[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ CS:GO Battle Royale A.K.A Danger Zone...
Yazar RSS Konu: CS:GO Battle Royale A.K.A Danger Zone {2001}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Dec 2018, 09:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
isteseler bir haftada önünü alırlar hile işinin ama hileciler herhalde gelirlerin yarısını falan mı oluşturuyor nedir. koca csyi bu bitirdi zaten.
TW
ID § 10 Dec 2018, 09:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok paldır küldür çıkarmışlar, drone mantığı ne kadar doğru tartışılır ama eğlenceli şu an. Hızlı match making, yeterli büyüklükte bir map. Silahlar zaten diğer battle royale'lere göre çok daha accurate.

Serverlar stabil değil, onu düzeltirler. Onun dışında güzel bir alternatif bence. PUBG baya baydıydı son zamanlarda, ben biraz buna takılırım herhalde askere gidene kadar.

Dün Allahu Ackbarlandım bi de,

[clips.twitch.tv]

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 10 Dec 2018, 10:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pubg yeni harita çok iyi duruyor, güzel olcak bence

Praise the Sun
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Dec 2018, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk oyun hariç oynadığım her oyunu kazandım. ne kadar iyiyim yahu.

karaktersiz
TW
ID § 10 Dec 2018, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İyi de önemli olan ilk maçı kazanmak zaten? Olayı bildikten sonra ne anladım. Kötüsün bu sebeple. Kötü ve sözlü.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Dec 2018, 14:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sözlü mutlu çocuklu

karaktersiz
Üye
medal 1k
ID § 10 Dec 2018, 15:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Drone ne işe yarıyor ben anlamadım zati.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Dec 2018, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buy menüden aldığın ürünleri tedarik ediyor.

karaktersiz
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2018, 23:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
k1nJo
yanlış düşünüyosun. eskiden prime olmak kolay değildi bi kere öyle ban yiyip gelemiyolardı. oyun içi rank 21 olup telefon numarasını kaydetmen gerekiyodu. bi numarayla ban yiyen zaten o numarayı da tekrar kullanamıyodu uzun bi süre + o tel no. birden çok hesaba kayıtlıysa hepsi toptan ban yiyordu.

sonuçta ban yiyen adam geri gelmek için yeni oyuna para veriyordu ama o yeni hesapla hemen prime'a giremiyordu. elinde başka tel no yoksa zaten hiç giremiyordu. hileciler için telefon numarası bulduran siteler varsa bile zaten kim bilir kaç kişiye veriyolardı aynı anda ve biri ban yiyince hepsi yerdi zaten o durumda.
neyse yani şimdi o parayı prime'a verip yepyeni hesapla anında karşımıza çıkabilecekler ne rank 21 ne tel no gerekmeksizin.

oyun türkler için daha pahalı olmuş olabilir dolardan dolayı ama aslında oyunun eski fiyatıyla şimdiki prime fiyatı aynı sanırım, 15 dolar. bize fix fiyat yerine artık doları tam anlamıyla yansıtmışlar sadece.

mantığa gel sdf

yo mama is so fat kadir topbaş asked her to jump into bosphorus to drain it before building marmaray
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 17:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aiko
buy menüden aldığın ürünleri tedarik ediyor.

eye popping smiley hiii buy menü mü var. Ben sadece etraftan bulduklarımızla ilerliyoz sanmıştım, nasıl 1. Olmuşum hiç bilmeden.
Her yerden buy yapabiliyor muyuz peki? Yoksa buy zone var mı?
MTG Turnuvası 1.si
ID § 13 Dec 2018, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
10 dk sonra sildim, pubg den sonra sarmadi.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Dec 2018, 18:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diğer brlerden daha sardı bu beni. Az kişi olması dışında daha çok eğleniyorum. Her şey çok kısıtlı olunca eğlenceli oluyor.
TW
ID § 20 Dec 2018, 00:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugün öğlen 3. kez oynadım. 2. bitirdim, mermi sıkıntısı yaşadım mal gibi uzaktan arkası dönükken denedim diye bitti de yumrukla gidince üstüne öldüm de verdim.

kolay olmuş aslında, eğlenceli harbi.

ilk iki oyunda çözememiştim. kutu falan kırmak gerekiyormuş. ben para toplayıp tabletten almaya falna kalkmıştım. 12. olmuştum ikisinde de kfhsd
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum