[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Final Fantasy 14 online #2...
Yazar RSS Konu: Final Fantasy 14 online #2 {22287}
Syf: ««/ 18 »»   [ A ]
Üye
ID § 08 Aug 2017, 16:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Stormblood expansionu ile birlikte combat hızlanacak vb yorumlar vardı da oynayan varsa var mı bir gelişme. Yoksa eskisi gibi yavaş mı combat. Bana ağır geliyordu şahsen.

Wonderful Life...
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Aug 2017, 18:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.amazon.com]

stormblood 18.63$+kargo

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 10 Aug 2017, 10:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla başlayacak olan varsa hiç kaçırmasın. Gayet iyiymiş.

Wonderful Life...
Üye
ID § 11 Sep 2017, 15:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Combat hızlanmaktan çok, gereksiz skill'ler, düzgün çalışmayan sistemler elden geçecekti. Açıkçası exp'ın combat hızına çok da bir etkisi yok. Ben değişiklikleri beğendim, bir çok kullanılmayan veya saçma skill düzeltilmiş. Bir iki patch'de sonra iyice düzene oturur zaten.

Ama önerim eğer ilk 20 lvl oynanışı değerlendirip combat sana yavaş geldiyse bir kaç end game videosu izlemeni öneririm. FF ne yazık ki combat eğlencesini end game'e yaklaşmadan pek gösteremeyen bir oyun.

Ayrıca combat hızı ile class seçiminin acayip etkisi var, örneğin Black Mage/THA ile combat çok yavaş olurken, Puglist veya Archer gibi class'da çok daha hızlı oluyor.

Son olarak Stormblood'ı alırken aklınızda olsun, onun için FFXIII asıl oyuna ihtiyacınız var, Stormblood sadece expansion.
Üye
ID § 13 Sep 2017, 21:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunu geçen gün gaza gelip bütün expleri ile birlikte aldım fakat class seçemedim bir türlü daha. Samurai, Black Mage, Red Mage, Ninja arasında gidip geliyorum. Ninjaya biraz daha sıcak bakıyorum gibi hem dps hem raid utility açısından başarılıymış, gameplay hoplamalı zıplamalı baya dinamik görünüyor. Black mage çok durağan geldi gameplay açısından fakat çok eğlenceli olduğu yönünde birkaç yazı da okudum. Samurai ve Red mage de övülüyor ama iki yeni class olduğu için etraf bunlardan kaynıyordur sanırım.Ne seçmeli karar veremedim bir türlü?
Üye
ID § 14 Sep 2017, 08:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Expansion classlari icin level 50 olman lazim zaten, onlari gec.
Digerleri arasindan video falan izleyip senin bi secim yapman lazim. Bi arkadasim beni black mage oynarken izleyip oyundan ve classtan daha baslamadan nefret etti mesela. Benim hosuma gidiyodu oldugum yerde dikilip agir agir spell cakmak, o cok basit buldu. Dpsim iyi olsun, raidde aranan adam olayim diye pek dusunme classlarin hepsi is yapiyor ve yer buluyor raidlerde.
Üye
ID § 14 Sep 2017, 11:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teşekkürler cevap için biraz rahatladım açıkçası.Eskiden zaman varken deneyip görmek en güzel yöntemdi, şimdi çocuk varken pek zaman olmuyor deneyerek görmeye. Optional itemla lvl 60'a dayayıp direkt stormblooddan başlayayım diyorum hatta.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/09/2017 11:11 tarihinde Vislyn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Sep 2017, 15:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gerek yok oyna işte

Archmemur
Üye
medal 1k
ID § 06 Nov 2017, 16:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunun pvp ve social kısmı nasıl? Ben başlasammı başlamassamı kararsızım açıkcası. Şu ara eso çok sıktı beni, CP kasmaktan bay geldi. Morrowindi bile almadım hiç almadan bunamı sarsam diyorum ama emin olamadım.

Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş
ki: 1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Yörünge Disi
ID § 07 Nov 2017, 23:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
komünite baya güzel. pvp yapmadım da toxicity yok. japon tarzını kaldırabiliyosan en güzel alternatifin bu. oyunda her item düştüğünde harajuku district'ten bi şey almışım gibi hissediyorum. cosplay ilham cenneti.

robert scam industries
Üye
medal 1k
ID § 29 May 2018, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oynamaya devam eden var mı bunu hala?
güzel midir girilir mi şu an?
Syf: ««/ 18 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum