[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ War Thunder...
Yazar RSS Konu: War Thunder {64554}
Syf: ««/ 89 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Dec 2017, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hiç oynamadım bunu, alman gideyim diyorum (tank için) nasıl olur. Yoksa her nation dengeli mi kendi içinde. Ameriga en dengeli deniyor tank için ama bilemedim.
Üye
medal 1k
ID § 29 Dec 2017, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben almanları çok sevmemiştim oynarken. Büyük kalibreli toplar için tier 3-4 tigerları açmak gerekiyodu. Amerikan shermanları direkt 75mm ile başlıyodu.

değişmiş olabilir belki
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Dec 2017, 21:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ruslar en geniş aralıkta en güçlü halen tanklarda genel olarak. almanlar ilk başlarda zayıf genelde t1 t2 gibi. t3 ve t4te güçleniyor, sonra t5te gene zayıflıyor, endgame br8 ve üstünde glass cannon tam. ama alman silahları çok iyidir sniping için, uzakta takılıp vurmak, sniper şeklinde oynamak uygunsa oyna. brawling, melee istiyorsan rus.
Üye
medal 1k
ID § 25 Feb 2018, 00:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alman eziyet bu oyunda, tamam ruslar almanları sevmiyor ama bu kadarı rezillik.

yeni update ile gelen tanklar
TW
ID § 01 Mar 2018, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abrams dengi değil şu prototip leo1, garip olmuş bayağı.
Survivor
medal 1k medal 5k
ID § 24 Mar 2018, 21:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oynayan ekip varsa eğer benide alın aranıza :/
TW
ID § 31 Mar 2018, 20:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 nisan için torpido yönetmeli denizaltı savaşları başlamış strike thunder diye lol, torpidoları manuel yönlendiriyorsunuz filan. :p
Gökkuşağı
ID § 31 Mar 2018, 20:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mac performansını o kadar sallamıyorlar ki koduğumun Rusları, sinirle sildim, hayatta da yüklemem bir daha.
Üye
medal 1k
ID § 01 Apr 2018, 00:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Sam
1 nisan için torpido yönetmeli denizaltı savaşları başlamış strike thunder diye lol, torpidoları manuel yönlendiriyorsunuz filan. :p

Silent Thunder

"Cocuk kafasindan dovulmez!" -Lyv
Üye
medal 1k
ID § 01 Apr 2018, 01:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben beğenmedim,geçen seneki helikopterler daha eğlenceliydi, world of warships gibi birşey olsaydı keşke.
Üye
medal 1k
ID § 29 Apr 2018, 18:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Naval battles çok keyifliymiş, world of warships'den daha fazla eğlendim, ses patchide gelmişti zaten, o gemilerin motor sesi,anlayamazsınız. Meraklısı denesin.
TW
ID § 06 May 2018, 18:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
savaş gemisi dururken somali korsan botları kullanmak hiç cezbetmiyor ya.
TW
ID § 01 Nov 2018, 02:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
destroyer ve kruvazör koyduklarını görünce onları oynamak için başladım, 4-5 gün somali botu farmdan sonra destroyer açabildim.

ama beyinsiz gaijin gene zkip atmış oyunu, 1-2 gemi batıran hemen uçağa atlıyor, uçak ölene kadar refreshlenen bombaları dönüp dönüp atıyor. anasını bellemişler gemi modunun. ne kadar aptal bu adamlar ya. sen o kadar gemi kas, sonra 10 uçak alsın millet dönüp dönüp bombalasın. ne kadar küfretsem az, 1 yıldan fazla testini yaptı bu salaklar üstelik.
Üye
ID § 01 Nov 2018, 04:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bethesda gibi oyun yapan yok...
Üye
ID § 01 Nov 2018, 11:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hey gidi war thunder. hesabimi calan rus bedava rename hakkini kullanmisti. hesabi kendim geri aldim. rename hakkimdan oldum. uzerine ismi geri degistirmek icin rename satin almak zorundayim. bitti mi bitmedi > hesapta gold olsaymis, boris harcasaymis onlari da refund etmeyeceklermis. gaijin ile oradayiz sdfgfdgh.

bu hadise tat kacirmasa arada bir a6m3 ile turlardim. oyuna neler gelmis bakardim. sad smiley

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Syf: ««/ 89 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum