[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Black Desert...
Yazar RSS Konu: Black Desert {85879}
Syf: ««/ 93 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 09 Jan 2018, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
akirafes
Hayret hiç pvp ye girmedim nasıl oluyor bilmiyorum. Oyun içinde bir cagrı var ama.
alt+c pvp modunu açıyor sonra kesiyorsun işte. Pvpnin hiç bir kazancı yok gibi açık dünyada. Full loot değil sonuçta.

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2018, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tutorial ve tembel friendly olduğu an tek mmo olur wow vs mevcut hali ile bdo ile mücadele şansı 0 gibi

P2w mantığındaki detayları soru işareti sadece

Bnet: scorch#2569 ekleyin lan Overwatch atalım.
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2018, 15:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en son oynadığım MMO wow bırakalı 10 yıl oldu üstüne tonlarca MMO denedim sonra dedim daha mmo falan oynamam, buna başladım 1 ay oluyor günde 5-10 saat full hız devam.

Ben PVP yapmadığım için hiç sorun olmuyor P2W mi değil mi.

Ben oyuna para basanın bir üstünlük sağladığını görmedim belki biraz çabuk ulaşıyor istediğine senden güçlü falan olduğu yok yani.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 11:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

80tl yeni geldi, bunu alırsam bana +60kg avantaj sağlıyacak, zaten 930kg taşıyorum çok bi avantajı yok görüntü güzel olacak.

pw2 bu yani oyunun çok önemli değil olunca güzel yani

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
ID § 11 Jan 2018, 11:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun ss lerde super, pop in yuzunden benim icin haretlenince facia.

Kifflom!
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 12:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pve yapicam meslek kasicam diye rahatlik adi altinda guzel para topluyorlar. Herseyin max i ni yapinca 5bin 5bin tl inci ceken adamlarim eline ne gececek. Pvp sevmiyorsan grind yapamazsin. Para kazaninca da zaten yuksek sev item alip pvp akmicaksan ne ise yarar.

Oyun sirf para tuzagi olmuş.

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 14:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Parası olan vermekten memnun sorun olmuyor.

Olmayanda 29 tl ye nerdeyse hiç bi kısıtlama olmadan oynuyor, para veren kadar rahat olmasada.

millet nasıl pvp seti için kasıyor ben de pve için kasıyorum.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.youtube.com]

Lahn Awakening Arrives in Korean Version

♠ Ace Of Spades ♠

2 defa güncellendi. Son güncelleme 11/01/2018 17:58 tarihinde Lemmy tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 17:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Daesu
solo ömrü nedir bunun , arenası fln varmı

biz oynuyoz 6-7 kişi. tek kişi de oynarsın. parti görevleri ve group boss'ları yapmak istediğinde bana whisp. hemen toplanıp yaparız. farmı smiling smiley

gel sen gel, su çok güzel.

reemy
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Jan 2018, 18:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi ibnelikler çevirdigini biliyodum ya
sessiz sessiz kasıyodun dimi arkalarda

kocainum-o
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 19:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
13 aylık süreci 1 ayda geçmişler, daha eklenecek tonlarca şey var.

EU daki silahların yanında kurdan gibi kalıyorlar şu an bizim en güçlü silahlar gibi şeyler

Her hafta patch bol bol içerik mis.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 20:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3v3 arena gelecek dedi arkadaşım ama araştırıp bakmadım. nedir ne zaman gelir bilmiyorum. lvling gördüğüm kadarıyla çok hızlı, 50tl olanı alırsan subs eşyasını veriyor %30 ordan, q'lardan vs ordan burdan gelen bir de ayrıca boostlarla ztn hayvan gibi kasılıyor. 22saat falan aldı sanırm benim lvl50 olmam. sonra durdum işte şu neymiş bu neymiş bakıyorum.

ekleneceğinden şüphe duymadığın ve beklediğin içerik olması rahatlatıcı bu arada grinning smiley yeni exp. bok gibi çıkmaz umarım, dengeleri bozmasın vb. gibi şeyler düşünmüyorsun. Zaten düzeltilmiş haliyle geliyorlar fdgh

edit. tabi kasılması zor olan şey lvl değil. eşya setin falan o da kaskas bitmeyecek sonuçta içerik sürekli gelme halinde olduğu için.

reemy

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/01/2018 20:44 tarihinde Creus tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet her gelen patch stabil geliyor, EU da oynayanların aylarca beklediği patchleri her hafta fazlasıyla alıyoruz.

Çokta hızlı gitmesinler gerçi.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 00:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vagonla mediah da ticaret yapacak duruma geldim yormadan kendini baya iyi para yapıyor, bi tur yapıyorum 1 milyon cepte.

Rota hazır zaten basıyorum gidiyor 5-10 clik sadece başka işlerle uğradıyorum arada, mob kesmenin yorgunluğu yok hiç

İyiymiş yani hep diyoduk ya mob kesmek daha iyi para kazandıyor değilmiş.

Bir de özel mallar gelcekmiş kraliyet yükleri mi ne asıl onlar kazadırıyomul onlar gelmedi daha.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 08:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir tur 1m cok iyi nasil bir rota izliyorsun nerden nereye?

Redwall#2982 Psn: Arnisredwall Steam: Arnis
Syf: ««/ 93 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum