[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Albion Online #2...
Yazar RSS Konu: Albion Online #2 {78418}
Syf: ««/ 106 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k
ID § 16 Jul 2017, 12:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim accountu almak isteyen var mı oynamicam sanırım
19unda başlicak veteranlardan

elf
Üye
ID § 16 Jul 2017, 13:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
articulo mortis yaşıyo mu hala
Üye
ID § 16 Jul 2017, 19:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
hattok
Alinti
Mosquito
şöle open world small group /duo/trio pk yapacak guild bulsam bende gelirim belki ama bulamadım daha o kafada adam.

Hacım gıcık bi tip değilsen uyum sağlamayı seviyorsan İnfinitede 10 15 kişilik bi türk kabilesi oluşturduk Akın diye bi arkadasım var o bakıyo türk kısmına. İsterseniz gelin. Ben trio roam small scale işine de girerim yani çok zevkli oluyor öyle zaten.

İnfinite Envy ally'ı olcak high tier blackzoneda takılcaz grinning smiley

edit: gıcık demem sebebim TR guildında oynarken çok fazla kafasına göre takılan adam vardı o yüzden dedim senlik bir şey değil.

selam

hattok bugün eve dönünce alıcam oyunu daha önce hiç<oynamadım yeni başlıcam ama daha önce yazmıştım saglam wow playerımdır. yaklasık bi 20 yıldırda RPG oynarım ( yasımı hiç karıştırma smiling smiley ) bende guildinize girmek istesem uygunmudur ?

selamlar

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "
Yörünge Disi
ID § 16 Jul 2017, 19:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla hacı guilda alacağım bi 6 7 kişi oldu. Suanda o kadar kişi alamam zaten bir kaçı internetten güvensizlik de yaratabiliyor alcağım kişiler. (Benlik durum değil guildmaster ve bizim türkiş tayfa sıkıntısı) Hele biraz zaman geçsin aldırmaya çalışırım vallaha.

edit

TR guildlarına girmeyin bırakırsınız 1 2 aya oyunu. Articulo olcaksa ona girin sadece.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/07/2017 19:11 tarihinde hattok tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 17 Jul 2017, 18:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ç:ILDIRIYORM GİREMİYORM DİYEsad smiley
Üye
ID § 17 Jul 2017, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vereyim benim accountu kas istersen smiling smiley
Üye
ID § 17 Jul 2017, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada bu baslangic bolgelerinde, gitti bir adada cikti benim char. Kasmaya baslamadan once ada disina cikmak mi iyidir yoksa orda kasilir mi? Item geciremiyoruz cunku bi dunya vergi istiyo bot.
Yörünge Disi
ID § 17 Jul 2017, 22:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hacı ver valla at organı gibi kasarım ben grinning smiley

günde 4 saat uykuyla kascam xD

--

sorunun cevabı guildın yoksa fark etmez. Ne kasıcaksan onun biome'una gidip orda kasıcaksın hızlıca.

Atıyorum Plate set giyiyorsan Maden lazım olcak onun için karlı bölge ya da çöl bölgesine gitmen lazım.

edit 2: üzerindekileri bırakıp gidersen silver istemez

3 defa güncellendi. Son güncelleme 17/07/2017 22:18 tarihinde hattok tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2017, 11:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
craft kasmak istemiyorum ben. silahları kasayım diyorum da piyasada t4 silah yok kasamıyoruz. guildlere mi sığınmamız lazım? var mı öneri?
Üye
ID § 18 Jul 2017, 13:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kendinizi döndürmeniz için gatherer ve craft char laızm net. Egerki sadece pvp pve karakteri kasıcam diyorsan full time pve ve gelen silverla marketi kollaman lazım.
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2017, 17:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Caerleonda az once 300000 silver harcadim sdfsdfsdfs
full t4 oldum artifact silahla, ama simdi gotum tutustu nasi disari cikicam full 2 redzone gecmem gerekio arkadaslarimla yarin bulusmak icin

meh.
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2017, 17:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Guild kursam kac kisi katilir, biz 4 kisiyiz uo cu

meh.
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2017, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wipe falan yok artık komple açıldı dimi. Boş yere uğraşmayayım
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2017, 18:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
RaidenXelRu
Caerleonda az once 300000 silver harcadim sdfsdfsdfs
full t4 oldum artifact silahla, ama simdi gotum tutustu nasi disari cikicam full 2 redzone gecmem gerekio arkadaslarimla yarin bulusmak icin
50k ya scoutluk yaparım smiling smiley 300k malzeme için az bile :p

steamid: Mos Qi
uplay: mosqui_pati
Yörünge Disi
ID § 18 Jul 2017, 19:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kaç saattir yayındayım hellgate yapcaz grinning smiley
www.twitch.tv/wasabi_dono
Syf: ««/ 106 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum