[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ MMO Gaming...
Yazar RSS Konu: MMO Gaming {8521}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Nov 2017, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya orası öyle. eso direkt baydı beni çok konsol tasarımı olduğu belli ediyor kendini özellikle ui. addon falan da kurtarmıyor. animasyonlar da gerçekten çok meh.

gw2nin combatı gördüğüm en güzel combat gerçekten, oyun aslında çok da güzel ama pvpde balance hala kötü, kasılacak bir şey yok gear yok çünkü. pve zaten meh, 3-4 yıldır gear aynı çünkü casual hedefleniyor falan.

güzel mmo olsa xeşke.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Nov 2017, 21:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gw2 de mümkünse gear kovalamasın insanlar. Zaten eşyanın oynadığı pvp lere anlam veremiyorum. %3 hasar yükselecek diye, bir ay farm yapmayalım her sezon.
Üye
medal 1k
ID § 13 Nov 2017, 00:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paradoksalkedi
Alinti
Frostbite
Peki abiler siz bilirsiniz.bana soyle karanlik dunyalı open word bi mmo soyleyin ya.wow un unicorn kusmugu vol.1258 inden ve kolonlarindan biktim.lineage eternal da gelmiyor daha..

abi wow dışında oynanabiliecek iki mmo var (ffxvyi saymıyorum)

gw2 veya eso.

eso combat animasyonları falan leş, fakat levelingi mmodan çok elder scrolls rpgsi gibi o açıdan güzel.

gw2 community, eventleri, yok puzzle jumpları falan açısından çok iyi, casual tam oynanacak oyun. pvp pve vs. çok fazla yapacak şey de var ama hardcore kasılacak pek bir şey yok.

bunlar dışındaki her mmo çok çok az oyuncu kitelsine sahip gg yiyor yavaş yavaş.

lotro var bi arka planda core bir kadro ile taklıan, tolkien fanı isen çok zevkle oynayabilirsin.

wildstar tera falan hep gg.

Hmm gw2 var bende ama exp larini almak farz oldu yada biraz daha dişimi sıkıp linage i beklemek..
Üye
medal 1k
ID § 13 Nov 2017, 00:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya gw2nin b2p olması güzel. arada sırada 1-2 ay hypelanıp bıraksam da belirli periyotlarla girebiliyorum ve gear olarak bir şey kaybetmemiş oluyorum casualliği iyi aslında.
Üye
medal 1k
ID § 13 Nov 2017, 19:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni başlıktansa buraya yazması daha iyi. şu asya tarzı mmo lar bir tek bana mı kötü geliyor? Ekranın 80% nini kaplayan efektlerden hiç bişeyi göremediğin oyunlardan bir ben mi hoşlanmıyorum. Şöyle witcher 3 tonunda bir online oyun olamaz mı? hep mi bikini zırhlı elfler?

Yeni çıkacak oyunlara bakıyorum. çoğunluk asya tarzı. Batılılarda bir tutturmuşlar herbokun zombi/survival versiyonunu yapmaya çalışıyorlar mini serverlarda.

sorası da moba zaten...

No pain. No gain!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Nov 2017, 20:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paradoksalkedi

gw2 community, eventleri, yok puzzle jumpları falan açısından çok iyi, casual tam oynanacak oyun. pvp pve vs. çok fazla yapacak şey de var ama hardcore kasılacak pek bir şey yok.

PvP'yi hardcore yapan çok adam var ya, sinir stres yüzünden bırakmıştım ben oyunu. Çoğu insan tamamen pvp odaklı hasta gibi GvG yapan guilde girmediği için fark edemiyor ama oyunun 20vs20 guild savaşı veya guildlerin birleşip 50-50 savaştığı durumlar falan aşırı stresli ve hardcore. spvp de öyleydi esasında da çok tutmadı malesef.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/11/2017 20:07 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 13 Nov 2017, 23:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaan
yeni başlıktansa buraya yazması daha iyi. şu asya tarzı mmo lar bir tek bana mı kötü geliyor? Ekranın 80% nini kaplayan efektlerden hiç bişeyi göremediğin oyunlardan bir ben mi hoşlanmıyorum. Şöyle witcher 3 tonunda bir online oyun olamaz mı? hep mi bikini zırhlı elfler?

Yeni çıkacak oyunlara bakıyorum. çoğunluk asya tarzı. Batılılarda bir tutturmuşlar herbokun zombi/survival versiyonunu yapmaya çalışıyorlar mini serverlarda.

sorası da moba zaten...

güzel olur tabi bide witcher 3 tarzında ve biraz daha derin içerikle ama cok para lazım o kadar parayı yatırıp 2-3 yılda geri toplaması var. Neden kassın ki adam . 2 tane zombi 2 tane uzun namlulu silah 1 agac 2 kaya koyuyosun 3 dakika süre veriyosun öldürene ekranda kocaman

YOU WIN !!!!!! DADAAAAAMMMMMM

yapıyosun 1 koyuyosun 4 alıyosun aylar bekleyip sinir stressiz parayı cıkarıyosun gercek hayatta yiyosun. Ne zaman oyuncular çöp lan bunlar diicek o zaman eskiye 40 dan az kadrosu olan admaların oyun yapamadıgı senaryon yoksa hiç girme aga sen bu işe tavsiyelerini aldıkları günlere döner bu işler. O da zor biraz.

Çünkü kaç mermin kaldığına bakmak fire resistin yanına bu görev için cold resist mi alsam yoksa dex emi yüklensem den daha az beyin kası gerektiriyor. Eee malum kasları kullanmak insanı yorar ama kullanmadan da gelişmiyor meret smiling smiley

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Nov 2017, 22:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaan
Ekranın 80% nini kaplayan efektlerden hiç bişeyi göremediğin oyunlardan bir ben mi hoşlanmıyorum.

efektlere zam gelmiş. megumin explosion bile koymuşlar.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 17 Nov 2017, 03:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 20 May 2018, 12:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Alinti

Subscription without an extremely high amount of players = dead game

Cash shop in any form = P2W

Trading in any shape or form no matter if enforced= RMT Trash

Üye
ID § 20 Jun 2018, 13:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

bdo'u yapmışlar asdfg

Üye
ID § 24 Aug 2018, 02:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ilk VR MMO adımları

Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum