[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Black Desert...
Yazar RSS Konu: Black Desert {71263}
Syf: ««/ 69 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 May 2017, 23:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kanallar sıçışlarda şuan. 1 senelik oyunun steam'e gelidiğinde bu kadar etkilemesi inanılmaz ya.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Jun 2017, 12:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
7 günlük trial deniycem bu akşam vpn ile grafikler hoşuma gitti.
Üye
ID § 11 Jun 2017, 18:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[clips.twitch.tv]

summit1g hayatında hiç mmo oynamamış sanırım.

teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
medal 1k
ID § 12 Jun 2017, 02:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben bunu bi deniyorum sanirim. SC 3.0 cikana kadar 15 20 gun takilayim.

Mind the gap
Üye
ID § 12 Jun 2017, 04:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sodapoppin'de streamliyor.

[www.twitch.tv]

streamerları ayarlamışlar herhalde. e3'e çıkmış birde, belli oldu sebebi. ps4'e sonra gelicekmiş sanırım launch exclusive.

serverlar felaket ötesi yalnız steam release'inden beri. lag, dc gırla. millet isyanlarda adamlar herhalde nasıl bu kadar çok insan oynar falan diye düşünüyor dsdfg

Yörünge Disi
ID § 13 Jun 2017, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asda Bdo still exist
Yörünge Disi
ID § 25 Jun 2017, 02:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
private serverını yapmışlar denemek isteyen varsa D:
[ogrefest.org]
Üye
medal 1k
ID § 25 Jun 2017, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steamde 8euro suan.traveler veya explorer almanın cok bi avantajı varmı suan ?
steam profili romanya yapip oynu satın alicam VPN ile.Bir kere satın aldıktan sonra VPN acmaya gerek yokmus steamde.Sıkıntı yaratır mı ?
Üye
ID § 25 Jun 2017, 15:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steam, black desert launcherını açıyor benim bildiğim. yine vpn açman gerek oyunu launch ederken.

oyunu begenirsen en iyisi explorer pack. istersen travelers pack al oyunu dene. siteden alırsan game package upgrade edebiliyorsun. steamde olmuyor ama.

Üye
medal 1k
ID § 25 Jun 2017, 15:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
7 day trial açtım black knight oynadim bi 10dk.
şimdi youtube dan classlara bakıcam , bi tanesini seçip oynicam.Ondan sonra beğenirsem satın alırım.
Bide oyun sistem istiyor sanırım , kastı hafifden mediumda
Üye
ID § 25 Jun 2017, 16:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GTX 960 M 4 GB yeterli olurmu bu oyunu adam akıllı oynamak için yoksa hiç kasmiim.
Cihaz : MSI GE 72 6QD APACHE PRO

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/06/2017 16:23 tarihinde omersem tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Jun 2017, 16:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.reddit.com]

şuradaki guide'dan bazı tweakler var. uygulayınca fps artıyor baya. ekran kartından çok cpu'ya bağlı ama bende 680m var. medium'da 40-60 fps ile oynuyorum. town-town dışı değişiyor işte.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jul 2017, 15:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
su dakkadan sonra oynanir mi bu? hic denemedim hep erteleyip durdum arada kaynadi.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Üye
ID § 27 Jul 2017, 15:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi 7 günlük free trial var. indir client'ı dene. eksikleri olsa da piyasada şuan overall içerik bakımından bunun gibisi bence yok. guest pass ile 7+7 gün oyunu deneyebiliyorsunuz.

sıkıntılı iki yanı var biri oyun 5$ mı ne ama giriş ücreti normal 50-60$ gibi bişi. cash shop'tan bazı şeyleri almadan beleşe oynamak mümkün değil. çünkü 1 saatte yapacağınız işi 4 saatte falan yapmış olursunuz. hani ondan sonra pek harcama yapılması gerekmiyor ama b2p harcaması gibi düşünün biraz.

işte birde endgame'inin zaman yiyici bi şekilde grind olması. elle tutulur bi guilde girip, GvG yapmak istiyorsanıa, 1.5-2 ay günde 2-3 saat falan grind yapmanız gerekiyor. top15 guilde falan girmek isterseniz 3-4 ay grind gerek.

Üye
medal 1k
ID § 05 Aug 2017, 12:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hala vpn ile mi giriliyo ?
Syf: ««/ 69 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum