[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / World Of WarCraft
|-- |-- |+ Latency / Lag Başlığı...
Yazar RSS Konu: Latency / Lag Başlığı {89486}
Syf: ««/ 153 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 30 Dec 2007, 00:22    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar, bu başlığı Latency / Lag sorunları ve çözümleri için kullanalım lütfen, böylelikle her seferinde yeni bir başlık açılmasını önlemiş oluruz.

Bildiğiniz çözüm yollarını, sorun yaşadığınız serverları ve zaman dilimlerini, hangi bağlantıyı kullandığınızı yazarsanız açıklayıcı olur.

Your Freedom ve Freecap ayarlari icin resimli tutorial

Professional Procrastinator.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/01/2008 11:55 tarihinde Baggio tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 30 Dec 2007, 00:38    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1024 adsl kullanıyorum.

Boulderfist ve Xavius'ta oynuyorum.

Boulderfist acayip bir yapıda gayet iyiyken bağlantı bir anda 600 üstüne çıkabiliyor ms. Ama genelde 150-400 arasında değişiyor ms.

Xavius'ta ise 2 gündür oynamıyorum ama genelde 100 - 250 arası değerlerle oynuyordum.

Sadece regedit ayarlarıyla oynadım bilgisayarın. Geri kalan herşey standart ayarlarında.

YF'yi 2 aylık 2k+ ms döneminde kullandım, işe yarıyordu. Ama şu sıralar faydasından çok zararı olmaya başladığından bıraktım kullanmayı. Lag spike vs. olmadığından ve genelde yeşil bir bara sahip olduğumdan güzel gidiyor herşey.
(İstanbul Avrupa yakasındayım.)

hihi
Yörünge Disi
ID § 30 Dec 2007, 17:17    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya kafayı yicem son 1 haftadır oyundan soğdum lag davasına..1k + üstü hep ms var şaka mı bu ya napıo ttnette çalışan insan evlatları anlamış değilim..inş düzelir başka bi alternatif göremiyorum ben.
Üye
medal 1k
ID § 30 Dec 2007, 20:13    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
istanbul avrupa yakasi 1 mbit adsl

sadece wow degil internet bombok bi vaziyette. wow da nerdeyse her serverda deli gibi lag var.

Faithless
Baba Pati
medal 1k
ID § 30 Dec 2007, 21:59    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
D ü z e l m e z arkadaşlar. Daha kötü olmasın diye dua edin. Hala öğrenemediniz şunu ya.
Üye
ID § 30 Dec 2007, 23:56    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkdaslar ben Yourfreedom adindan bir program kullaniyorum.3 aylik 10€ bedel ödüyorum ve 50-150ms arasi oyun oynuyorum.Ayrica msten önemlisi "0" delay aliyorum.Yani bastigim hangi skill ise aninda görüntü smiling smiley tavsiye ederim
Üye
medal 1k
ID § 31 Dec 2007, 01:43    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
your freedom un ciktigi yer zaten paticik smiling smiley

Faithless
Üye
medal 1k
ID § 31 Dec 2007, 11:17    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Istanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy Max 110-300ms arası oynuyorum.
Alan Yetkilisi

ID § 31 Dec 2007, 18:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ADSL var bende de, 1024, sınırsız, Statik IP.

Eskiden millet pis ağlardı, lag şu bu diye, ben 200 - 300le takılırdım. Son günlerde minimum 500, 1200lere kadar gidiyor.

Your-Freedom, connectable server bile bulamıyor. Şu Regedit olayını da denedim, fazla yaramadı işime sanki, tekrar bakıcam, bir yanlışlık yaptım herhalde.

Nefret bir olay ya, resmen oyundan soğudum.

Professional Procrastinator.
Yörünge Disi
ID § 01 Jan 2008, 16:38    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yanılıyorsam düzeltin ama benim bildiğim mmorpg lerde öyle kral pinglere luzum yok.

Düşük ping olayı FPS lerde çok lazım oluyor. 350 pingle mesela FPS işkence demektir.

ama 350 pingle çok rahat wow oynanabilmesi lazım. Hatta ben SWG oynadığım dönemler 900 pingle çok rahat oynuyordum amerikan serverında...
Yörünge Disi
ID § 01 Jan 2008, 17:49    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Avrupa yakası, 1024

Sporeggar 200-300 lerde oynuyorum herzaman. Nadir de olsa 1000+ ya çıkabiliyo.. 2-3 haftadır hiç sorun yaşamıyodum. Bugün başladı. Mobb kesemiyorum neredeyse.
Baba Pati
medal 1k
ID § 01 Jan 2008, 18:21    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni yıl hediyemizi aldık telekomdan. Pingler 1000 lerde , eski formuna dönüyor internet. Süpersin telekom. Kafa yetmez , kesmez seni.
Üye
medal 1k
ID § 01 Jan 2008, 18:25    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
peki yf den su aralar verim alan var mi? 20 server denedim hepsinde rezalet durum. onceden gene yf ile iyi oluyordu ama calismiyor artik. isin tuhaf yani ayni serverda ayni tip baglanti ile 5k ms alirken adam 200 ms aliyor. 55-60 kere modem resetleyip yeni ip aldim.

Faithless
Üye
medal 1k
ID § 01 Jan 2008, 18:59    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en son persembe gecesi yf ile ortalama 120ms le raid yaptim. ems15 bu arada kablonetim
Üye
ID § 01 Jan 2008, 20:35    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni yıla bomba gibi lagla girdik hadi hayırlısı.

PS : 2342342. reset hala adam olmadı bağlantı =(

Syf: ««/ 153 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum