixef
O güzel insanlar o güzel atlara bindiler ve gittiler

üsküdarıdan mı geçtiler yoksa köprüyü mü kullandılar acaba tongue sticking out smiley

For INVADORIA
Jonywayt lvl 80 Burning Legion (Elegant)
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Apr 2017, 17:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum