[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Browser tabanli Spor Oyunlari...
Yazar RSS Konu: Browser tabanli Spor Oyunlari {15717}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jan 2010, 08:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 yeni oyun, ikisinide tam olarak denemedim.

[www.perfectgoal.com]

Türkçe tercümesi çok kötüydü son baktığımda.

[www.11x11.com]

Dipl.-Ing.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Oct 2010, 18:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
loop
Goald united oynamıştım hakikaten güzeldi her hafta sonu maçı izlerdim gerçek maç gibi. Ama premium veya aldığınız kredilerin oyuna pek bi etkisi yoktu.. Kupalara katılıyorsunuz ama oyuncuların tecrübesini yeteneğini arttırmıyor. O yüzden para harcayıp bi hızlı gelişicem diyorsanız bunu oynamayın, gerçi ben bırakalı çok oldu...

Böyleyken güzeldi oyun, şimdi goalunited 11 diye tam bu bahsettiğin şeyleri yapan yenisini çıkardılar. Parayı veren diğerlerini geçer oyunu.

Eski oyunun adı da goalunited classic oldu. Ben ikisini de oynamıyorum aynı, geliştiren firma çok denyoca işler yapıyor çünkü.

Dipl.-Ing.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jan 2011, 12:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Menejerlik oyunları içinde en iyisi trophymanager. En güzel tarafı her ligde 18 takım olması 34 hafta olması daha gerçekçi olması diğerlerine göre.

Diğerlerinide denedim ya çok karışıktı ya lig 10 takımdan falan oluşuyordu. trophymanager öneririm güzel oyun.
Üye
medal 1k
ID § 05 Sep 2011, 12:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herhalde bu durumda sezon başında başlamak gerekiyor değilmi?

Yoksa goal united gibi, oyun oynanmış haftaları otomatik mi ayarlıyor..

Başka bir aşk istemez, Aşkınla çarpar kalbimiz.
Ey VATAN gözyaşların dinsin yetiştik çünkü biz.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/09/2011 12:14 tarihinde loop tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 16 Sep 2011, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
goalunıted transfer piyasasında değişiklik mi oldu,2 gündür bakıyorum bütün 17 19 hatta 22 yaş oyuncuların doğum günleri 11 12. aylarda, bakıyorsun 18 yaşında öbür y 19 olucak hep böyle oyuncu kaynıyor piyasa ve statları düşük, eskiden daha önce doğmuş elemanlar bulunuyordu bol bol bol bol...bir tane bid bile yok piyasada...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/09/2011 19:41 tarihinde Cute tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 29 May 2012, 16:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
goalunited 2012 ye beklerim bana kalırsa en güzel online menajerlik oyunu.

buradan kayıt
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Jan 2013, 21:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam viral
Üye
ID § 22 Mar 2013, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[rockingsoccer.com]

Guzel ve cok yeni bir spor (futbol) menejerlik oyunu. Turkiye 1. liginde yerler dolmadan hemen gelmenizi tavsiye ederim. Henuz birinci sezon gerisini siz dusunun (:

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/03/2013 16:05 tarihinde raluar tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 07 Jul 2013, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[bd.arkarena.com]

Basketbol oyunu, hem nba 2k serisi gibi oynayabiliyorsunuz hem de menajer gibi işin taktiğini yapabiliyorsunuz bazı açılardan. tabi oynanışta da farklı özellikler var, karakterlerin özel yetenekleri vs gibi. Karakter çizimlerinde falan farklı bir stil var, realistic değil daha cartoon bir tarz. Denemesi bedeve.

EHEHEHEHEHEHEHE, sus be.
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2015, 22:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzel futbol oyunları vardı yahu kalmamış birşey confused smiley

As above, so below. -K
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 May 2015, 15:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Top Eleven oynuyorum ben, eğer oynayan pati varsa arkadaş olalım

Tek istediğimiz bir damla sevgiydi, onu da tükürerek verdiniz
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum