[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Elite: Dangerous...
Yazar RSS Konu: Elite: Dangerous {77540}
Syf: ««/ 144 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2013, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uzay simulasyon oyunlarının atası sayılabilecek Elite serisi online olarak hayat buluyormuş. Paticik'te bir konuda sözedilmiş ama bence bu oyun bir başlığı hak ediyor.

Amiga'da oynadığımız Elite: Frontier'i sanırım pek çok kişi hatırlayacaktır (Elbette yaşı yetenler). Bu müthiş oyunun yapımcıları, nihayet oyunu online yapmaya karar vermişler. Kickstarter falan yapılmış. Oyun 2014'de çıkıyor.

Bilindiği gibi Eve Online yapımcıları, Eve online'ı yapmaya bu Elite serisini görüp oynadıktan sonra karar vermişti.

Çok fazla bilgi var ama merak edenler için buraya tıklamanız yeterli.

Bu da son yayınlanan videosu.

Merak edenler kendileri araştırsın bir zahmet. Ama Elite serisini hatırlayanlar buraya görüşlerini yazarsa, nostaljik bir hava estirmiş oluruz.

"We are all POS guys"
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Aug 2013, 11:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[forum.paticik.com]

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2013, 11:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adını beğenmedim videolarda açılmıyor eve gidince bakıcam tekrar

Ok thanks, bye.
Üye
ID § 28 Aug 2013, 11:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eminönü'ne 50 kere oyunu cektirmeye gidip, her defasinda eve gidince calismayan oyun, icimde kalmisti grinning smiley

insallah hakkini verirler..

-Bu forum çok sakin, bir şeyler yapmak lazım? -Bana bırak abi!
-Allahım, sen gerçek hayatta hiç bir şey olamamış insanları sanal oyunlarda da yetkili kılma
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2013, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla Kanuni, oyun mmo olduğu için o bölümde aratmamıştım. Kusura bakma. Gerekirse silsin yetkililer.

"We are all POS guys"
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2013, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Captain Logar, bu oyun amiga'daki 3-4 mb'lık (belki daha küçük) haliyle aylarımı çalmıştı benden. Bu halini hayal bile edemiyorum.

Kayıp çocuğumu yıllar sonra bulmuş gibiyim.

"We are all POS guys"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2013 11:19 tarihinde Exodous tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Aug 2013, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun mmorpg degil diye biliyorum.. bir seyler mi degisti..

multiplayer secenegi vardi sadece.

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2013, 11:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet mmo olmuş sanırım. mmorpg sitesinde Newly Listed MMO's bölümünde rastladım.

Edit: Şurada

"We are all POS guys"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2013 11:25 tarihinde Exodous tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Aug 2013, 11:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ona baktim bende ama sitesinde multiplayer yaziyor insallah mmorpg dir.

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 28 Aug 2013, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"Elite: Dangerous" Kickstarter campaign was announced in November 2012 and was successfully funded in January 2013 with backers raising over £1.7 million to date.

"This is the game I have wanted Frontier to make for a very long time. The next game in the Elite series - an amazing space epic with stunning visuals, incredible gameplay and breath-taking scope, and also fully multi-player." - David Braben (Frontier founder and CEO)

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2013, 12:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Devasa bir uzay, üstlenebileceğin roller (pirate, soldier, trader, bounty hunter), görevler, başka oyuncularla pvp, değişken ekonomi...

Varsın adı mmorpg değil de fully-multiplayer olsun.

Ben şu an için bir fark göremiyorum.

"We are all POS guys"
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Dec 2013, 22:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

alpha çıkmış

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 27 Apr 2014, 09:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
archeage in alphasina giris pahali derken suna denk geldim, 240 euro.

lan!

[store.zaonce.net]

Scalanova#2827

Kifflom!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/04/2014 09:55 tarihinde Kanuni tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 27 Apr 2014, 13:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya şu bitmemiş oyuna para verme muhabbeti canımı sıkmaya başladı steamde böyle bir iki oyuna para veripte hızlı ilerlemediğini gördükten sonra. bir oyunun bitmemiş bir oyunun alphasına 240 euro verme bana çok anlamsız geliyor. bu oyunda ne var böyle dehşet bir boss fight veya raid varda world first yapmak taktikleri öğrenmek için mi 240 euro vereceğim. dersin ki kickstarter gibi destek vs e ozaman da adam gibi ödülünü koy bir şeyler koy ortaya yani sadece oyun oynamak için 240 euro vermem. benim işim zaten oyun test etmek onun için para veriyorum alpha aşamasında oyunu test edeceğim diye bir de para mı verecem? bir sürü bugla eksik özelliklerle uğraşacaksın bug report yapacaksın ve aylarca bekleyeceksin hepsi ya bitince f2p olacak bir mmorpg ya da hiç bir zaman deli gibi hit olmayacak bir oyun için? developerlar alışmaya başladı bu tarz oyun satışına o yüzden sinir oluyorum. steame bakıyorum bir sürü early access game. görmek istemiyorum kardeşim bana ne bitmemiş oyundan.
Üye
medal 1k
ID § 03 May 2014, 04:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 tane oyun geliyor Elite: Dangerous ve Star citizien ikisinin en gözüken farkı star citizende evrenin %90 ı npc lerden oluşuyor.
Elite da ise bu oran %10
Elite daha çok oyuncu odaklı . Gemilerinizi sizin dizayn edebileceginiz ne isterseniz yapabilecegini dev bir sandbox.
Eve online ı bıraktıgımdan beri star citizien ı takip ediyordum .
Fakat elite çok iyi eleştiriler almaya başladı . az bir alpha kitlesi var şu an ama oyunu çok övüyorlar .
Elite la star arasındaki en büyük fark elitın çok oyunculu olması. Star citizen daha cok solo mission ve instancelarla dolu. Elite ise karadelikler başka evrenler ,yıldız sitemleri Tonla. Grafiklerde çok daha güzel .

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/05/2014 04:25 tarihinde akirafes tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 144 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum