[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Project Gorgon...
Yazar RSS Konu: Project Gorgon {9138}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2014, 01:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[projectgorgon.com]

Keşfetmeye dayalı ve çok ayrıntılı bir MMORPG olacağı söyleniyor. Site üstünden launcherı indirip oynanabiliyor. 9 farklı savaş yeteneği, 21 farklı trade ve craft yeteneği, ölüm cezaları var. words of power isminde bir sistem var ve yazı yazarak büyü yapmaya imkan tanıyor. buff veya debuff atabiliyor, mobları zararsız yaratıklara çeviriyor veya kazara kendini öldürebiliyorsun. 10.000 tane kelime olduğu söyleniyor ve bayağı detaylı bir sistem gibi görünüyor.

Easy game, easy life.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Dec 2014, 02:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sitedeki videoyu 2 dk izledim içim kaykıldı bu ne be...

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv
Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2014, 04:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Project: Gorgon is a 3D fantasy MMORPG (massively-multiplayer online role-playing game) for PC & Mac with a quirky, original feel. It freely mixes ideas from older MMOs, newer MMOs, and a whole bunch of new ideas never before seen in any MMO.

It's designed for players who want to explore a deep world with complex game systems and a tight-knit community that is friendly enough to actually chat while they group. Think Asheron’s Call crossed with EverQuest crossed with the emergent gameplay of NetHack.

evet grafik yönünden '99 mmorpglerini andırıyor ama oyun da o dönemi sevenlere hitap ettiğini belirtiyor.

Easy game, easy life.
Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2014, 05:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
questlerden birisi. bakalım kaç kişi hemen çözebilecek? :)

Easy game, easy life.
Üye
medal 1k
ID § 30 Dec 2014, 10:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[steamcommunity.com]

steam'de yeşil ışık aldı project gorgon.

Easy game, easy life.
Üye
medal 1k
ID § 30 Dec 2014, 18:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Project goy goy olmus bence
Üye
medal 1k
ID § 30 Dec 2014, 19:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oynamadan şöyle gereksiz yorumlar yapmayın. Oyun cidden iyi. Şuan piyasadaki indie yapımlar arasında en iyilerden biri hatta. En tırt oyun bile yok early access yok alpha vs. diye para sömürmeye kalkarken adamlar kuruş para istemiyor oyunu denemek için. Gidin indirin denemek isterseniz f2p. Her yerden olumlu yorumlar alıyor oyun. İçerik olarak çok çok iyi iş çıkarmış adamlar. Combat mekanikleri grafikler filan baya eski kalıyor ancak bir süre sonra alışıyorsunuz ya.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/12/2014 19:12 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 30 Dec 2014, 19:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi oyun iyi olabilir ama bu kadar kötü iş yapılmaz. gölge, yansıma yok oyunda. animasyonlar çok kötü ve optimize edilmemiş. hani bunlar mmo gibi bir projeyi yapabilen ekibin çok kolay halledebileceği şeyler.

ha pardon gölge varmış 2. videoda.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 30/12/2014 19:24 tarihinde imamizer tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 30 Dec 2014, 19:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun pre-alpa. Release olmadı daha. Böyle basit şeylerin eksik olması gayet normal. Landmark'da bile Soe oyunun grafiklerini geliştirmeye devam ediyor hala. Son patchle shaderları yeni yeni adam etmeyi başardılar. Yakın zamanda release olması imkansız olan, hala yapım aşamasındaki indie bir oyundan ne bekliyorsunuz ki? Ha karakter modelleri, animasyonlar vs. değişmez ancak yansımadır şudur budur onlar basit şeyler eklenecek zamanla tabiki. Combatta geliştiriliyor daha. Çok yolu var oyunun.

There Is Only WAR
Üye
ID § 30 Dec 2014, 23:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
boşver grafik falan. skilller düzgünse oynanır. bir indirip bakayım.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 27 Apr 2015, 14:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun yeni oldugundan bilgileri toplama niyetindeyim Türk arkadaslara rehber olur .
İzlenimlerimi oyundan sıkılmazsam güncelleyecegim
[projectgorgon.com]
item bonus [projectgorgon.com]
cok sevdigim sistemleri de oldu bunaldigim da .

*pve oyun. takim oyununa musait.zindan ve bosslar var .
*oyuncularin vendora sattiklarini siz satin alabiliyorsunuz.ne kadar süre kaliyor bilmiyorum.
*str dex vb stat yok. armor - healt- power- metabosm var.
hasar armor ve healte paylastirilarak veriliyor.10firedmg 5 life 5 armor. bazi yetenekler direk healte vuruyor armoru pass geciyor. incombat healt , armor regen item skill vb de var.
*hasarlar sacma rakamlara ulasmiyor.7 base dmgli skill oyun sonu 100 oluyor item bonussuz.yaratiklardan 300 üstünde ckan rakam yoktur saniyorum en üst seviyede . bazi oyunlarda 50k gibi rakam sevenler!!!!
*ata bindim kostum kusa bindim uctum yok!!! binek yok
*combat skillin silahi elinde olmali yoksa kullanamiyorsunuz.
*ayni anda 2 skill bar acik bu da 2 commbat skilli aktif kullnirsiniz demek . degisirse yazarim.
*Vendorlara iyilik yapmazsaniz yüzünüze bile bakmayabilirler.skill ogretmezler.item alip satmazlar
*Agro sistem var
*pierce,crush,slash,fire,cold,poison,nature ıvır zıvır hasar tipleri var . itemlarda hepsine obsorb secenegi bulunabilir.-5fire vb
*skillerin bonusu var .herseyi kasabilirsiniz. Anatomy, archrye bonus veriyor ornegin.
*yeteneklere makro yapma yok sanirim. cooldown takibi sıkıyor beni.cogu uzun cdli.
*fire mage 20 skill varsa sadece 6 tanesini bara alabilirsiniz.direk dmg mi ,aoe mi , hepsinin +- si var. bu da her sinifin ortamda farkli davranmasina sebep oluyor. incombat iken item ve barda degisiklik kapali
*uı sabit yerde, ilerde degistirirler tabi. buyuklugu degistirme secenegi var.
*Monk skill combolari eglenceli gorunuyor usenmeyene . Meditasyon yapip combolari ogrenebilirsiniz bonuslar icin.
*olunce debuff alirsiniz hardcore mode secerseniz.oyun icin normal -hardcore degisimi yapabiliyorsunuz sehirdeki panolara tiklayarak.bazi itemlarda hardcore secme zorunlulugu gordum.
*İstemedigin kadar zanaat yetenegi var. ciftci oduncu madenci hazineci gazozcu
*yaratiklarin sersemletmesi cok bunaltti beni.
Bulmacalar var
-Parsomenden hikaye okudum, sandigi acmak icin gerekli sifreyi ordan ogrendim
-9 tane nesneyi dogru siralama ile elledim(!) ganimete ve zindanda mal saklama kasasina eristim.
Lanetlenebilirsiniz
-boss'a pis pis baktim bir sure uzaktan, lanetledi beni.İnek oldum inek.hem de yeni baslamisken oyuna . Kurtulmak icin 50 mantar 5 kova süt lazim. sehirdeki lanetlenmis npc olan kurtumsu elemana verip yalvariyorsunuz. inek skilllerinin 20/50 sini kasmisim farkinda olmadan. birileri sütümü sagdi cok alay ettiler benimle
-ursula isimli zombi boss ile karsilastim oldüm ama laneti kalkmiyor. nereye gitsem Ursulanin klonlari dibimde bitiyor saldiriyor bana .korkuyorum
pazar alani
Mallarinizi vendora , baska oyunculara satsin diye dilediginiz fiyata birakabiliyorsunuz.fakat %10 komisyon aliyorlar

11 defa güncellendi. Son güncelleme 27/04/2015 15:30 tarihinde csubasi tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 27 Apr 2015, 21:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zamaninda goy goy demistim ama cok ilginc seyler var denemek en azindan sans vermek lazim
MTG Turnuvası 1.si
ID § 27 Apr 2015, 21:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biz bi tane [www.goygoycu.com] biliriz.
Üye
ID § 28 Apr 2015, 05:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İzlenimlerim 2
yanlis gozlemleri ilerleyen yazilarda duzeltecegim.

*goblinlerden aldigim ganimet olan kagitlarda yazanlari okuyup goblince dilimi gelistiryorum. Dilin anotomy , sword , staff yeteneklerine bonusu varmiş
*kiyafetlerim kirli oldugu icin vendor yüzüme bakmadi. kaledeki varilde herkesin icinde yıkanmak zorunda kaldim
*haritaya girdim.dağlara cikmisim.soguk isirigi isminde lanetim oldu, her saniye hasar aliyorum üsümekten.skyrimdeki sogugu hissetme olayini yasadim burda da.
*itemda iyi armor var fakat elementlerden extra hasar almama sebep oluyor. yani itemlarin tum ozellikleri pozitif degil.
*su icinde fire elemental buyulerini yapamiyorsunuz
*ursula bossun lanetinden gelen klonlari oldurerek ganimet kaldiriyorum. gecerken alin laneti mutlaka
*haritalarin cok düz-engebeli, bos -dolu olanlari mevcut.bazi yerlere
iyi emek harcanmis izlenilesi
*ciplak oldugum icin paladin gorunumlu vendor konusmadi igrendi benden.
*vendorlarin verdigi gorevi yaparken diger oyuncularin yardimina ihtiyac duyuyorsunuz.ornegin iksir istiyor alchmst buluyorsunuz .vendora sevmedigi item hediye ederseniz size duydugu yakinlik azaliyor.
*mentalism kasicak arkadaslar!skill ogreticisi Mu isimli mantar npcnin sevdigi itemlardan biri ilk sehirdeki bocekte satiliyor(.. powder)
*[projectgorgon.com] kilic ile combo yapinca bonuslar veriyor sanirim
*craft ile tier9 itemlar imal edilebiliniyor.sanirim maksimum 10 tier var
*farkli slot itemlardaki ayni bonuslarin bazilari stacklanirken bazilari olmuyormus.
*orumcek yaratiktan aldigim ganimet gogus zirhi orumcek agindan imal
edilmis gibi gorunuyor. Cok estetik
*vendor cicek toplama gorevi verdi. toplayabilmek icin toplama skillinin belli seviyede olmasi gerekiyor.
*dolasirken random mezara rasladim.dua edip hede skilli aldim biraz. cantamdaki kurek ile kazip skeleti serbest biraktim.dovemedim kactim.zombie cikmadan direk loot da alabiliyorum sans.
*sagda solda putlar var tapmalık.item kurban verebiliyorsunuz adak olaylari.çulsuzum denemedim.
*ilk haritada gezmeyi seven mantarlar sizi mantar magarasina ativeriyor.mentalist trainer var icerde.
*oyun hakkinda ayrintili rehberler olmadigi icin kesfetmek eglendiriyor
*ikinci haritadaki vendorlar daha yüksek fiyata satin aliyor gearlari.rakamlar favor ile degismiyor sanirim
*iksir icerken metabolsma barindan goturuyor. leş oyunlardaki iksir spam yok!
*ikinci sehir herbalism meslegini gelistirmek icin uygun. mantar bol.herbalism bir vendorun verdigi pamuk toplama gorevi icin lazim.tabii vandorlar ile iliskileri iyilestirmek icin zengin olmak da yeterli
*ikinci haritanin ortasindaki kalede goblin zindanlarina giden buyuk bir kapi var.farm icin uygun gorunuyor
*cok az yetenek combat skill aktif degilken de kullanilabiliniyor.
*yatakta dinlenirseniz 15 dakikalik buff aliyorsnuz
*item craft ayrintili ve eglenceli gorunuyor
*ilk haritanin mezarligindaki kombinasyon:wagon,coffin,pick,greengem,wiewing,roses,shield,potion, weather,eyeball,skull
*zindanlarda instance sistem yok. herkes heryerde
*vuran herkes ganimet alabiliyor. sanirim bolusulmeden herkese tam loot

3 defa güncellendi. Son güncelleme 28/04/2015 06:12 tarihinde csubasi tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Apr 2015, 11:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
projectgoygoy okudum bende ahah
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum