[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Project Gorgon...
Yazar RSS Konu: Project Gorgon {9390}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 25 Jul 2015, 08:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
20K a mmo mu yapılır ya

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Jul 2015, 08:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2.kickstartermış bu zaten ilkinde 100k istemişler fena patlamış

[www.kickstarter.com]

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 25 Jul 2015, 08:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dawntide ile gorgon'un bir alakası var mı ki? o zamanlar alphasına bakmıştım. işte o tam UO'ydu, klondu direkt. güzeldi de. ancak teknik açıdan hiçbir zaman biteceğe benzemiyordu ve patladı.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 25 Jul 2015, 09:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aklıma geldi işte. sandbox oyun ikisi de ama şu oyunun grafiklerinin patatoluğunu görünce yazayım dedim. adamlar indie başlarına kendi ceplerinden ödeyip, developmentı bitirmeye kasınca dükkanı kapattılar, yetemeyip. kolay iş değil, patladı ama tek kuruş para almadılar yani. şimdi olsa aç kickstarter, early access, founder's pack vs yardır. yazık oldu bence, potansiyeli vardı. pathfinder online gibileri de var işte, kickstarterdan söğüşleyip üstüne alpha backerlarına, alpha'da oynamak için subscription isteyen. bunlar alpha'ya beta'ya bedavadan sokuyordu.

teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/07/2015 09:48 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Jul 2015, 10:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onların imkanları epey daha fazlaydı. oynamış ve o zamanlar takip eden biri olarak edindiğim izlenim tam tersiydi. bence o senaryoda destekleyenlerin üç kuruşunu da yanlarında batırmaları muhtemeldi.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 25 Jul 2015, 10:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nereden çıkardın imkanlarının fazla olduğunu? mali tabloları falan mı takip ettin o dönem dsdfg. ben stüdyonun web sayfasını bile hatırlıyorum bir kaç imaj-text birde we're hiring yazısı vardı lel

[en.wikipedia.org]

gayet küçük bir indie stüdyo işte, hani internette bilgi bile yok. oyunla beraber kurulup kapanmış herhalde. imamın uo projesinin bir kaç tık üstü tongue sticking out smiley aventurine gibi 2003 yılında kurulmuş nispeten köklü bir firma falan değil. adamların patlamış olmaları ayrı birşey piyasada o kadar leş kickstarter işi varken yitip gitmeleri yazık oldu diyorum sadece

siteleri şuydu hatta imaj bile yok logo sadece

[web.archive.org]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/07/2015 11:22 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Jul 2015, 12:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Daha devam eden varmı oyunun son durumu nedir
Üye
ID § 19 Aug 2015, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu sefer baya kickstarter topladılar. Piyasada oyun yok, ve özellikleri bayağı fazla. grafikler patates olmasına bakmayan kişiler sardı şuanda

20.000 istiyorlardı 54.000 olmuş

[www.kickstarter.com]

bu arada steam sayfası da var
[steamcommunity.com]

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/08/2015 22:39 tarihinde bemre tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Jan 2016, 01:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
double post

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/01/2016 01:06 tarihinde bemre tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Jan 2016, 01:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
edit: ben bu oyunu oynamışım lan hahah videouyu biraz daha izleyince hatırladım sonra geri gittim postum bile var. offf yaşlandım sanırım

/人◕ ‿‿ ◕人\

2 defa güncellendi. Son güncelleme 28/01/2016 02:12 tarihinde Mortis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Nov 2016, 11:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

gene KS'ımsı açmışlar 3 oldu bu dsdfgh.

[www.indiegogo.com]

release'de 40 dolares olacak diye fiyat çekmeleri.

Yörünge Disi
ID § 14 Nov 2016, 17:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oynamıştım bi süre ama Sarmadı ya. İçerik çok güzelde işte öyle değil malesef.
Üye
ID § 28 Nov 2017, 02:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[kageurufu.net]

Üye
ID § 28 Nov 2017, 02:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2017 yılında nasıl bu kadar kötü grafik yapmayı başarıyorlar?

Internetten how to make game with unity tutorial'ı okuyup 1 saatte oyun yapsan şundan daha iyi grafikli bişi elde edersin.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 13 Mar 2018, 21:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[store.steampowered.com]

steam'e gelmiş.

Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum