[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Escape from Tarkov...
Yazar RSS Konu: Escape from Tarkov {8025}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 02 Jan 2018, 22:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Sereglin

Oyundaki en buyuk sikinti, SCAV npc'lerin en ufak bir ses duydugunda sizlere hucum etmesi ve cali-agac-foilage demeden size aimbot'lu gibi HS atabilmesi. SCAV goruyorsaniz etraftaki seylere cok guvenmemeniz lazim en ufak deliklerden bile vassili zaitsev gibi cakiyorlar.

ben en dandik versiyonu almıştım 1 ay önce fln, geçen gün full pakete upgrade ettim, eğer özel soracağınız şeyler varsa anlatabilirim ama komple oyunu anlatmak uzun çok.

üstteki alıntıyı düzelteyim, scavların farketme olayını güzel yapmışlar bence, ne çok kolay ne çok zor. eğer dikkat etmezseniz çok kolay yem oluyorsunuz. birçok defa scavlar beni pusuya düşürdüğünde player mi yoksa ai-scav mi anlayamadığım çok oldu. (playerlarda her 30dk'da bir random silahlarla scav tarafında oynayabiliyor bu arada)

karanlıkla -aydınlık arasında çok ciddi farketme mesafesi var. gece karanlığında bir insan boyu kadar yaklaşıp, beni göremedikleri çok oluyor. burada asıl olay eğilme ve sürünme modunda scavların görüş mesafesinin ciddi değişmesi. eğer ayaktaysanız çok kolay görüyorlar ama eğilmeye başladığınızda vurma ve görme ihtimalleri düşüyor. aynı şekilde çalı içindeyseniz gene aynı şekilde göremiyorlar, sese karşı da duyarlılar.
sizi gören bir scav'a, etraftaki scavlar direk yardıma koşuyor ve sizi sarmaya çalışıyorlar. scav sizi gördükten sonra tekrar aynı noktadan kafamı çıkarayım derseniz aim almış oldukları için kafayı çıkarttığınız gibi başlıyorlar ateşe, ona dikkat etmek lazım.

alın deneyin pişman olmazsınız.

ekleme: factory bence en leş map. en küçük ve en kısa maçların olduğu map. genelde full giyinik adama denk gelme ihtimali de yüksek ve genelde kapışmalar hep kısa mesafede olduğu için armor ve silahı iyi olan alıyor, saklanıyım vs. pek olmuyor.

benim favorim customs mapi, en iyi öğrendiğim map olduğu için hala onu oynuyorum ama factoryden nefret ediyorum.

steamid: Mos Qi
uplay: mosqui_pati


1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/01/2018 22:35 tarihinde Mosquito tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jan 2018, 23:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
customs fena deil bence de

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k
ID § 03 Jan 2018, 12:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Serkanay sağolsun 7 günlük deneme key verdi.
Akşam yükledim, girdim yaklaşık 1.30 saat kadar takıldım.
Ultima ya ilk günlerde başladığımda kendini nasıl noob hissetti isem aynen oyle hissettim.
Nan noob olmak ne güzel la smiling smiley

Scav takıldım yarım saat, scavların şöyle bir olayı var. Scav olarak girince , çok yaralı bir scava da denk gelebilirsin. Full sağlık olanına da, girince o anda oyundaki NPC yi kontrol altına alıyorsun. NPC daha önce kapıştı ise birileri ile o anki durumu ne ise onu veriyor sana. Bu olay güzel düşünülmüş.
İlk girince diğer scavlar seni Friendly görüyor. Ta ki başka bir Scavı öldürünceye kadar. Eğer öldürürsen tüm scavlar sana düşman oluyor.
Bu öldürme player kontrolündeki scavlar için de geçerli, onları da öldürürsen Tüm NPC scavlar sana düşman oluyor. Benim scav full sağlık, elde boş tüfek ile denk geldi, ama bıçağı vardı.
Ormanda bir kulübede 2 kişiyi bıçakladım Scav olarak. Lootladım kulübeden çıktım. Scavlar beni biraz ileride ağaçların arasında çapraz ateşe alıp zıbarttı.
+15 katana kaybetmiş gibi heyecan yaptım.
Yalnız oyun çok ayrıntılı. Baya sürecek çözmesi.

Hayatını yaşa

3 defa güncellendi. Son güncelleme 03/01/2018 12:46 tarihinde Quo-Vadis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 04 Jan 2018, 13:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Trial keyi olan varsa ateşleyebilir mi merak ettim bende

༼ つ ◕_◕ ༽つ aman tanrım didim
Üye
medal 1k
ID § 05 Jan 2018, 15:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trial suresi doldu. birkac hafta icinde acik beta baslayacak o zaman deneyebilirsiniz. son donemlerin tartismasiz en zevkli oyunlarindan biri.

test
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jan 2018, 15:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kalbin gum gum atiyo abi pubg gibi degil daha cok adrenalin isteyen girsin

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum