[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ MapleStory 2...
Yazar RSS Konu: MapleStory 2 {1216}
  [ A ]
Üye
ID § 07 Nov 2013, 19:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

MapleStory 2 finally surfaced today. Developed by N Square, a development studio that cooperated by NCsoft and Nexon, MapleStory 2 released the teaser site in Korea. This is the first time that we hear the official news about MapleStory's sequel.

MapleStory 2's background story happens earlier than MapleStory's. The 3D MMORPG will have many familiar monsters from MapleStory, but it has its own unique gameplay and settings.

MapleStory 2 is planned to kick off beta test in Korea next year. Besides MapleStory 2, N Square is also developing Mabinogi II : Arena, Project K etc. More information about MapleStory 2 will be unveiled by Nexon soon. However, we will not get anything about the game from Nexon at the upcoming G-Star.
[maplestory2.nexon.com]

3D ilginç olabilir

ffs
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Nov 2013, 19:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun bütün olayı 2D olmasıydı ama garip
Üye
medal 1k
ID § 07 Nov 2013, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buda oyunun sızdırılan tek ekran görüntüsü..;

Oyunun temelde oynanışı değişmeyecekmiş. Sadece kamera açısı değiştirilmiş ve grafikleri yenilenmiş. Hoş duruyor ya. Şu işi adam gibi kotarırlarsa oynanır. İlk oyun baya güzeldi.

Ragnarok olayına dönmesinde. Beceriksizler. Adam gibi bir Ragnarok 2 yapmak çok zor... İlla değiştirip wow çakması saçma sapan birşey yapacaklar yoksa olmaz. Sinirlendim bak yine...

There Is Only WAR
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Nov 2013, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunu her kim sızdırmışsa, döverler

twitch.tv/alarmaqqstar - facebook.com/alarmaqqstar - twitter.com/alarmaqqstar
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Nov 2013, 10:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en çok oynadığım mmo'dur belkide zamanında. mario gibi patır patır oynardım peh

karaktersiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Nov 2013, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
maplestoryde archer falan olmak için böyle dallı ağaçlı bir elf kenti vardı. yukarı teleport kapıları falan vardı. zor yaparlar onu 3d.

no work and no play makes jack a null boy
Üye
medal 1k
ID § 13 Nov 2013, 11:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bazen her şeyi bırakıp maplestory oynayasım geliyor, ev, iş, arkadaşlar, gündem, aile, aşk, sonra diyorum ki, ne yapıyorsun olm, sayıları girmeye devam et, sayıları girmeye devam ediyorum sonra

çare skynet
Üye
medal 1k
ID § 17 Dec 2013, 14:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 24 May 2014, 06:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Baya hoş duruyor ya. Ragnarok 2 gibi bozmamışlar sanki oyunu. Tabi 3d olunca baya değişmiş yine ama gameplay aynı kalmış gibi duruyor şimdilik.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/05/2014 06:43 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 May 2014, 07:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sondaki bossa yapisma thumbs up

hos duruyor

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 24 May 2014, 09:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ana ne güzel lan, oynanır bu.

67 YEDİ KİŞİ HUNHARCA BANLANDI - İyi forumlar.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
ID § 15 Oct 2018, 16:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steam'de çıkmış. indirdim, denedim, 15 dakika dayanabildim. aşırı yüksek düzeyde anime vasatlığı içeriyor. yani böyle anime temalı cicişli mmo oynamıştım önceden ama ya yaşlandığımdan ya da bu oyunun vasatlığından katlanamadım fazla. ilk görevde koca wizard'a yerden çöp toplattırıyorlar.

bu tarz combat şeylerini severim. dragonica diye bir oyun vardı onu bayağı bir oynayıp beğenmiştim ama bu oyun direkt böyle şirinlik yapmaya çalıştığından katlanamadım. sad smiley

ffs
Üye
ID § 15 Oct 2018, 18:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cutscene/loadscreen spam seklinde gitmesi nedeniyle yarim saat dayanabildim. skip opsiyonu var ona ragmen sac bas yoldurttu sdfg.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum