[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ Football Manager Live...
Yazar RSS Konu: Football Manager Live {13509}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 30 Jun 2007, 14:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

bana oyun cacık olur gibi geliyor
tamam sözümü geri alıyorum yazdıklarından sonra smiling smiley
Pasha
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Jun 2007, 16:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu da mac motorundan bir goruntu, gordugunuz gibi hersey ayni, ve arayuz gayet pratik.

Yörünge Disi
ID § 30 Jun 2007, 18:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hmm değişik F.A. lerin olması olayını, milli takım kavramının olmamasını ve oyuncuların her ay yaşlanmasını sevmedim hiç... Yani 28 yaşında bir Ronaldinho transfer etsek sefasını en fazla 5 ay sürebileceğiz....

Bu arada sahi Ronaldinho şu anda kimde acaba bir bakabilir misin? ne kadar maaş alıyor kaça transfer olmuş falan? Bir de şu oyuncuların bio sunu bi screen alırsan çok makbule geçer tongue sticking out smiley

Ricardo Quaresma (ilk atlayacağım oyuncu)
Anderson
Rodrigo Palacio
Freddie Adu
Arthur Boka

FM Live forumlarında elemanın teki Salvador Cabanas'ı almış coşmuş da coşmuş boyna screenshot koyuyor...
Pasha
ID § 01 Jul 2007, 01:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buyuk oyuncu alma hayali kurma, hatta butcen varsa bile alma. Takimda 1 yildizdan fazlasi ekonomik olarak mahfeder seni. Statlara gelince, beta dbsi oyunun ciktigindaki dbsinden farkli olacak, ondan dolayi su anda ss almamin fadyasi olmaz (zaten FM 2007 7.0.2 update db sini kullaniyoruz, statlar cok farkli degil). Oyuncularin yaslanmasi cok guzel, asil ben ona sevindim, bir an once regen oyuncular devreye girmeli ki herkese ezbere oyuncu degil, hakkatten arasitrarak oyuncu alsin. Degisik federasyonun nesi ters geldi analamakta zorluk cektim tongue sticking out smiley Bir de milli takimlarin olmamasi cok guzel, olsa isin icinden cikilmaz, zaten kendi takiminla yeterince mac yapiyorsun, bir de int'l turnuvalarla ugrasilmaz.

Dedigim gibi oyuna farkli bir gozle bakin, footstara baktiginiz gibi, alistigimiz fm gibi degil smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Jul 2007, 10:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
w[ww.dugout-online.com] seklinde olmus transfer sistemi.
ordada beleş oyunculari maaslari ihale ederek aliyorsun falan.

hatta bir cok sey benziyor, adamlar 2d mac motorunu falan almişlar FM den. pek ümitli degilim bende. umarım yanılırız tabi
Üye
medal 1k
ID § 02 Jul 2007, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
güzele benziyor

cm-online'ı da heyecanla bekleyip sonra begenmemiştim acıkcası inşallah bu güzel olur
Yörünge Disi
ID § 04 Aug 2007, 14:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne zaman cıkıyor ?
MTG Turnuvası 1.si
ID § 26 Apr 2008, 12:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Betadakiler oyun hakkında bir gelişmeler varmı, ne zaman çıkıyor oyun ?
Üye
medal 1k
ID § 03 May 2008, 11:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kredi kartıyla aylık ücret ödemiceksek çok güzel olabilir aslında, iyi de tutar belki.
Üye
medal 1k
ID § 03 May 2008, 16:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Off summer 2008 diyo da sitesinde hala kesin bir tarih yok, azmodainin yazdıklarını gördükten sonra heveslenmiştim -.-
Üye
ID § 05 May 2008, 10:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende betadayım fena değil ancak finans gibi birçok konuyu kontrol edemiyorsunuz, bu konu için daha çok opsiyon lazım, yani stadı büyütmek bilet fiyatları ayarlamak, eğitim kampları vs kurmak/göndermek gibi seçenekler olmalı ki bazı farklar yaratabilsin, oyun şu anki hali ile çok tekdüze ne yazıkki, tek güzel yanı skill sistemi bu sayede istediğiniz gibi kendinizi yetiştiriyorsunuz.

şu anki hali ile uzun soluklu olacağını düşünmüyorum, göreceğiz

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/05/2008 10:27 tarihinde tom tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 May 2008, 19:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hattrickteki gibi bi yükselme durumu yok mu yoksa direkt kafana göre lige girip mi maç yapıosun? anlamadım hakkaten olayını.

D:
Üye
medal 1k
ID § 30 May 2008, 09:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
tunch
okulum yeterince uzadı , bi de fm yüzünden 1 sene daha uzatmaya hiç niyatim yok..

çok saçma ve bilgisayar başına kilitleyen bi sistem.. oyun sizinle oynuyor , siz oyunu oynamıyorsunuz.

ne kadarda gerçegi kabul edemesem haklısın!

NOT : kendisi swgdeki grafiksel ve lagden oluşan problemimi çözüm sevdigim oyuna dahada bağlanmama sebeb olup beni ekran başında popo büyütmeme imkan veren kişidir..sen mahfettin beni tunch!
NOT-2 : suçu kendimde aramam lazım biliyorum ama böylesi daha kolay smileys with beer

Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş
ki: 1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Üye
medal 1k
ID § 01 Jun 2008, 00:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende gw10da beta tester olarak basladim gecen hafta cuma gunu.

en dolu fiksture sahip olan Xtreme FA e uye olmama ragmen gunde 3-4 mac yetiyo. ortalama gunde 30dk gibi sureye tekabul ediyo, popo buyutcek veya omur curutucek bisey degil yani smiling smiley
TW
ID § 01 Jun 2008, 01:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
beta kaydı var mı halen?

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum