[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Browser tabanli Spor Oyunlari...
Yazar RSS Konu: Browser tabanli Spor Oyunlari {15731}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Nov 2007, 01:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Artik mmolara ayıracak zamanım olmadigi için browser tarzi oyunlara sardim ama travian , ogame ve benzeri oyunlar bile bir süre sonra zaman istemeye başladığından dolayi bu tarz oyunlardan uzak durarak sadece menejerlik/spor tarzi oyunlara yöneldim.
Ben kendi oynadigim , bildigim , göz attiğim oyunlari biraz burda anlatıyım, kalanlarida bilenler yazsın, güzel bir liste ciksin ortaya smiling smiley belki gözumden kacmıs guzel bir oyun daha vardir kenarlarda.
Anlatılanlar çok yüzeyseldir maksat oyun listesi oluşsun smiling smiley

GOALUNİTED

goalunited

Türkiye ligleri 2007 Mart basında açıldı, almanlar tarafindan geliştirilen bir oyun.
Benim en aktif olduğum oyunda diyebiliriz.Grafiksel arayüzü diğer oyunlara göre oldukça üstün, oyun sürekli iyi bir ekip tarafindan geliştiriliyor.Oyunun bence kötü yanlarından biri henüz cok geniş taktiksel seçenekler sunmamasi.
Haftada 1 -2 kere oyuna girip gerekli ayarlamalari yapmak yeterli, çok zaman istemiyen bir oyun.

DUGOUT-ONLİNE
Dugout-online

Bu oyunuda 3-4 aydir oynuyorum, taktiksel olarak epey olanak sunuyor.İlk başta oyundan pek bişi anlaşılmasada , oyun içi yardım dosyalarını okuyarak çok çabuk oyuna adapte olunabiliyor.Türkiye liglerinde çok fazla takım var ama eğer yurtdısında yaşıyorsanız , almanya, yunanistan gibi ülkelerde yüksek liglerde oyuna başlayip daha hızlı başari elde edebilirsiniz.Yüksek liglerdeki primler daha fazla.Ayrıca bu oyunda her gün bir sefer girerek , 6-7 sponsor klick ile takiminiza az miktarda para kazandirabiliyorsunuz.

FOOTSTAR
footstar

Futbolcu olup, oyuncunuzu geliştirebiliyorsunuz.Parali üyelik ile takım menejeri olunabiliyor.Paticiğin kendi takımının oldugu bir oyun, en ince detayina kadar açıklama paticik forumlarında mevcut smiling smiley

FUTBOLCUP
futbolcup
Diğer menejerlik oyunlarının aksine hergün maçlarin oynandigi bir oyun.Bir nevi ogamein menejerlik hali diyebiliriz,daha çok vakit geçirmek isteyenler için birebir.Oyunda bence çok eksikler bulunuyor , transfer sistemi, taktik detaylari falan çok eksik ama anladıgım kadarıyla almanca versiyondan çevirilmekte ve gelişmekte olan bir oyun.

devami gelicek.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Nov 2007, 01:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TROPHYMANAGER

trophymanager

Haftada 3 maçın oynandığı hızlandırılmıs bir menejerlik oyunu.Bence yetersiz bir oyun ama yinede seveni çıkabilir.Takımımla nerdeyse hiç ilgilenmedim ama bir üst lige cikmayi basardim.Diğer oynadığım oyunlardan farkı olarak cok fazla altyapi geliştirme seçenekleri var.

CYBERTENNİS
cyertennis
nette dolasırken karsıma cikan yeni bir tenis menejerlik oyunu.

Cyberdunk
Footstarın basket versiyonu.Basket oyuncusu yetiştiriyoruz.

Basketsim
Basketbol menejerlik oyunu.Yeni bir oyun,maç motoru biraz saçma ama geliştirirler elbet smiling smiley

bunlarin disinda simdi aklıma gelen herkesin bildigi iki oyun var tabi.

Hattrick

Managerzone
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Nov 2007, 01:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
perfect-Lineup,
romenlerin geliştirdiği henuz beta asamasındaki futbol menejerlik oyunu.

Sokker

Herkesin çok övdüğü bir oyun ama nedense her kayıt olduktan sonra unutuyorum bu oyunu, genelde taktiksel olarak dugout freekick ve bu oyunun adlari en üsttlerde hep.

Freekick
ögrenme asamasında sıkılıp biraktigim bir oyun daha , cok fazla taktik opsiyonuyla övülen bir oyun daha.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/11/2007 02:00 tarihinde GEd tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Apr 2009, 04:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kimse oynamıyor herhalde tongue sticking out smiley

Yeni oyun ekliyim bir tane,basketbol menejerlik

[www.ballersunited.org]

Dipl.-Ing.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 29 Apr 2009, 09:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzel başlık olmuş, sticky...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 May 2009, 01:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.powerchallenge.com] geçenlerde incelemiştim. Kendi takımınız var ve java desteği ile maçları mouse yoluyla oynatıyorsunuz. Gayet eğlenceli bi oyun denemenizi tavsiye ederim.

Q: How do you know you are in love?
A: All the songs makes sense

2 defa güncellendi. Son güncelleme 07/05/2009 01:56 tarihinde Pluton tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 May 2009, 13:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sabah elime gelen bir maili hemen paylaşayım dedim. Tenis Menejerlik Oyunu arayanlar için (incelemedim) [www.tennisgamemanager.com] adresine göz atabilirler.

Ayrıca [www.managerzone.com] 'da hokey menejerliğide yapılabiliniyor.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 May 2009, 17:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun hakkında bilgim, oynamışlığım yok ama dolaşırken karşıma çıkan başka bir basketbol menejerliği

[www.buzzerbeater.com]

Örnek maç

[www.buzzerbeater.com]

Dipl.-Ing.
Üye
ID § 18 May 2009, 17:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi ara en iyi gibiydi heralde managerzone
baya üyesi vardıda 2 yıldır bakmadığım için artık nolmuştur allah bilir.

Anh Mi Sah Ko
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 May 2009, 00:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Managerzone çok daha genişledi bende 1. lig'deydim 2 sene önce geçenlerde tekrar başladım oynuyorum güzel gidiyor hala =)

Fistan hala oynuyo bildiğim kadarı ile Zone Dergisinin falan yazarı hatta

Üye
medal 1k
ID § 26 May 2009, 11:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
goalunited oldukça zevkli oynayın şahsi tavsiyem.

Mesaj atacak topic bulamayan bir forum Trollü kadar kederliyim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 May 2009, 12:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oynuyorum ben goalunited smiling smiley

Türkiye liglerinin en iyi takımlarından biri bende ^^

8. ligde başladım zamanında şimdi 2. Ligdeyim

Dipl.-Ing.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/05/2009 12:35 tarihinde GEd tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 03 Jun 2009, 14:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende oynuyorum, 2. lige yükseldik devam ediceğim güzel geçiyor baya : )

Cinarcik Spor hot smiley

Mesaj atacak topic bulamayan bir forum Trollü kadar kederliyim.
Üye
medal 1k
ID § 29 Jun 2009, 12:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Basketbol oyunları söylenmiş ama bu konuda en üst düzeyde olan charazay söylenmemiş üzüldüm.Hattrick in basketbol versiyonu gibi düşünün haftada 2 kere 15 dakika girseniz bile yeterli bir oyun.Tabi benim gibi fanatikseniz çok çok daha fazla vakit geçirebiliyorsunuz.Adresi de vereyim:

Charazay
Üye
ID § 03 Jul 2009, 15:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
managerzone alayını yönetir, hatta istese alayını satın alacak konumda şu anda.

verbum sat sapienti est
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum