[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Call of Duty Black Ops 4...
Yazar RSS Konu: Call of Duty Black Ops 4 {4141}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
ID § 06 Sep 2018, 22:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Konuyu bulamadım yeni açıyorum. Üsteki video battle royale modunun ilk oynanış videosu.

Bu trene binmeniz lazım beyler, binin bu hype trenine. PUBG ilkelliği mi yoksa CoD birikimi mi?
Üye
ID § 07 Sep 2018, 04:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oha post bile atmıyor adamlar o kadar mı nefret doluyuz lan

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/09/2018 04:28 tarihinde Yabgu tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 08 Sep 2018, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bf'den iyi olacak.
Üye
medal 1k
ID § 09 Sep 2018, 18:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
The PC open beta will be available starting Saturday, September 15 at 10am PT, 1pm ET, 6pm BST on Battle.net.

The Black Ops 4 Blackout beta will wrap up on Monday, September 17 at 10am PT, 1pm ET, 6pm BST. This goes for all platforms.

31 GB, 2 gun.
Üye
medal 1k
ID § 10 Sep 2018, 02:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Blackout trailerı baya hypeladı beni yalan yok. Yıllardır elimi sürmüyorum ama bu sefer alabilirim gibi ya. Bf5 alırım diyordum ama beta baya hayal kırıklığı oldu benim için. Bf4 devam edicem sanırım. Ona vereceğime parayı bunu denerim. Şu beta bi gelsinde umarım şaşırtır benide çakarım preorderı.

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 11 Sep 2018, 23:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Shroud lirik falan baya oynuyor blackout gerçekten güzel olmuş bu arada. beklemiyordum ama aaa firma girince güzel br çıkıyormuş harbiden.
Üye
medal 1k
ID § 12 Sep 2018, 00:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PC betayı bekliyorum bi deneyeyimde kesin alacam gibi duruyor şuan için. İzlemesi feci zevkli ya. Beğenmediğim şeyler var ama çoğunlukla konsol olmasıyla alakalı gibi interface sorunları falan. Büyük ihtimalle düzeltilir pcde onlar. Treyarch güzel iş çıkarmış valla.

There Is Only WAR
Üye
Üye
ID § 13 Sep 2018, 00:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu ps4'te oynayıp sonra da pubg ile karşılaştırmak. kalite akıyor.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Sep 2018, 01:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ps4te acik olan br modunu napsalardi baska?
Üye
ID § 13 Sep 2018, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu PC'de oynayacağım %100 aynı cümleyi kuracağım, eminim

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/09/2018 17:32 tarihinde Yabgu tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 13 Sep 2018, 20:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
inanılmaz ya oyun. atmosfer, silah mekanikleri, araçlar, zombiler vs. xeşke aral getirmese ve steam'e gelip ucuz olsa
Üye
ID § 13 Sep 2018, 21:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen beta başlasada baksak, BR radarımda olmasada indirip deniycem

kocainum-o
Genel Yönetici

ID § 13 Sep 2018, 22:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bannerrord?

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Köylü
ID § 14 Sep 2018, 07:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paradoksalkedi
inanılmaz ya oyun. atmosfer, silah mekanikleri, araçlar, zombiler vs. xeşke aral getirmese ve steam'e gelip ucuz olsa

Asusun kampanyasi var ekran karti, monitor yada anakart+ intel islemci ile birlikte hediye geliyor yakin zamanda upgrade dusunuyorsan
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum