[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Narsor'u kaybettik...
Yazar RSS Konu: Narsor'u kaybettik {11634}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
ID § 10 May 2013, 23:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Allah rahmet eğlesin

ffs
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 May 2013, 23:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hay allah yeni gördüm bu haberi. sticky konular bazen tam tersi sonuç veriyor.

allah rahmet etsin. çok üzüldüm okuyunca. rift'te çok kısa bir süre birlikte oynamışlığımız var. yalnızca ebedi yolculuğundan sonra değil, sağken de hep iyilikle anılan bir insandı. uzun veya kısa, bir insanın ömrünün bu şekilde dolmuş olması, insanların aklında güzellikle kalmış olması en önemli şey. darısı kalanlara.
Üye
ID § 21 May 2013, 10:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
allah gani gani rahmet eylesin. rift oynarken kisa bi surede olsa tanimistim. gercekten cok uzuldum. cok babacandi. ailesine sabirlar diliyorum..

golgelerin gucu adina.
Üye
medal 1k
ID § 03 Jul 2013, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ah be abi çok üzüldüm şu an. warhammer ex-parte'de tanımıştım ben de. süper bi insandı allah rahmet eylesin...
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Jul 2013, 22:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başımız sağolsun sad smiley

*Do No Harm*
TW
medal 1k
ID § 25 Jul 2013, 09:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
warhammerdan hatırladım bende.
başımız sağolsun. allah ailesine sabır versinsad smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2013, 09:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başımız sağolsun.

the instant you started smiling was when the new story began
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2013, 10:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yakınlarının başı saolsun
Üye
ID § 21 Sep 2013, 09:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Haberi ilk aldığımda ekrana dakikalarca bakakaldım.Yazacak hiçbirşey bulamadım.Yazmadan da yapamayacağımı bildiğim için kendimi hazır hissettiğim güne kadar bu başlık tarayıcımın yer imlerinde durdu...

Narsor-Ahmet ile Warhammer da tanışmıştık.Benim işsiz güçsüz sabahtan akşama akşamdan geceye Warhammer oynadığım zamanlarda Ex Parte'de tanışmış, kurduğum Exile adlı guildde senelerce devam etmiştik.Daha sonrasında bir çok oyunda da warhammer kadar olmasada beraberce start almıştık.

MMO dünyasındaki arkadaşlarıma baktığımda,Narsor diğer hepsinden farklı bir kişiliğe sahipti.Bu adam hem işini gücünü aksatmıyor,hem oynadığı oyunu hardcore oynuyor,hem dünyanın en kibar ve ekip çalışmasına yatkın oyuncusuydu.Bizlerin ventrilo'da bitmek bilmeyen küfürlü muhabbetlerimiz arasında ne kendisini dışlardı ne de ağzından bir argo duyardık.Çok olgun,çok profesyonel,yaşam sevinci dolu bir arkadaşımdı.

Şimdi iş-güç,çoluk çocuk derken eski gamerlığımız kalmadı ancak her yeni mmo çıktığında,patiye girip piyasasına bakarken; "ulan bu oyuna bizim ekiple başlasak ne güzel olur" dediğimin 5-6 kişilik ekipte ilk sıraları çekiyordu hep.

Herkes severdi,kimseyle bi alıp veremediği yoktu.Kaprisli değildi,kompleksli değildi.Bir adam düşünün ki 50 kere wipe yapsanız ses tonunda bir değişme olmadan yine motive eder baktık olmuyor yarın deneyelim diyor.

Eminim kendisi özel hayatında çok daha bambaşka,çok elit,çok insan gibi insan,adam gibi adamdı.Allah yakınlarına sabır versin.Anılarda hep olacaksın..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Mar 2014, 19:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Allah gani gani rahmet eylesin .. bende şimdi gördüm ..
Mekanı cennet olsun kardeşin.

Mr.Goldwing
Üye
medal 1k
ID § 03 Apr 2014, 17:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Allah rahmet eylesin
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Apr 2014, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hasiktir ya!
Olm dünyam başıma yıkıldı!
Ahmet...

MMO bölümüne hiç girmezdim. Ne güzel anılarımız gitti. Hastalığından bi haberdim. Rift'de hep beraber takılmıştık.
Şuan neler hissettiğimi anlatamam.

Nereye defnedildiğini bilen birileri lütfen mesaj atsın.
Allah mekanını cennet eylesin.

Your visit is more than appreciated to
www.azmiallusoglu.com to get more info about me.
Üye
ID § 25 Apr 2014, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
:((

verbum sat sapienti est
TW
ID § 25 May 2014, 04:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
MMO alanına girince gördüm, Allah rahmet eylesin sad smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 08 Sep 2014, 03:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
güzel günler geçirmiştik beraber. insan kırılgan oldugunu hatırlıyor böyle zamanlarda. yattıgı yer nur olsun

nus ile uslanmayanı etmeli tektir; tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum