[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Black Desert...
Yazar RSS Konu: Black Desert {99731}
Syf: ««/ 96 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 09 Feb 2018, 15:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu GPay bana kafayı yedirtti, gayet normal Acoin satın alıyorum ama gelen giden hiçbir şey oyunda. Ticket attım 2 gün oldu ona da cevap vermediler, dolandırıcı mı bunlar? İki Artisan alayım dedim başıma bela oldu.
Üye
medal 1k
ID § 09 Feb 2018, 16:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gamesatış dan al, ben de öyle gpayla 2 gün işkence çektim alamadım

gamesatışa üye ol kod al ekle ilk seferde yaptım sonra.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k
ID § 09 Feb 2018, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi Gpay'e bulaşmayın. Çok rezalet bir sistem o. Ben Steam'de aynı sorunu yaşadım. 3-4 gün askıda kaldı ödeme falan deli ettiler beni. Gpay'den komple uzak durdum bu oyunda. Gamesatış'dan yapın bütün işlemlerinizi. Çok rahat bütün alımlarımı yapıyorum ben ordan.

Bide Facebook sayfalarından mesaj atın abi ticket yerine. Çok daha çabuk cevap veriyorlar.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/02/2018 16:22 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Feb 2018, 21:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

Üye
medal 1k
ID § 03 Mar 2018, 16:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu pet bugu olayının sonu ne olur, 2 gündür %35 exp kasmıştım 59'dan 60'a.
Üye
medal 1k
ID § 03 Mar 2018, 22:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
neyse rollback vs. yok galiba iyi bari.
Üye
ID § 08 Mar 2018, 08:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

yeni zone

teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 13 Mar 2018, 20:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi şu oyunu oynarken 3 ay falan dandelion için grind yaptım. bırakma noktasına gelmiştim, sonra 100x aura ile almıştım.

aralık'tan beri ilk defa gireyim dedim. anniversary gift boss box vermişler. süresi de yarın bitiyormuş. kutudan dandelion çıktı. ağzına sıçayım böyle oyunun.

Üye
medal 1k
ID § 06 Dec 2018, 12:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Syf: ««/ 96 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum