[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / MMO Genel
|-- |-- |+ The Secret World (post apocalyptic mmorpg)...
Yazar RSS Konu: The Secret World (post apocalyptic mmorpg) {48926}
Syf: ««/ 50 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Jul 2017, 16:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buna bakacaktim ben co-op falan icin. setting zaten ilgimi cekiyordu. ancak steam'den kaldirmislar. niye oyle yaptilar?

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k
ID § 04 Jul 2017, 16:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Combat hala çok sığ. Sırf questler için bir yere kadar. Sıkıldım oynayamıyorum yine.

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
TW
ID § 04 Jul 2017, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
arcane
buna bakacaktim ben co-op falan icin. setting zaten ilgimi cekiyordu. ancak steam'den kaldirmislar. niye oyle yaptilar?
steam forumunda "31 temmuz'da gelecek steam'e" demişler soranlara.
Üye
ID § 04 Jul 2017, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ha eyvallah ertelenmis veya ben yanlis anlamisim. 26 haziran diye biliyordum.

steam'siz ugrasmam. ay sonu bakalim solo ne kadar oynatiyor, co-op oynayan cikar mi falan. sonra da paywall'lara bakariz. o arada setting oyalar.

Wubba lubba dub dub!
Üye
ID § 04 Jul 2017, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun p2w olmuş baya. zaten bu patates combat ile pvp olmaz. düzgün endgame de yokmuş. hala 1 ay oynayıp max lvl'a gelip bırakmalık sanırım.

en iyi SWL review'ı bu arada. negatif feedback verenleri banlemeleri thumbs down

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/07/2017 19:14 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 04 Jul 2017, 19:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pvp olmasın zaten. "rpg" temasını dota'ya indirgediler pvp pvp diye...
Üye
ID § 04 Jul 2017, 19:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya arkadaş benim aklım gerçekten almıyor niye uo gibi bir oyun yapmıyorlar üzerine koyup harika ötesi şeyler yapabilecekken
Üye
ID § 04 Jul 2017, 20:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o video guzel ozetlemis. steam yorumlarinda da benzer seyler okumustum. paywall'lar cok acimasiz. co-op guzelse parayi pek dert etmem ama bu oyun daha bir soyup sogana cevirmeye yonelmis sanki. weapon unlock, trade unlock falan acayip uzer.

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 10:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şöyle anlatayım, oyunu sırf questleri için oynardım. Combat filan meh. idare ederdi. Hikaye filan gayet iyi gidiyordu.

Legends Beta ya seçilmişim. Betaya da tam tamına ancak 2 saat dayandım.

Kapattım gitti. Bu oyun tutmaz. Bırak adını Legends, Epic Uber legends koysan gene olmaz. Eskisinden bile kötü bir izlenim bıraktı. Grafik motoru zaten hiç değişmemiş, ben karakter animasyonlarında da pek bir değişiklik görmedim.

Eskisinde Deck düzenlerken free olarak takılabiliyordun. Şimdi o da yok. Direk sana ya onu, ya bunu seçeceğin diye dayatıyor.

Birde action barı tek satıra indirmişler, başka da bir şey pek göremedim.

Yoksa Oyun aynı oyun, yeni diye itelemeye çalışıyorlar. Yeni diye adamlar daha kötüsünü yapmış.

Hiç bir şey ellemeden Grafik motorunu güncelleseler, bu Legends diye çıkardıklarından daha fazla tutar.

Hayatını yaşa

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2017 10:07 tarihinde Quo-Vadis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 10:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Parayla skill point satıyorlar.

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2017, 11:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu an tek oynanabilcek mmorpg albion online gerisi çöp
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 13:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Albion da kötünün iyisi. Benim için oynanacak oyun değil.
Bir laf var - Yoklukta sakalı var diye Keçi ye Abdurahman çelebi derler.
Albion da o kategoride.

Hayatını yaşa
Üye
medal 1k
ID § 06 Jul 2017, 03:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Failcom ya, oyunu berbat etmisler, kapatirlar yakinda.
Üye
medal 1k
ID § 09 Jul 2017, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mmorpg.comda yorumlar inanılmaz iyi ya. Burda konuya girip olumsuz yorumları okuyunca baya şaşırdım valla beklemiyordum. Millet öve öve bitiremiyor. Oynamam şuan hiç zamanım yok başka bir oyuna ama sevinmiştim sonunda adam gibi bişey yaptı funcom diye. spinning smiley sticking its tongue out

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 11 Jul 2017, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oradaki yorumlara pek güvenme.

Yapımcılar para verip sağ sola , mmorpg.com da yorum yazdırıyorlar diye söylenti vardı zamanında.

Oyun tutmaz abicim, bu şekilde tutmaz. Eskisi daha iyi.

Ancak çekse çekse, yeni büyümüş veletleri çeker. Onlarda 6 ay 1 yıl sonra birakır gider.

Zamanında Hellgate London vardı aynı setup ta, Mmorpg de yorumlarda herkes şoyle iyi boyle iyi diye salladı. Burada bile oynayanı vardı. Oyun iyi değildi. Kapandı gitti. Hanbitsoft aldı reboot yaptılar, bitti gitti gene. Amam Mmmorpg.com de hala 8.0 puan.

Bu da bu hali ile oyle olacak.

Hayatını yaşa

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/07/2017 14:45 tarihinde Quo-Vadis tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 50 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum