[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Crowfall...
Yazar RSS Konu: Crowfall {28059}
Syf: ««/ 20 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Aug 2017, 23:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gelmez tabii abi adamlar parayla satiyorlar cunku
Yörünge Disi
ID § 26 Aug 2017, 23:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xenus

bu oyun oynanmaz. CC duration'ı gördüm kapattım direkt. Adam 4 5 saniye yerde durdu Archeage de daha kısa lan cc duration. Ayrıca spell effectten başka hiçbir şey yok çok kımıl kımıl göz yorucu.

Bu oyun da GG. Eğer bu kadar yüksek cc duration olcaksa CC break spelleri çok fazla olmalı ciddiyim oynanmaz bu oyun.
Yörünge Disi
ID § 26 Aug 2017, 23:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
>evrenin nuru, kurtarıcımız yesus'un doğumunun 2017. senesi
>mmorpg

affet yüce yahveh bilemedik
Üye
ID § 27 Aug 2017, 20:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yıl olmus 2017 hala keybord spam oyunlar yapıyo adamlar hadş onu yapıyosun lan bari grafikleri costur hadi onuda yapmadın bir hikaye koy ortaya . aldım 12 M $ çayır çimen veriyorum sizde hadi vurun birbirinize büyük bütceli oyun firmalarıda uyandı artık harry potter sanayisinin ne kadar büyük olduguna adamlar ne kasıcam lan yüzüüklerin efendisini yazıp cekip 100 M $ kazancam diye cekerim 1 tane zırttırı zıt leviosa 99 M $ kazanırım hemde 1/10 bütceyler diyor. Anlaşıldı Micheal Jackson nı dinledğimiz Warcraftı oynadığımız altın cag bitti baska sektöre yönelme vakti .

GG

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "
Üye
medal 1k
ID § 27 Aug 2017, 21:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hakkaten, yil olmus su kadar hala gamepad de oynamalik oyun yapmiyorlar.
oyun hala alfada grafiklari pok gibin. gelistirecez dediler, gecen ay bir demo yayinladilar, yeni shader yapmislar ama kullagimiza anlatsinlar.

"Kafalarına at Emine"
-RTE
Yörünge Disi
ID § 30 Aug 2017, 16:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
omersem +1500 hacım. Albion da kendini tüketiyor cok sıkılmaya başladım. Aptal evlatları ya tek server ile iş yapıorlar pingden lagdan oyun oynanmıyor resmen. Bırakıcam gibi albion'u da son 2 haftası 2 hafta düzelmezse QQ.

Tree of savior'a başlamayı düşünüyorum xD
Üye
ID § 31 Aug 2017, 15:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eskiden inanılmaz ekipler vardı oyun yapıp piyasaya süren. Sonra kickstarter diye bişey cıktı. Cıkıs amacı cok güzeldi aslında saklı gizli kalmıs gölgeden bir türlü cıkamayan yetenekleri bulup cıkarmak, onlarada milyon $ olmasada bir fırsat vermekti. Ama ne oldu insanlık yine atomu parçalayıp bomba yapmanın yolunu buldu ve bu güzel yaratıcı ekipler dagıldı ve hepsi bu sistem sayesinde solo albüm yapmaya kalktı.
Sonunda süper hiper sacma sapan bir sektör olusut , beatles dagıldı yerine
BE müzük grubu muhtesem albüm davulcusu eski beatles davulcusu
AT müzük grubu muhtesem albüm gitarist eski beatles gitaristi
LES müzük grubu muhtesem albüm solist eski beatles solisti

seklinde abuk eserler cıktı. Lan adam eski blizzard calısanı wow yapımcısı diye reklem yapıyor background a bi bakıyosun wow da 1 yıl bugları temislemiş adam cıkıyor. Bu adam iyi oyun yapamaz ki boktan bir oyunu alıp içindeki hataları temizler. bu hale geldi.

Yazıyorum böyle üzülüyorum çünkü sonucta oyun yapmak benim icin bir sanat gibiydi ben yıllarca bu heyecanla oyunları aldım ve oynadım şimdi ölüyor olması gerçekten beni sıkıyor. Özellikle içi boş dışı jelatinli kabuKların cok satıyor olması.

Bir zamanlar elywen forest en cok gitmek istediğim yerdi . Arkadaslarımla renki haritasını pastel boyayla cizip üzerine yasamak istediğimiz yerleri isaretlemistik. Simdi ki cocuklar 540X540 haritanın icinde midesi bulanana kadar ekrandaki küçük cusor a bakıyor.

En son thundercats in son bölümü yayınlandığında böyle hissetmistim. üzgünüm ama 2000 kusagı

WELCOME TO HELL = CAPITALIST WORLD.

CHAW

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/08/2017 15:24 tarihinde omersem tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 11 Nov 2017, 00:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

çıksın da oynayalım artık ya

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 20 Nov 2017, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 20 Nov 2017, 21:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
melee karakterle niye swingliyor yakininda kimse yokken?

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 30 Nov 2017, 07:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

On December 31st, we will retire all 2017 pledge packages and the majority of our parcels and strongholds bundles. Essentially, everything that was priced over $200 USD is being removed from our virtual item catalogue.

Once we retire the pledge packages, we will instead offer three different pre-order packages. Exact pricing will be announced at a later date, but you can expect them to be in the range of $50 to $200.

[crowfall.com]

pledging bitiyormuş. 3 tane pre-order paketi çıkarıcaklarmış. release yaklaştı herhalde.

Üye
ID § 23 Dec 2017, 11:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk kez girdim. hicbir sey anlamadim. kus olarak bir heykelin etrafinda ucmak disinda bir sey yoktu. skill menusunden training emiri verebildim o kadar.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 06 Apr 2018, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2018, 23:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hala çıkmadı mı bu oyun ?
Üye
medal 1k
ID § 10 Apr 2018, 17:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yıl 2015 idi herhalde. kickstarter zamanında pre-order etmiştim. o zamanlar bitmemiş oyuna para yatırmak popülerdi. Hala bekliyorum sad smiley
Syf: ««/ 20 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum